Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 apr 19:00 Aquarijn H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 21 - 4
13 apr 21:55 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 6 - 12
13 apr 19:45 Aquarijn Da1 (Dames) - NDD Da1 (Dames) 6 - 5
13 apr 19:40 De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 5 - 14
13 apr 19:30 De Waterwolf H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 6 - 11
13 apr 18:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 9
13 apr 18:00 Aquarijn H2 (Heren) - Watervlo H2 (Heren) 3 - 9
13 apr 17:00 Aquarijn Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 6 - 7
13 apr 16:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 2
13 apr 15:30 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 7
13 apr 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
6 apr 21:15 Aquarijn H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 9 - 3
6 apr 20:15 Aquarijn H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren) 11 - 8
6 apr 19:15 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 8 - 4
6 apr 19:15 Aquarijn H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 7 - 2
6 apr 19:00 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 16
6 apr 18:30 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 11 - 5
6 apr 17:45 Aquarijn Da3 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 / Triton Da1 (Dames) 13 - 5
6 apr 17:40 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 8 - 4
6 apr 17:00 Aquarijn Da4 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 2 - 4
6 apr 16:30 GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 9
6 apr 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
6 apr 13:45 Watervlo Watervlo CG3 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 6
31 maa 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 8 - 2
30 maa 20:15 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 3 - 5
30 maa 20:15 ZPC Woerden H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 3 - 5
30 maa 19:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 6
30 maa 19:05 De Vuursche H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 3 - 6
30 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 2 - 15
30 maa 18:30 Aquarijn Da1 (Dames) - Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) 10 - 4
30 maa 18:00 De Fuut H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 3 - 8
30 maa 17:40 Het Y H5 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 10 - 6
30 maa 17:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros De Albatros CG1* (Gemengd-C <15) 6 - 12
30 maa 17:10 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 1
30 maa 16:30 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 10 - 1
24 maa 17:55 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 3 - 3
24 maa 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
23 maa 20:15 Aquarijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames) 5 - 9
23 maa 19:45 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 0 - 3
23 maa 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 18 - 8
23 maa 19:00 DJK-ZAR H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 7 - 11
23 maa 18:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 2 - 14
23 maa 18:15 Aquarijn H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 4 - 4
23 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 10 - 5
23 maa 17:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel De Amstel CG1* (Gemengd-C <15) 8 - 4
23 maa 16:30 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 11
23 maa 13:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 9
17 maa 17:15 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 9 - 7
16 maa 20:45 Aquarijn H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 4 - 9
16 maa 20:00 Aquarijn Da2 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames) 7 - 4
16 maa 19:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 7
16 maa 18:15 De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13
16 maa 18:15 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 7 - 7
16 maa 18:15 Aquarijn Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 7 - 1
16 maa 17:30 Aquarijn H4 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 11 - 0
16 maa 17:15 De Fuut H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 6 - 8
16 maa 16:30 Aquarijn Da3 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 7 - 9
16 maa 15:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) 22 - 0
16 maa 15:00 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11) 8 - 6
9 maa 20:30 De Vaart H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 2 - 7
9 maa 20:00 Aquarijn Da1 (Dames) - Arethusa Da1 (Dames) 6 - 8
9 maa 19:30 GoSwim H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 4 - 16
9 maa 19:00 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 11 - 5
9 maa 18:15 Aquarijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 5 - 4
9 maa 18:15 De Vaart H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 1 - 12
9 maa 18:00 GoSwim Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 2 - 12
9 maa 17:30 De Vaart Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 6 - 6
9 maa 17:15 Aquarijn Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 6 - 12
9 maa 17:00 De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 3
9 maa 16:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 7
2 maa 20:20 IJsselmeer H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 4 - 8
23 feb 17:45 De Rijn Da1 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 9 - 5
16 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 12 - 5
9 feb 20:45 De Aalscholver H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 3 - 9
9 feb 20:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 2
9 feb 19:45 Aquarijn Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 5 - 3
9 feb 19:10 GoSwim H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 8 - 5
9 feb 18:45 Aquarijn Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) 7 - 5
9 feb 18:45 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 7 - 8
9 feb 18:40 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 11
9 feb 18:35 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 7 - 5
9 feb 17:45 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
9 feb 17:00 De Albatros H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 5 - 4
9 feb 17:00 Aquarijn Da3 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 10 - 6
9 feb 16:15 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 24 - 2
3 feb 16:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
2 feb 20:55 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 7 - 10
2 feb 20:30 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 4 - 5
2 feb 19:45 De Vuursche Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 1 - 12
2 feb 19:45 Aquarijn Da4 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 5 - 6
2 feb 19:00 Aquarijn Da3 (Dames) - Het Y Da4 (Dames) 5 - 4
2 feb 19:00 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 5
2 feb 18:00 Aquarijn H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 12 - 4
2 feb 17:45 VZV Njord Da1 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 15 - 14
2 feb 17:15 Aquarijn H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 9 - 5
2 feb 16:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) 4 - 11
2 feb 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 24
27 jan 15:45 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 2
26 jan 19:45 Aquarijn Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 6 - 10
26 jan 18:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
26 jan 18:10 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 7 - 8
26 jan 18:00 Watervlo Da3 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 3 - 11
26 jan 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 4 - 7
26 jan 17:15 Watervlo Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 14 - 1
26 jan 17:00 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 10
26 jan 16:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart De Vaart CG1* (Gemengd-C <15) 3 - 3
26 jan 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 10 - 7
20 jan 18:00 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 2
20 jan 17:45 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 5
19 jan 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 3 - 6
19 jan 20:00 Aquarijn H1 (Heren) - KZC H1 (Heren) 7 - 7
19 jan 19:10 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
19 jan 19:00 Aquarijn H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 3 - 8
19 jan 18:15 Aquarijn Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 4 - 8
19 jan 17:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 24
19 jan 15:30 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 8 - 4
12 jan 20:45 Aquarijn Da4 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 4 - 12
12 jan 20:00 Aquarijn Da3 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 5 - 2
12 jan 19:45 De Fuut H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 7 - 2
12 jan 19:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 4
12 jan 19:00 Aquarijn H4 (Heren) - VZC H5 (Heren) 14 - 2
12 jan 18:15 Aquarijn H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 4 - 12
12 jan 17:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren) 4 - 7
12 jan 17:15 Watervlo Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 1 - 5
12 jan 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 13
12 jan 16:10 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 26
12 jan 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 15
15 dec 20:20 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 9 - 8
15 dec 20:15 Aquarijn Da2 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 2 - 0
15 dec 19:50 VZC Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 10 - 4
15 dec 19:30 HZC de Robben H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 9 - 8
15 dec 19:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 9
15 dec 19:05 VZC H5 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 3 - 7
15 dec 18:45 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 31 - 2
15 dec 18:45 Aquarijn H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 6 - 2
15 dec 17:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) 42 - 1
15 dec 17:45 De Aalscholver Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 2 - 8
15 dec 17:40 VZC EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 3
15 dec 17:00 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 1
15 dec 16:15 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) 24 - 0
9 dec 18:30 NDD Da1 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 7 - 5
9 dec 15:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 4 - 6
8 dec 20:15 Aquarijn Da3 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames) 17 - 2
8 dec 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 8 - 8
8 dec 18:30 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 9
8 dec 18:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 7
8 dec 18:00 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 1
8 dec 17:35 Watervlo H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 13 - 2
8 dec 13:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 25
2 dec 16:10 De Amstel Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 5 - 2
1 dec 20:30 Aquarijn Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 5 - 10
1 dec 19:55 ZPC Woerden H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 4 - 5
1 dec 19:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 21 - 2
1 dec 18:50 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 / Triton Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 0 - 19
1 dec 18:45 Aquarijn Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) 8 - 11
1 dec 18:20 De Vuursche H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 7 - 5
1 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 2 - 10
1 dec 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 13
1 dec 17:45 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo Watervlo CG3 (Gemengd-C <15) 8 - 3
1 dec 17:05 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 12 - 5
1 dec 16:45 UZSC H6 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 4 - 7
1 dec 16:15 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 4
25 nov 18:00 Aquarijn H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 10 - 4
25 nov 17:15 Aquarijn Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 3 - 12
25 nov 16:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 4
25 nov 15:00 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 14
24 nov 20:30 Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 1 - 3
24 nov 20:15 Aquarijn H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 5 - 5
24 nov 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 10 - 6
24 nov 18:15 Aquarijn H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 8 - 5
24 nov 17:40 De Albatros De Albatros CG1* (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 2
24 nov 17:30 Aquarijn Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 8 - 3
24 nov 15:40 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 6 - 7
18 nov 16:10 De Amstel De Amstel CG1* (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 2
17 nov 21:50 Aquafit H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 5 - 11
17 nov 21:20 VZC H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 6 - 5
17 nov 20:30 Aquarijn H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 5 - 4
17 nov 19:45 Aquarijn Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 0 - 11
17 nov 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 6 - 4
17 nov 19:00 Aquarijn Da3 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 5 - 5
17 nov 18:00 Aquarijn H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 17 - 6
17 nov 17:20 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 6
17 nov 17:15 Aquarijn Da2 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 2 - 4
17 nov 16:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
17 nov 16:30 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 5
11 nov 20:15 ZPCH Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 12 - 7
11 nov 20:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 9 - 10
11 nov 18:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 6 - 11
11 nov 17:45 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 6 - 4
10 nov 21:15 Aquarijn Da1 (Dames) - Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) 2 - 8
10 nov 21:00 De Snippen Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 10 - 3
10 nov 20:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 5 - 4
10 nov 20:05 Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
10 nov 19:15 Aquarijn H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 4 - 4
10 nov 18:15 De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
10 nov 16:30 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 5
4 nov 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 5 - 3
4 nov 15:45 De Ham Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 14 - 4
3 nov 20:30 Aquarijn H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren) 5 - 5
3 nov 20:20 Arethusa Da1 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 12 - 7
3 nov 19:45 Aquarijn H3 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 12 - 7
3 nov 18:45 Aquarijn Da3 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 14 - 3
3 nov 18:00 Aquarijn H4 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 11 - 4
3 nov 17:00 Aquarijn Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 5 - 6
3 nov 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11) 3 - 20
3 nov 16:10 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 8
3 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 12
27 okt 19:30 Aquarijn Da1 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 7 - 6
20 okt 18:00 Het Y Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 6 - 2
20 okt 14:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 3
13 okt 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 13
13 okt 19:45 Aquarijn H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 11 - 5
13 okt 19:45 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 9 - 3
13 okt 18:45 Aquarijn H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 4 - 5
13 okt 18:00 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 3 - 6
13 okt 18:00 Aquarijn H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 11 - 6
13 okt 17:30 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 2
13 okt 17:15 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 11 - 11
13 okt 17:00 Aquarijn H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 13 - 1
13 okt 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 21
13 okt 16:15 Aquarijn Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames) 8 - 5
13 okt 15:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 11
7 okt 15:15 UZSC H8 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 13 - 9
6 okt 20:45 Aquarijn Da1 (Dames) - VZV Njord Da1 (Dames) 9 - 8
6 okt 20:00 De Aalscholver H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 5 - 5
6 okt 19:30 Aquarijn H1 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 9 - 5
6 okt 18:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 8
6 okt 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 10 - 1
6 okt 17:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 5
6 okt 17:10 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 4 - 8
6 okt 16:45 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 9 - 4
6 okt 16:30 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 25 - 1
6 okt 16:00 De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 3
29 sep 20:15 Aquarijn H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 3 - 3
29 sep 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren) 9 - 6
29 sep 19:10 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
29 sep 18:15 Aquarijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 5 - 6
29 sep 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 17 - 5
29 sep 17:30 Aquarijn Da3 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 8 - 3
29 sep 17:00 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 7
29 sep 16:45 De Vaart De Vaart CG1* (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 0
29 sep 16:30 Aquarijn H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 4 - 12
29 sep 15:45 Aquarijn Da4 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 2 - 12
29 sep 15:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 13
29 sep 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 4 - 4
23 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 2
22 sep 20:55 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 14 - 8
22 sep 20:10 KZC H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 7 - 6
22 sep 20:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 3 - 3
22 sep 19:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 6
22 sep 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 10 - 7
22 sep 18:15 Aquarijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) 7 - 11
22 sep 17:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) 10 - 4
22 sep 16:30 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 3
15 sep 19:30 Aquarijn Da1 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 11 - 5
Verenigingsinformatie
NaamAquarijn
AccommodatiegegevensSportcomplex Merwestein
NIEUWEGEIN