TeamPoule
De Waterwolf Da1 (Dames) 2e klasse A
De Waterwolf H1 (Heren) 1e klasse A
De Waterwolf H2 (Heren) 4e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 15:05 De Ham Da4 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames)De Crommenije
19 jan 20:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)De Kwakel
19 jan 20:35 Aquafit H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
26 jan 18:00 De Waterwolf Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Sloterparkbad
26 jan 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sloterparkbad
2 feb 18:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames)De Slag
2 feb 19:15 ZPC Woerden H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)Het Batensteinbad
2 feb 20:00 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)Het Batensteinbad
9 feb 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)Sloterparkbad
9 feb 18:45 De Waterwolf Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Sloterparkbad
9 feb 19:30 De Waterwolf H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)Sloterparkbad
16 feb 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)Sloterparkbad
9 maa 18:35 Zwemclub Zeist H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)Dijnselburg
9 maa 20:10 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)Het Heersdiep
10 maa 14:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames)Sportfondsenbad Oost
16 maa 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sloterparkbad
16 maa 18:45 De Waterwolf Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)Sloterparkbad
16 maa 19:30 De Waterwolf H1 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)Sloterparkbad
23 maa 18:30 De Aalscholver H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)Almere Poort
23 maa 20:45 De Aalscholver H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)Almere Poort
30 maa 20:00 De Waterwolf Da1 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)Sloterparkbad
30 maa 20:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)Sloterparkbad
6 apr 19:45 De Vaart H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)De Duker
6 apr 21:50 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames)Sloterparkbad
7 apr 18:30 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)De Meerkamp
13 apr 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)Sloterparkbad
13 apr 18:45 De Waterwolf Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)Sloterparkbad
13 apr 19:30 De Waterwolf H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Sloterparkbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 jan 19:30 De Waterwolf H1 (Heren) - KZC H1 (Heren) 8 - 8
12 jan 18:45 De Waterwolf Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 10 - 3
12 jan 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 6 - 11
15 dec 19:10 KZC H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 8 - 4
15 dec 18:30 De Reuring Da1 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames) 4 - 7
15 dec 15:15 Watervlo H4 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 11 - 6
8 dec 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 8 - 8
8 dec 19:05 KZC Da1 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames) 3 - 4
8 dec 17:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 9 - 3
24 nov 21:10 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 10 - 12
24 nov 19:35 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames) 8 - 15
17 nov 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 8 - 11
17 nov 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 4 - 9
11 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 6 - 10
10 nov 20:30 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 8 - 7
10 nov 18:45 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames) 3 - 14
3 nov 19:30 De Waterwolf H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren) 10 - 8
3 nov 18:45 De Waterwolf Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 6 - 12
3 nov 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H3 (Heren) 13 - 4
20 okt 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren) 5 - 11
20 okt 18:00 De Waterwolf Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 6 - 4
14 okt 18:30 De Ham Da5 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames) 3 - 8
13 okt 19:30 De Fuut H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 3 - 4
13 okt 17:15 De Fuut H4 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 4 - 9
6 okt 19:30 De Waterwolf H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren) 8 - 7
6 okt 18:45 De Waterwolf Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 11 - 4
6 okt 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 6 - 1
29 sep 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Waterwolf Da1 (Dames) 6 - 6
29 sep 19:50 De Vuursche H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 7 - 6
15 sep 19:00 De Waterwolf H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 6 - 6
15 sep 18:15 De Waterwolf Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 7 - 5
15 sep 17:30 De Waterwolf H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 7 - 3
Verenigingsinformatie
NaamDe Waterwolf
AccommodatiegegevensSloterparkbad
AMSTERDAM