DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 18:35 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 6
14 mei 20:45 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 12
14 mei 18:55 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
13 mei 20:40 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 17 - 10
13 mei 19:35 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 10
30 apr 18:05 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
30 apr 18:00 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
24 apr 16:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
23 apr 21:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
23 apr 20:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 14
23 apr 19:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - VZC H4 (Heren) 6 - 14
23 apr 18:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11) 1 - 19
23 apr 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 15
23 apr 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 13
10 apr 17:00 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 3
10 apr 16:00 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 5
9 apr 19:55 Het Zinkstuk H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 10 - 2
9 apr 19:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 5
9 apr 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
9 apr 18:05 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 16 - 16
9 apr 15:45 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 8
6 apr 21:25 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
6 apr 20:20 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 14
2 apr 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
2 apr 18:25 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13
2 apr 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 13
2 apr 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 5 - 10
2 apr 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 14
2 apr 16:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 6 - 7
2 apr 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 17 - 2
27 maa 16:05 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 2
26 maa 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 9 - 4
26 maa 19:50 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
26 maa 19:35 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 9
26 maa 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 6
26 maa 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 3
26 maa 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 6
20 maa 20:30 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 17 - 11
19 maa 18:00 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 25
19 maa 17:45 Aquarijn H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 8 - 4
19 maa 17:40 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 6
19 maa 17:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 5
19 maa 16:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 5
12 maa 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
12 maa 19:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 4
12 maa 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 8
12 maa 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 2 - 13
12 maa 17:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 2
12 maa 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 1
12 maa 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
5 maa 18:10 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
5 maa 16:00 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
19 feb 19:10 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 16 - 15
19 feb 18:05 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 5
12 feb 18:15 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 1 - 4
12 feb 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
12 feb 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 9
5 feb 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 9
5 feb 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
5 feb 19:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
5 feb 19:15 De Albatros H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 6 - 2
5 feb 18:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 12 - 13
5 feb 17:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 8
29 jan 19:30 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 14
29 jan 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
29 jan 17:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
29 jan 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
29 jan 16:15 UZSC H7 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 4 - 3
27 nov 18:15 VZC H4 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 7 - 6
27 nov 18:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 1
27 nov 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
27 nov 17:45 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
27 nov 16:45 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 4
27 nov 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 10
20 nov 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 5
20 nov 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
20 nov 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
20 nov 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 3 - 7
20 nov 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 17
20 nov 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 13 - 7
13 nov 21:10 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 10
13 nov 20:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 2
13 nov 19:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
13 nov 19:15 De Fuut H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 4 - 8
13 nov 18:45 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
13 nov 18:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
13 nov 17:40 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
13 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 11
6 nov 20:25 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
6 nov 19:20 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 5
6 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 18
6 nov 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 6 - 5
6 nov 17:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 3
6 nov 16:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 2
6 nov 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
6 nov 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
30 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 12 - 4
30 okt 17:30 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 11
30 okt 16:45 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 7
30 okt 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 4
30 okt 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 1
23 okt 14:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 4
16 okt 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
16 okt 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 9
9 okt 19:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
9 okt 18:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 8 - 4
9 okt 17:45 Watervlo H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 14 - 2
9 okt 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 2
9 okt 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
9 okt 16:45 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 5
9 okt 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 0 - 13
3 okt 18:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
2 okt 20:25 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
2 okt 19:20 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 11
2 okt 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 5 - 9
2 okt 17:15 De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 12
2 okt 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 3
25 sep 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 1
25 sep 18:15 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 16
25 sep 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
25 sep 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 12
25 sep 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
18 sep 19:00 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 6 - 9
18 sep 16:45 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
18 sep 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
18 sep 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 20
18 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
Verenigingsinformatie
NaamBZC Brandenburg
AccommodatiegegevensBrandenburg
BILTHOVEN