Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 19:40 Sassenheim Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 9 - 1
13 apr 19:00 WZC (SG) H2 (Heren) - BZC H1 (Heren) 14 - 7
13 apr 18:55 Sassenheim H3 (Heren) - BZC H4 (Heren) 8 - 6
13 apr 17:50 ZVVS Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 11 - 3
13 apr 17:25 Katwijk H5 (Heren) - BZC H3 (Heren) 11 - 3
13 apr 16:15 ZVVS H4 (Heren) - BZC H2 (Heren) 8 - 4
13 apr 14:10 Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 4
13 apr 13:25 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 14 - 0
13 apr 13:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 18 - 0
6 apr 21:30 BZC H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren) 3 - 13
6 apr 20:45 BZC H4 (Heren) - AZC H6 (Heren) 3 - 15
6 apr 20:00 BZC H2 (Heren) - AZL H1 (Heren) 6 - 5
6 apr 19:15 BZC H3 (Heren) - SVH H4 (Heren) 8 - 11
6 apr 18:30 BZC Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 2 - 5
6 apr 17:45 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 1
6 apr 17:00 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ 1 (Jongens-C <15) 13 - 0
6 apr 16:15 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - ZPS CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 8
6 apr 15:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 1
5 apr 21:05 BZC H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 14 - 2
5 apr 20:05 BZC Da1 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames) 4 - 9
30 maa 20:50 BZC Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 0 - 6
30 maa 20:05 BZC H2 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 11 - 2
30 maa 19:20 BZC H4 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 7 - 9
30 maa 18:35 BZC H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H5 (Heren) 9 - 6
30 maa 18:30 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 10
30 maa 17:50 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 2
30 maa 17:45 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
30 maa 17:00 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/ZeehondDuck CJ*2 (Jongens-C <15) 5 - 4
30 maa 16:50 BZC H1 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 9 - 10
30 maa 15:50 BZC Da1 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames) 4 - 5
30 maa 15:10 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 18
23 maa 20:15 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - BZC H5 (Heren) 9 - 9
23 maa 20:15 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - BZC H3 (Heren) 6 - 8
23 maa 19:30 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 3 - 6
23 maa 19:00 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - BZC H1 (Heren) 0 - 17
23 maa 18:30 d'ELFT Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 6 - 5
23 maa 18:30 WZC (SG) H4 (Heren) - BZC H4 (Heren) 9 - 7
23 maa 17:45 WZC (SG) H3 (Heren) - BZC H2 (Heren) 9 - 7
23 maa 17:10 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 5
23 maa 14:55 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
23 maa 14:15 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 4
23 maa 14:15 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 25 - 0
16 maa 20:50 BZC H4 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 5 - 18
16 maa 20:05 BZC H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 11 - 11
16 maa 19:20 BZC Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 4 - 4
16 maa 18:35 BZC H5 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren) 8 - 12
16 maa 18:30 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 7
16 maa 17:35 BZC H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 4 - 4
16 maa 16:35 BZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 2 - 10
16 maa 15:50 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 5
16 maa 15:10 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 30
9 maa 21:30 De Kempvis Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 3 - 7
9 maa 20:10 Alkemade H3 (Heren) - BZC H4 (Heren) 14 - 5
9 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 8 - 0
9 maa 17:30 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - BZC H1 (Heren) 10 - 11
9 maa 17:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 10 - 4
9 maa 17:15 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 9
9 maa 17:15 ZVL-1886 H8 (Heren) - BZC H2 (Heren) 4 - 6
9 maa 17:00 MNC Dordrecht H9 (Heren) - BZC H5 (Heren) 4 - 4
9 maa 16:30 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 10 - 8
9 maa 15:55 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 4
9 maa 14:20 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 15 - 0
2 maa 18:00 BZC Da1 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 5 - 6
16 feb 20:15 BZC H3 (Heren) - Wave H2 (Heren) 17 - 3
16 feb 19:30 BZC H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 10 - 13
16 feb 18:30 BZC H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 11 - 4
16 feb 17:45 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
16 feb 17:00 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) 2 - 8
16 feb 16:15 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 5
16 feb 15:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 1
9 feb 21:10 De Vliet (SG) H2 (Heren) - BZC H3 (Heren) 9 - 4
9 feb 20:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 3 - 7
9 feb 20:30 De Plas H1 (Heren) - BZC H1 (Heren) 6 - 4
9 feb 20:25 De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 11
9 feb 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - BZC H4 (Heren) 12 - 2
9 feb 19:45 De Plas H2 (Heren) - BZC H2 (Heren) 3 - 6
9 feb 18:55 De Vliet (SG) H4 (Heren) - BZC H5 (Heren) 4 - 3
9 feb 18:45 WZC (SG) Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 4 - 8
9 feb 17:30 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 1
9 feb 16:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 11 - 1
2 feb 20:45 BZC Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 9 - 3
2 feb 20:00 BZC H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 6 - 11
2 feb 19:15 BZC Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 5 - 7
2 feb 18:30 BZC H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 10 - 6
2 feb 18:30 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 4
2 feb 17:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 2
2 feb 17:45 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) 3 - 7
2 feb 17:05 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 15
2 feb 17:00 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 12
26 jan 21:00 De Reigers (SG) H4 (Heren) - BZC H2 (Heren) 4 - 8
26 jan 19:00 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - BZC H4 (Heren) 20 - 6
26 jan 17:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 7 - 3
26 jan 17:15 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - BZC H3 (Heren) 8 - 6
26 jan 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 3
26 jan 16:15 MNC Dordrecht H4 (Heren) - BZC H1 (Heren) 3 - 7
26 jan 16:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 12 - 0
26 jan 16:00 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 9 - 4
26 jan 15:00 DWF H2 (Heren) - BZC H5 (Heren) 11 - 8
19 jan 20:45 BZC Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 4 - 5
19 jan 19:45 BZC Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 8 - 9
19 jan 18:45 BZC H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) 6 - 10
19 jan 18:00 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 2
19 jan 17:15 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 4
19 jan 16:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 0
19 jan 15:50 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 32
18 jan 21:00 BZC H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 4 - 2
18 jan 20:15 BZC H4 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren) 6 - 18
12 jan 18:00 ZVVS H4 (Heren) - BZC H1 (Heren) 14 - 12
11 jan 20:45 De Plas H1 (Heren) - BZC H2 (Heren) 7 - 2
15 dec 20:30 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - BZC H4 (Heren) 8 - 8
15 dec 19:00 MNC Dordrecht H5 (Heren) - BZC H1 (Heren) 5 - 10
15 dec 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
15 dec 17:00 Wave H2 (Heren) - BZC H3 (Heren) 4 - 3
15 dec 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 3
15 dec 15:35 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 13 - 5
15 dec 15:00 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 10 - 4
8 dec 21:00 BZC Da1 (Dames) - ZVVS Da1 (Dames) 2 - 12
8 dec 20:00 BZC H1 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 6 - 9
8 dec 19:15 BZC H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren) 2 - 11
8 dec 18:30 BZC H4 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 14 - 7
8 dec 18:30 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 8
8 dec 17:45 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 11 - 3
8 dec 17:45 BZC H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 5 - 4
8 dec 17:00 BZC H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 4 - 8
8 dec 17:00 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 3
8 dec 16:15 BZC Da2 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 1 - 2
8 dec 15:35 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 25
1 dec 21:15 AZL H1 (Heren) - BZC H2 (Heren) 3 - 5
1 dec 21:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - BZC H1 (Heren) 5 - 14
1 dec 19:00 SVH H4 (Heren) - BZC H3 (Heren) 18 - 4
1 dec 18:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 5 - 3
1 dec 18:00 Katwijk Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 8 - 4
1 dec 17:30 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - BZC H5 (Heren) 13 - 5
1 dec 17:15 ZPS CM1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 7 - 3
1 dec 16:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ 1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 15
1 dec 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 9
1 dec 15:15 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
24 nov 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - BZC H3 (Heren) 5 - 12
24 nov 19:15 Katwijk H4 (Heren) - BZC H2 (Heren) 5 - 5
24 nov 18:00 De Lansingh H1 (Heren) - BZC H1 (Heren) 6 - 6
24 nov 18:00 De Kempvis Da2 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 13 - 3
24 nov 17:55 Wiekslag Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 7 - 1
24 nov 16:55 SCOMZeehondDuck (SG) H5 (Heren) - BZC H5 (Heren) 6 - 7
24 nov 16:45 NZ&PC H1 (Heren) - BZC H4 (Heren) 10 - 4
24 nov 15:30 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
24 nov 15:25 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/ZeehondDuck CJ*2 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 10
24 nov 14:55 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 20 - 0
24 nov 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 13 - 1
24 nov 14:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 6
17 nov 21:00 BZC H2 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 6 - 5
17 nov 20:15 BZC H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 7 - 7
17 nov 19:30 BZC H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 7 - 6
17 nov 18:45 BZC Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 5 - 3
17 nov 18:00 BZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 14 - 2
17 nov 17:15 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 2
17 nov 16:30 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 3 - 3
17 nov 15:45 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 7
17 nov 15:05 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
16 nov 21:15 BZC H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 8 - 5
16 nov 20:15 BZC Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) 5 - 7
16 nov 19:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 3
10 nov 20:15 De Kempvis H6 (Heren) - BZC H2 (Heren) 3 - 6
10 nov 18:45 De Kempvis H5 (Heren) - BZC H3 (Heren) 11 - 8
10 nov 18:30 Poseidon'56 H4 (Heren) - BZC H5 (Heren) 13 - 3
10 nov 17:45 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 6 - 2
10 nov 17:30 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 2
10 nov 16:30 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 35 - 0
10 nov 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 3
10 nov 16:25 Katwijk H3 (Heren) - BZC H1 (Heren) 5 - 8
10 nov 16:15 Zwemvereniging Westland BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 8
10 nov 15:40 Katwijk H6 (Heren) - BZC H4 (Heren) 11 - 6
10 nov 15:15 ZVL-1886 Da4 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 8 - 2
3 nov 21:30 BZC H4 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 7 - 9
3 nov 20:45 BZC H2 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren) 8 - 7
3 nov 19:45 BZC Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 7 - 6
3 nov 18:45 BZC H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 14 - 4
3 nov 18:00 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 5
3 nov 17:15 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
3 nov 16:30 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 8
3 nov 15:45 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 3
3 nov 15:05 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 13
27 okt 20:00 BZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 12 - 4
27 okt 19:15 BZC Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 1 - 8
27 okt 19:00 De Ham Da2 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 9 - 6
27 okt 18:30 BZC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 8 - 14
27 okt 17:45 BZC H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) 3 - 5
27 okt 17:00 BZC H2 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 3 - 3
13 okt 21:05 BZC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 2 - 5
13 okt 20:20 BZC H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 7 - 7
13 okt 19:35 BZC H3 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 6 - 7
13 okt 18:50 BZC H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 7 - 7
13 okt 18:30 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) 2 - 9
13 okt 18:05 BZC H5 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 5 - 6
13 okt 17:45 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 2
13 okt 17:05 BZC H1 (Heren) - De Plas H1 (Heren) 4 - 6
13 okt 17:00 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) 5 - 1
13 okt 16:05 BZC Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 5 - 0
13 okt 15:25 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 17
6 okt 20:25 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - BZC H3 (Heren) 12 - 3
6 okt 20:15 BZ&PC H5 (Heren) - BZC H2 (Heren) 12 - 7
6 okt 18:30 DAW Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 4 - 5
6 okt 18:15 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 26 - 0
6 okt 18:00 BZ&PC Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 4 - 5
6 okt 18:00 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 5
6 okt 17:40 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 2
6 okt 17:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 23 - 0
6 okt 14:10 WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
29 sep 21:20 BZC H1 (Heren) - MNC Dordrecht H4 (Heren) 14 - 5
29 sep 20:20 BZC Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) 5 - 10
29 sep 19:35 BZC H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 4 - 3
29 sep 18:50 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - ZPS CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 14
29 sep 18:10 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 30
28 sep 21:30 BZC H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 7 - 13
28 sep 20:45 BZC Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 2 - 5
28 sep 20:00 BZC H5 (Heren) - DWF H2 (Heren) 5 - 9
22 sep 20:10 OZV H2 (Heren) - BZC H2 (Heren) 9 - 3
22 sep 19:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 5 - 3
22 sep 18:30 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 2
22 sep 17:45 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 17
22 sep 17:00 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 25
22 sep 16:45 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - BZC H1 (Heren) 14 - 3
22 sep 16:45 ZVL-1886 H9 (Heren) - BZC H4 (Heren) 7 - 11
22 sep 16:30 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 7 - 7
22 sep 15:55 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 37 - 0
15 sep 17:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 4
Verenigingsinformatie
NaamBZC
AccommodatiegegevensDe Hofstee
BERGAMBACHT