TeamPoule
BZ&PC Da1 (Dames) 3e klasse B
BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse C
BZ&PC H1 (Heren) 2e klasse B
BZ&PC H2 (Heren) 2e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 17:45 BZ&PC H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
19 jan 18:45 Gorgo H1 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)De Beemd
26 jan 16:10 Nuenen Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
26 jan 17:00 BZ&PC H2 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
27 jan 18:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
2 feb 14:00 Waterproof DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Geusseltbad
2 feb 18:00 Gorgo H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)De Beemd
2 feb 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)Zwembad Dr Pool
9 feb 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
9 feb 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - Argo Da2 (Dames)Zwembad t Hoogkoor
9 feb 18:30 BZ&PC H2 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
9 feb 19:15 BZ&PC H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
16 feb 17:00 Argo H1 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 feb 18:45 Gorgo Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)De Beemd
23 feb 16:10 Waterproof H1 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)Geusseltbad
23 feb 16:30 Thalassa H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
24 feb 17:45 De Rog DG2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
9 maa 15:35 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
9 maa 17:00 BZ&PC Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Zwembad t Hoogkoor
9 maa 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
9 maa 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
16 maa 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
16 maa 18:00 Argo H2 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 maa 20:30 Nayade H2 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
17 maa 19:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
23 maa 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
23 maa 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames)Zwembad t Hoogkoor
23 maa 18:30 BZ&PC H2 (Heren) - De Rog H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
23 maa 19:15 BZ&PC H1 (Heren) - Argo H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
30 maa 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
30 maa 19:15 Merlet H1 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)Laco Sportcentrum De Kwel
30 maa 19:15 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
31 maa 19:15 De Rog H3 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)De IJzeren Man
6 apr 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
6 apr 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Zwembad t Hoogkoor
6 apr 18:30 BZ&PC H2 (Heren) - Spio H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
6 apr 19:15 BZ&PC H1 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
13 apr 17:45 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)Zwembad De Berkel
13 apr 19:00 Spio H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)De Sprank
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 17:45 Argo H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 6 - 4
15 dec 17:00 Argo Da2 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames) 9 - 2
15 dec 14:00 Waterproof DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
9 dec 15:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 6
8 dec 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - Spio H1 (Heren) 11 - 4
8 dec 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 7 - 12
8 dec 17:00 BZ&PC Da1 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames) 2 - 3
2 dec 17:45 De Rog DG2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 4
1 dec 20:45 De Treffers Da3 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames) 9 - 3
1 dec 20:00 Merlet H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 5 - 5
1 dec 19:45 Spio H1 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 14 - 5
24 nov 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - De Rog H3 (Heren) 6 - 3
24 nov 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - Merlet H1 (Heren) 11 - 18
24 nov 17:00 BZ&PC Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 3 - 20
24 nov 16:45 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 2
18 nov 19:15 De Rog H3 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 4 - 10
17 nov 19:30 TRB-RES Da3 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames) 10 - 5
17 nov 19:15 Argo H2 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 1 - 8
11 nov 18:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 7
10 nov 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 6 - 0
10 nov 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - Argo H2 (Heren) 13 - 11
10 nov 17:00 BZ&PC Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames) 6 - 2
3 nov 18:55 Nayade H2 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 10 - 9
3 nov 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 18
3 nov 16:10 Waterproof H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 6 - 4
3 nov 15:25 Waterproof Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames) 14 - 1
27 okt 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - Thalassa H1 (Heren) 11 - 5
27 okt 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 6 - 7
27 okt 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 14
14 okt 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 8
13 okt 18:45 Thalassa H1 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 13 - 11
6 okt 19:15 BZ&PC H1 (Heren) - Gorgo H1 (Heren) 9 - 7
6 okt 18:30 BZ&PC H2 (Heren) - Argo H1 (Heren) 3 - 10
6 okt 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) 5 - 3
6 okt 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Waterproof DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
29 sep 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 10 - 6
29 sep 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 2 - 8
29 sep 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 26
22 sep 20:25 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 7 - 4
22 sep 18:00 BZ&PC H2 (Heren) - Gorgo H1 (Heren) 10 - 9
22 sep 16:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
Verenigingsinformatie
NaamBZ&PC
AccommodatiegegevensZwembad t Hoogkoor
BOXMEER