DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 17:00 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
3 okt 18:15 Nayade H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
10 okt 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
10 okt 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
17 okt 18:15 Arethusa H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Golfbad Oss
24 okt 19:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Spio H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
24 okt 19:55 Arethusa H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Golfbad Oss
31 okt 17:00 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
31 okt 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
31 okt 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Zwembad Dr Pool
7 nov 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
14 nov 18:30 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
14 nov 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
14 nov 19:35 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Zwembad De Berkel
21 nov 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
21 nov 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Spio H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
21 nov 20:15 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)De Schelp
28 nov 17:00 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
28 nov 18:30 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Zwembad De Berkel
28 nov 19:15 Merlet H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Laco Sportcentrum De Kwel
5 dec 16:45 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Den Ekkerman
12 dec 17:45 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
12 dec 18:15 Nayade H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
12 dec 19:15 Merlet H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Laco Sportcentrum De Kwel
19 dec 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
9 jan 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
16 jan 17:25 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 jan 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
16 jan 20:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
23 jan 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Zwembad Drie Essen
30 jan 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
30 jan 18:30 Spio H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)De Sprank
6 feb 17:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
6 feb 17:45 Thalassa H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
27 feb 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
6 maa 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
6 maa 16:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
6 maa 19:30 Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Zwembad Dr Pool
13 maa 16:15 Waterproof H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Geusseltbad
13 maa 17:45 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
13 maa 20:05 Spio H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)De Sprank
20 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
20 maa 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
20 maa 19:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
27 maa 16:15 Thalassa H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
10 apr 16:15 Waterproof H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Geusseltbad
10 apr 19:00 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
17 apr 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
17 apr 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
18 apr 18:15 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
24 apr 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamBZ&PC (Boxmeer)
AccommodatiegegevensZwembad t Hoogkoor
BOXMEER