DatumTijdWedstrijdLocatie
3 nov 15:20 NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
3 nov 17:15 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)Zwemcentrum Rotterdam
3 nov 19:40 Sassenheim H4 (Heren) - DES H1 (Heren)Wasbeek
11 nov 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Overbosch
11 nov 16:30 DES H1 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)Overbosch
17 nov 14:45 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
17 nov 19:00 De Plas H3 (Heren) - DES H1 (Heren)De Wel
25 nov 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
25 nov 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19)Overbosch
25 nov 17:10 DES H1 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren)Overbosch
1 dec 16:00 AZC H7 (Heren) - DES H1 (Heren)AquaRijn
1 dec 16:30 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
8 dec 17:45 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
9 dec 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Overbosch
9 dec 16:30 DES H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Overbosch
16 dec 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11)Overbosch
16 dec 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19)Overbosch
16 dec 17:10 DES H1 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)Overbosch
19 jan 18:45 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
19 jan 20:30 AZL H3 (Heren) - DES H1 (Heren)De Fluit
26 jan 18:25 OZV AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)H2O
26 jan 19:00 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)De Does
2 feb 18:10 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)De Veur
2 feb 18:35 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)Aquamar
3 feb 17:40 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - DES H1 (Heren)Zuiderparkbad
10 feb 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11)Overbosch
10 feb 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)Overbosch
10 feb 17:10 DES H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)Overbosch
16 feb 15:35 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)De Zijl
16 feb 19:10 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
16 feb 19:10 d'ELFT H5 (Heren) - DES H1 (Heren)Kerkpolder
10 maa 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11)Overbosch
10 maa 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Overbosch
10 maa 17:10 DES H1 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Overbosch
16 maa 13:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
16 maa 20:45 WZC (SG) H6 (Heren) - DES H1 (Heren)De Veur
17 maa 16:15 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
24 maa 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
24 maa 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)Overbosch
24 maa 17:10 DES H1 (Heren) - De Plas H3 (Heren)Overbosch
30 maa 15:00 ZVL-1886 H10 (Heren) - DES H1 (Heren)De Zijl
30 maa 17:15 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)Zwemcentrum Rotterdam
30 maa 18:55 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
6 apr 19:15 OZV AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)H2O
7 apr 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
7 apr 16:10 DES H1 (Heren) - AZC H7 (Heren)Overbosch
13 apr 13:30 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - DES H1 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
Verenigingsinformatie
NaamDES
AccommodatiegegevensOverbosch
'S-GRAVENHAGE