DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 19:00 Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Wilder
26 jan 17:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
26 jan 17:55 Losser Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Brilmansdennen
26 jan 19:00 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
27 jan 16:15 EZC H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Het Slagman
2 feb 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
2 feb 18:15 De Grunte H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Slag
2 feb 18:45 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
2 feb 19:30 De Dinkel H1 (Heren) - Het Ravijn H5 (Heren)Dorper Esch
9 feb 16:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
9 feb 18:30 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
9 feb 19:15 De Dinkel Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames)Dorper Esch
9 feb 20:00 De Dinkel H2 (Heren) - EZC H5 (Heren)Dorper Esch
16 feb 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
16 feb 18:15 WS Twente H5 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)t Wooldrik
23 feb 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
23 feb 18:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
23 feb 19:15 De Dinkel H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Dorper Esch
23 feb 20:00 De Dinkel H1 (Heren) - Losser H2 (Heren)Dorper Esch
23 feb 21:15 Piranha Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Het Slagman
9 maa 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
9 maa 17:00 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
9 maa 17:30 VZ&PC H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
9 maa 19:15 De Dinkel Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Dorper Esch
9 maa 21:30 De Grunte H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Slag
16 maa 17:15 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
16 maa 18:45 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
16 maa 19:30 De Dinkel H2 (Heren) - Losser H3 (Heren)Dorper Esch
23 maa 17:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
23 maa 18:00 OZ&PC H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Vondersweijde
23 maa 18:45 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
30 maa 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
30 maa 18:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
30 maa 18:15 De Dinkel H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Dorper Esch
30 maa 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Dorper Esch
6 apr 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
6 apr 18:30 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
6 apr 19:15 De Dinkel Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)Dorper Esch
13 apr 17:00 VKC'03 Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Vlaskoel
13 apr 18:00 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
13 apr 18:45 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
14 apr 14:30 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
14 apr 18:00 Piranha H2 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)Het Slagman
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 jan 20:00 De Dinkel H1 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 11 - 4
12 jan 19:15 De Dinkel H2 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren) 14 - 6
12 jan 18:30 De Dinkel Da1 (Dames) - Het Ravijn Da4 (Dames) 3 - 14
12 jan 17:45 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 5
12 jan 17:00 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 10
12 jan 09:40 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 1
15 dec 20:15 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 8 - 8
15 dec 19:00 De Dinkel H2 (Heren) - Piranha H2 (Heren) 9 - 9
15 dec 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 4
8 dec 20:00 De Dinkel H1 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 11 - 6
8 dec 19:15 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 11
8 dec 18:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 9
8 dec 16:30 VKC'03 H2 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 16 - 6
1 dec 19:15 De Dinkel Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 3 - 6
1 dec 18:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 11
1 dec 18:00 Losser H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 12 - 4
1 dec 17:15 De Mors H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 1 - 13
1 dec 16:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 0
1 dec 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 2
24 nov 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 15 - 5
24 nov 18:15 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 13
24 nov 18:00 De Zandstuve Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 9 - 2
24 nov 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 12
24 nov 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 0
17 nov 18:15 De Dinkel H2 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren) 8 - 6
17 nov 17:55 Losser H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 11 - 3
17 nov 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
11 nov 17:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 1
10 nov 18:15 De Dinkel Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 3 - 12
10 nov 18:15 EZC H5 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 7 - 6
10 nov 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
3 nov 19:15 De Dinkel H1 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 12 - 10
3 nov 18:30 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 15
3 nov 18:15 EZC Da4 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 4 - 2
27 okt 19:15 De Dinkel H2 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 10 - 7
27 okt 18:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 8
27 okt 17:45 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
20 okt 17:00 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
13 okt 19:30 De Dinkel Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 1 - 11
13 okt 18:35 Het Ravijn H5 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 12 - 15
13 okt 17:55 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 2
13 okt 17:45 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 4
13 okt 17:15 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 4
6 okt 19:30 De Dinkel H1 (Heren) - EZC H4 (Heren) 13 - 10
6 okt 18:45 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 0
6 okt 18:00 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 20
29 sep 19:30 De Zandstuve H1 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 8 - 9
29 sep 19:15 WS Twente Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 12 - 2
29 sep 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 1
29 sep 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 0
22 sep 19:30 Het Ravijn Da4 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 16 - 0
22 sep 19:00 WS Twente H6 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 4 - 15
22 sep 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 1
15 sep 19:30 De Dinkel H1 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 8 - 5
15 sep 18:45 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 10
15 sep 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 7 - 18
Verenigingsinformatie
NaamDe Dinkel
AccommodatiegegevensDorper Esch
DENEKAMP