DatumTijdWedstrijdLocatie
28 okt 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
28 okt 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
28 okt 19:00 De Dinkel Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Dorper Esch
28 okt 19:45 VZ&PC H4 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
4 nov 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
4 nov 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
4 nov 17:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
11 nov 17:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
11 nov 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
11 nov 18:15 De Dinkel H2 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Dorper Esch
11 nov 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - VZ&PC H4 (Heren)Dorper Esch
12 nov 15:30 EZC Da4 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Het Slagman
18 nov 18:00 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
18 nov 19:00 De Zandstuve H2 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
18 nov 19:45 De Zandstuve H1 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Stamper
25 nov 19:45 WS Twente Da3 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)t Wooldrik
2 dec 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken))Dorper Esch
2 dec 19:00 Scholtenhagen Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Wilder
2 dec 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)Dorper Esch
3 dec 15:00 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
9 dec 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
9 dec 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
9 dec 19:00 De Dinkel H2 (Heren) - VKC'03 H3 (heren (niet gebruiken))Dorper Esch
9 dec 19:45 De Dinkel H1 (Heren) - De Zandstuve H2 (heren (niet gebruiken))Dorper Esch
16 dec 16:30 VKC'03 H3 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H1 (Heren)De Vlaskoel
16 dec 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
17 dec 13:15 Piranha Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Het Slagman
17 dec 14:00 Piranha H2 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H2 (Heren)Het Slagman
6 jan 17:15 Losser Da2 (dames (niet gebruiken)) - De Dinkel Da1 (Dames)Brilmansdennen
6 jan 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
6 jan 18:00 Losser H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)Brilmansdennen
7 jan 16:30 Piranha H2 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H1 (Heren)Het Slagman
13 jan 16:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Stamper
13 jan 17:45 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
13 jan 18:30 De Dinkel H2 (Heren) - EZC H5 (Heren)Dorper Esch
13 jan 19:15 De Dinkel H1 (Heren) - Losser H3 (Heren)Dorper Esch
20 jan 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
20 jan 19:00 EZC H5 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Het Slagman
27 jan 18:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
3 feb 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
3 feb 18:15 De Dinkel H2 (Heren) - VZ&PC H4 (Heren)Dorper Esch
3 feb 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)Dorper Esch
17 feb 15:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
17 feb 17:15 De Dinkel Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)De Vlaskoel
24 feb 14:15 VZ&PC H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Stamper
24 feb 16:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
24 feb 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
24 feb 18:00 De Dinkel Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)De Vlaskoel
3 maa 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
3 maa 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
3 maa 20:00 De Dinkel H2 (Heren) - Piranha H2 (heren (niet gebruiken))Dorper Esch
10 maa 17:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
10 maa 18:00 De Dinkel Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames)Dorper Esch
10 maa 19:45 De Dinkel H2 (Heren) - De Zandstuve H2 (heren (niet gebruiken))Dorper Esch
10 maa 20:30 De Dinkel H1 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Dorper Esch
17 maa 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
17 maa 19:00 De Dinkel Da1 (Dames) - WS Twente Da3 (Dames)Dorper Esch
24 maa 14:30 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
24 maa 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
24 maa 19:00 De Dinkel H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Dorper Esch
31 maa 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
31 maa 19:45 De Grunte H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Slag
7 apr 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
7 apr 19:00 De Dinkel Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)Dorper Esch
7 apr 22:00 De Grunte H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Slag
14 apr 17:15 VKC'03 H3 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H2 (Heren)De Vlaskoel
14 apr 18:00 De Dinkel Da1 (Dames) - Losser Da2 (dames (niet gebruiken))De Vlaskoel
14 apr 21:15 De Zandstuve H2 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H1 (Heren)De Stamper
21 apr 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
21 apr 18:15 De Dinkel H1 (Heren) - VKC'03 H3 (heren (niet gebruiken))Dorper Esch
Verenigingsinformatie
NaamDe Dinkel
AccommodatiegegevensDorper Esch
DENEKAMP