TeamPoule
VZC CJ2 (Jongens-C <15) 1e klasse A
VZC DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
VZC H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
VZC H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
VZC H4 (Heren) 3e klasse C
VZC H5 (Heren) 4e klasse C
VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 13:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
17 sep 14:15 [Concept]VZC CJ2 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/Oceanus CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
17 sep 15:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)De Vallei
17 sep 15:45 [Concept]VZC H4 (Heren) - Zwemclub Zeist ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 (Heren)De Vallei
17 sep 17:00 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)De Crommenije
17 sep 18:55 [Concept]BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Brandenburg
24 sep 16:45 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
24 sep 17:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
24 sep 18:00 [Concept]Mokum (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
24 sep 18:35 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - Mokum (SG) H4 (Heren Reserve)De Vallei
24 sep 19:50 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Vallei
1 okt 17:00 [Concept]DAW CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Hoornsevaart
1 okt 18:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
1 okt 18:00 [Concept]De Meerkoeten H1 (Heren) - VZC H5 (Heren)Het Sporthuis
1 okt 18:30 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Vallei
1 okt 19:45 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Vallei
1 okt 20:00 [Concept]De Fuut H2 (Heren) - VZC H4 (Heren)MFA Safari
8 okt 16:00 [Concept]JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
8 okt 17:00 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Aqua-Novio'94 CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Peppel
8 okt 17:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Mokum (SG) DG4 (Gemengd-D <13)De Vallei
8 okt 18:15 [Concept]VZC CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
8 okt 18:45 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportcentrum De Meent
8 okt 18:50 [Concept]JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)De Mirandabad
8 okt 19:00 [Concept]VZC H4 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Vallei
15 okt 14:45 [Concept]Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
15 okt 16:30 [Concept]De Vaart H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)De Duker
15 okt 17:30 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Vallei
15 okt 18:45 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Vallei
15 okt 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
16 okt 15:00 [Concept]Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
5 nov 17:00 [Concept]UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
5 nov 17:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG3 (Gemengd-D <13)De Vallei
5 nov 18:15 [Concept]VZC CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)De Vallei
5 nov 19:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)De Vallei
5 nov 19:45 [Concept]VZC H4 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Vallei
5 nov 19:45 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Hofbad
5 nov 20:30 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - BZC Brandenburg H3 (Heren Reserve)De Vallei
12 nov 17:05 [Concept]De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)MFA Safari
12 nov 17:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
12 nov 17:45 [Concept]HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)De Lieberg
12 nov 18:35 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT H7 (Heren Reserve)De Vallei
12 nov 19:50 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Vallei
12 nov 20:00 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)De Trits
13 nov 16:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - VZC H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
19 nov 13:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
19 nov 14:15 [Concept]VZC CJ2 (Jongens-C <15) - De Fuut CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
19 nov 15:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)De Vallei
19 nov 15:00 [Concept]ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
19 nov 17:45 [Concept]DAW H2 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
19 nov 18:25 [Concept]SVH H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
26 nov 16:15 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
26 nov 16:25 [Concept]ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
26 nov 17:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
26 nov 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Kwakel
26 nov 18:35 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Vallei
26 nov 19:50 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Vallei
3 dec 15:15 [Concept]GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
3 dec 17:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
3 dec 18:15 [Concept]VZC CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Vallei
3 dec 19:45 [Concept]DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
3 dec 21:00 [Concept]ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Planeet
10 dec 17:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
10 dec 17:45 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - VZC H5 (Heren)Fletiomare
10 dec 18:00 [Concept]Mokum (SG) DG4 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
10 dec 18:35 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Vallei
10 dec 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)Dijnselburg
10 dec 19:50 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Vallei
11 dec 17:05 [Concept]AZ&PC De Futen De Futen/Oceanus CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)De Meerkamp
17 dec 13:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
17 dec 14:15 [Concept]VZC H4 (Heren) - UZSC H7 (Heren)De Vallei
17 dec 18:00 [Concept]De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Bad Hesselingen
17 dec 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Aquamar
17 dec 20:45 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)De Waterlelie
14 jan 13:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13)De Vallei
14 jan 14:15 [Concept]VZC CJ2 (Jongens-C <15) - Mokum (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
14 jan 15:20 [Concept]ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
14 jan 19:55 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
14 jan 20:40 [Concept]Mokum (SG) H4 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
21 jan 15:30 [Concept]UZSC DG3 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
21 jan 18:00 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - Oceanus H2 (Heren Reserve)De Vallei
21 jan 19:15 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))De Vallei
21 jan 19:25 [Concept]UZSC H7 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Krommerijn
28 jan 13:20 [Concept]Aqua-Novio'94 CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
28 jan 13:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
28 jan 14:15 [Concept]VZC CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
28 jan 15:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)De Vallei
28 jan 18:15 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)De Lieberg
28 jan 19:45 [Concept]SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
4 feb 17:20 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Peppel
4 feb 17:30 [Concept]VZC H5 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Vallei
4 feb 17:45 [Concept]ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
4 feb 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
4 feb 18:15 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Vallei
4 feb 19:00 [Concept]Aquarijn H4 (Heren) - VZC H4 (Heren)Sportcomplex Merwestein
4 feb 19:30 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Vallei
11 feb 17:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
11 feb 18:35 [Concept]VZC H4 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)De Vallei
11 feb 19:20 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)De Vallei
4 maa 13:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
4 maa 14:15 [Concept]VZC CJ2 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
4 maa 15:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Vallei
4 maa 15:45 [Concept]VZC H4 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)De Vallei
4 maa 19:30 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)Boerhaavebad
4 maa 19:45 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
11 maa 13:30 [Concept]ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
11 maa 15:15 [Concept]Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)Fletiomare
11 maa 17:30 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))De Vallei
11 maa 17:30 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)Fletiomare
11 maa 19:00 [Concept]BZC Brandenburg H3 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)Brandenburg
11 maa 19:10 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)Het Batensteinbad
18 maa 17:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
25 maa 16:00 [Concept]PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
25 maa 17:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
25 maa 17:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT H7 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
25 maa 18:15 [Concept]VZC CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
25 maa 19:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Vallei
25 maa 19:30 [Concept]BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Kuil
25 maa 19:45 [Concept]VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Vallei
1 apr 17:45 [Concept]De Fuut CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)MFA Safari
1 apr 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
1 apr 18:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
1 apr 19:35 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Vallei
1 apr 20:50 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Vallei
2 apr 17:00 [Concept]Het Zinkstuk H2 (Heren) - VZC H5 (Heren)De Krommerijn
15 apr 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 apr 17:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG3 (Gemengd-D <13)De Vallei
15 apr 18:15 [Concept]VZC H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Vallei
15 apr 19:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Vallei
15 apr 19:00 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))t Timpke
15 apr 19:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)De Kwakel
22 apr 17:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
22 apr 17:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
22 apr 18:30 [Concept]De Albatros H2 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
22 apr 18:30 [Concept]Mokum (SG) DG4 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
22 apr 18:35 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Vallei
22 apr 19:15 [Concept]De Albatros H1 (Heren) - VZC H4 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
22 apr 19:50 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Vallei
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamVZC
AccommodatiegegevensDe Vallei
VEENENDAAL