DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportboulevard de Engh
28 nov 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)Sportboulevard de Engh
28 nov 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
11 dec 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)De Duker
11 dec 19:15 IJsselmeer H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
11 dec 19:45 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
11 dec 20:30 De Aalscholver H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Almere Poort
12 dec 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
12 dec 17:45 De Duinkikkers H3 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)Sportboulevard de Engh
18 dec 16:00 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
18 dec 18:30 De Albatros H2 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
19 dec 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard de Engh
8 jan 16:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sloterparkbad
15 jan 16:35 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
15 jan 18:15 Watervlo H4 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Fletiomare
16 jan 17:00 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
16 jan 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Sportboulevard de Engh
16 jan 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
22 jan 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
22 jan 17:00 Aquarijn H4 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
23 jan 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
23 jan 17:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Meerkamp
23 jan 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sportboulevard de Engh
23 jan 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
29 jan 14:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
29 jan 18:15 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Brandenburg
29 jan 20:40 De Reuring H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Duikerdel
30 jan 17:00 De Duinkikkers H3 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)Sportboulevard de Engh
5 feb 18:30 Aquarijn H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
6 feb 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
6 feb 17:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
6 feb 18:30 De Duinkikkers H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportboulevard de Engh
6 feb 19:15 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportboulevard de Engh
12 feb 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
12 feb 16:30 VZC H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Vallei
12 feb 17:45 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
12 feb 18:35 IJsselmeer H2 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Sportcentrum De Meent
13 feb 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportboulevard de Engh
13 feb 17:45 De Duinkikkers H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
12 maa 17:40 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Slag
12 maa 20:30 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
12 maa 21:15 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
13 maa 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
13 maa 17:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
13 maa 18:30 De Duinkikkers H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportboulevard de Engh
19 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
19 maa 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
20 maa 17:00 De Duinkikkers H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Sportboulevard de Engh
20 maa 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)Sportboulevard de Engh
25 maa 19:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
25 maa 20:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
26 maa 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
26 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)De Kwakel
27 maa 17:00 De Duinkikkers H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
2 apr 17:00 Aquarijn Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
2 apr 18:30 Aquarijn H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
2 apr 20:55 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Het Batensteinbad
3 apr 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
3 apr 17:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
3 apr 18:30 De Duinkikkers H3 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportboulevard de Engh
9 apr 17:05 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13)MFA Safari
9 apr 19:10 ZPC Woerden H3 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Het Batensteinbad
10 apr 17:00 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
10 apr 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
10 apr 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportboulevard de Engh
10 apr 19:15 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
23 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Kwakel
23 apr 19:55 ZPC Woerden H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Het Batensteinbad
23 apr 21:30 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Weth. F.B. Duran
24 apr 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
24 apr 17:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 17
27 nov 17:05 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 26 - 0
21 nov 18:30 De Duinkikkers H3 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 9 - 4
21 nov 17:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 2
21 nov 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 4
20 nov 19:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 7 - 4
20 nov 18:30 De Vaart H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 8 - 7
14 nov 19:15 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren) 3 - 9
14 nov 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 14 - 6
14 nov 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 1 - 7
14 nov 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 1
13 nov 19:45 De Vuursche H3 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren) 6 - 11
13 nov 18:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 8
7 nov 18:30 De Duinkikkers H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 5 - 4
7 nov 17:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 24 - 2
7 nov 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 14
6 nov 19:45 De Vuursche H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 3 - 14
6 nov 19:10 KZC H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 7 - 6
31 okt 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 10 - 5
31 okt 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 11 - 11
31 okt 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 5 - 9
30 okt 18:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 24 - 2
30 okt 17:30 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 11
30 okt 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren) 5 - 8
16 okt 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 10
10 okt 19:15 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren) 20 - 6
10 okt 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 6 - 10
10 okt 17:45 De Duinkikkers H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 6 - 3
10 okt 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 19
9 okt 18:00 De Ham Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 14 - 3
9 okt 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
3 okt 16:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 6 - 12
2 okt 20:00 VZC H5 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren) 3 - 3
2 okt 19:15 De Fuut H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 4 - 7
1 okt 19:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 4
26 sep 17:45 De Duinkikkers H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 6 - 4
26 sep 17:00 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 0
25 sep 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 6
25 sep 15:30 UZSC H6 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 0 - 11
19 sep 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 9 - 5
19 sep 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 8 - 5
18 sep 18:30 De Fuut H3 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren) 3 - 6
18 sep 17:05 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 3
18 sep 15:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
Verenigingsinformatie
NaamDe Duinkikkers
AccommodatiegegevensSportboulevard de Engh
SOEST