DatumTijdWedstrijdLocatie
23 feb 18:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Krommerijn
7 maa 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
7 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Kwakel
7 maa 20:30 De Vaart Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Duker
8 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard de Engh
8 maa 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)Sportboulevard de Engh
8 maa 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
14 maa 17:15 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
15 maa 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
15 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
15 maa 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
15 maa 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Sportboulevard de Engh
15 maa 19:15 De Duinkikkers H1 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
21 maa 19:50 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum De Zandzee
21 maa 20:35 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
22 maa 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
22 maa 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
22 maa 18:30 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
22 maa 19:15 De Duinkikkers H2 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
22 maa 20:00 De Duinkikkers H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
26 maa 21:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
28 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
29 maa 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportboulevard de Engh
29 maa 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
29 maa 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)Sportboulevard de Engh
29 maa 18:35 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 maa 19:15 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
4 apr 15:15 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
4 apr 18:30 WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
4 apr 19:40 IJsselmeer H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
4 apr 21:25 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
5 apr 17:00 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard de Engh
5 apr 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)Sportboulevard de Engh
18 apr 17:05 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
18 apr 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)Het Batensteinbad
18 apr 18:00 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
19 apr 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
19 apr 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames)Sportboulevard de Engh
19 apr 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
19 apr 19:15 De Duinkikkers H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
10 mei 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)Sportboulevard de Engh
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 feb 20:15 De Fuut H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 6 - 7
8 feb 19:20 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 2
8 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 2 - 9
8 feb 17:45 UZSC H8 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 10 - 6
8 feb 17:00 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 17 - 2
2 feb 20:00 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 17 - 6
2 feb 19:15 De Duinkikkers H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 10 - 5
2 feb 18:30 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames) 7 - 3
2 feb 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 20
2 feb 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 14
1 feb 20:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 7
1 feb 19:20 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 17 - 4
26 jan 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) 6 - 5
26 jan 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 12 - 1
25 jan 20:40 De Reuring H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 9 - 11
25 jan 18:00 Aquarijn Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 11 - 2
25 jan 17:00 Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 18 - 1
25 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 8 - 10
24 jan 19:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 7
19 jan 18:55 ZPCH H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 5 - 12
19 jan 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) 10 - 4
19 jan 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 6 - 12
18 jan 20:55 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 3 - 15
18 jan 18:40 Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 2 - 4
12 jan 19:15 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 10 - 4
12 jan 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - UZSC H9 (Heren) 6 - 4
12 jan 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 12 - 4
12 jan 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) 4 - 16
11 jan 17:45 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 8
11 jan 17:15 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
11 jan 15:20 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 11 - 7
15 dec 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 6 - 22
15 dec 17:00 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 20
15 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 8 - 4
14 dec 20:40 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 4 - 13
8 dec 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 3 - 12
8 dec 17:00 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 7
7 dec 21:40 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 6 - 9
7 dec 19:10 De Albatros H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 3 - 6
7 dec 18:45 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 24 - 1
7 dec 18:25 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 6 - 11
1 dec 19:15 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren) 8 - 11
1 dec 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 5 - 5
1 dec 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 11
1 dec 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 0 - 20
30 nov 20:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 9
30 nov 18:05 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 15 - 3
24 nov 20:00 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 7 - 9
24 nov 19:15 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
24 nov 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 10 - 0
24 nov 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 8 - 4
24 nov 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 11
23 nov 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) 21 - 2
23 nov 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 8 - 2
17 nov 18:30 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) 7 - 2
17 nov 17:45 De Amstel H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 4 - 8
17 nov 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 9
17 nov 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 1 - 16
17 nov 15:20 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 15 - 1
16 nov 20:45 Aquarijn H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 8 - 9
16 nov 17:45 De Vuursche Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 6 - 13
10 nov 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 6 - 8
10 nov 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 35
10 nov 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 7
9 nov 20:35 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 4 - 3
9 nov 16:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 8 - 9
9 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
8 nov 21:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 9 - 7
3 nov 18:30 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 7 - 7
3 nov 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 12 - 2
3 nov 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 7 - 7
2 nov 20:30 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 3 - 9
2 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 14 - 2
2 nov 19:30 De Vaart H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 10 - 10
13 okt 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
13 okt 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 14
12 okt 21:00 Aquarijn Da5 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 4 - 13
12 okt 21:00 De Aalscholver H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 1 - 11
12 okt 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 9 - 6
12 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 12 - 6
12 okt 15:45 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) 23 - 1
6 okt 19:15 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren) 9 - 10
6 okt 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 4 - 6
6 okt 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 10 - 9
6 okt 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 11
5 okt 21:00 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 11
5 okt 17:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 8 - 6
29 sep 18:30 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) 11 - 9
29 sep 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 2
29 sep 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 15
28 sep 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 9 - 16
28 sep 18:30 GoSwim Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 1 - 12
28 sep 15:15 UZSC H9 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 5 - 12
22 sep 17:45 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 6 - 7
22 sep 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 7 - 8
22 sep 15:40 Triton Triton EG1* (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
21 sep 18:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 19 - 3
21 sep 17:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 16 - 4
14 sep 18:35 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 18 - 0
Verenigingsinformatie
NaamDe Duinkikkers
AccommodatiegegevensSportboulevard de Engh
SOEST