TeamPoule
De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
De Fuut H1 (Heren) 1e klasse A
De Fuut H2 (Heren) 2e klasse B
De Fuut H3 (Heren) 4e klasse C
De Fuut H4 (Heren) 4e klasse B
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
18 apr 21:00 DJK-ZAR H4 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 21 - 3
13 apr 20:35 De Vuursche H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 7 - 6
13 apr 18:15 VZC H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 7 - 5
13 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 2 - 6
6 apr 18:45 De Fuut H1 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 15 - 4
6 apr 18:00 De Fuut H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 9 - 7
6 apr 17:15 De Fuut H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 13 - 7
6 apr 16:30 De Fuut H3 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 12 - 5
6 apr 16:00 BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 4
30 maa 19:30 De Fuut H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 9 - 7
30 maa 18:45 De Fuut H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 7 - 13
30 maa 18:00 De Fuut H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 3 - 8
30 maa 17:15 De Fuut H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 7 - 15
30 maa 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 7
24 maa 20:10 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 1 - 8
24 maa 19:25 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 9 - 5
23 maa 18:15 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 8 - 6
23 maa 17:40 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 0
16 maa 19:45 De Fuut H3 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 8 - 7
16 maa 19:00 De Fuut H4 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 5 - 21
16 maa 18:15 De Fuut H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 13 - 5
16 maa 17:15 De Fuut H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 6 - 8
16 maa 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - GoSwim DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 13
9 maa 18:45 KZC H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 12 - 6
9 maa 18:40 Watervlo H4 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 16 - 3
9 maa 18:00 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 1
9 maa 17:50 Watervlo H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 14 - 7
9 maa 17:25 ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 11 - 5
10 feb 18:45 UZSC H6 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 9 - 7
10 feb 17:00 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
9 feb 19:30 De Waterwolf H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 9 - 7
9 feb 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 19 - 2
2 feb 18:00 De Fuut H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 5 - 4
2 feb 17:15 De Fuut H3 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 9 - 2
2 feb 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 2
26 jan 21:45 ZPC Woerden H3 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 17 - 1
26 jan 20:15 ZPC Woerden H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 7 - 8
26 jan 19:15 ZPC Woerden H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 6 - 4
26 jan 17:50 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
19 jan 18:00 De Fuut H3 (Heren) - VZC H5 (Heren) 16 - 2
19 jan 17:15 De Fuut H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 6 - 18
19 jan 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
12 jan 19:45 De Fuut H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 7 - 2
12 jan 18:45 De Fuut H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren) 5 - 6
12 jan 18:00 De Fuut H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 3 - 5
12 jan 17:15 De Fuut H3 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 8 - 5
12 jan 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
16 dec 18:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 7 - 7
16 dec 17:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 17 - 6
15 dec 20:30 De Vaart H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 6 - 3
15 dec 18:45 Aquarijn H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 6 - 2
15 dec 17:45 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 0
8 dec 18:00 De Fuut H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 8 - 4
8 dec 17:15 GoSwim DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
8 dec 16:30 De Fuut H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 7 - 9
1 dec 19:25 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 3 - 9
1 dec 18:50 IJsselmeer H1 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 5 - 5
1 dec 17:45 De Albatros H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 5 - 4
1 dec 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
1 dec 14:15 ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 5 - 7
25 nov 18:00 Aquarijn H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 10 - 4
24 nov 20:55 Aquafit H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 4 - 8
24 nov 17:45 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 5 - 12
24 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 19 - 4
24 nov 16:15 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
17 nov 19:30 De Fuut H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren) 7 - 8
17 nov 18:45 De Fuut H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 7 - 4
17 nov 18:00 De Fuut H3 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 5 - 4
17 nov 17:15 De Fuut H4 (Heren) - 8 - 4
17 nov 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
11 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 7 - 4
10 nov 20:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 5 - 4
10 nov 19:45 DJK-ZAR H5 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 11 - 3
10 nov 16:00 BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 8
3 nov 19:45 De Fuut H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 3 - 11
3 nov 19:00 De Fuut H4 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 1 - 19
3 nov 18:00 De Fuut H1 (Heren) - KZC H1 (Heren) 5 - 9
3 nov 17:15 De Fuut H2 (Heren) - Watervlo H2 (Heren) 9 - 12
3 nov 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 6
27 okt 21:25 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 6 - 3
13 okt 19:30 De Fuut H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 3 - 4
13 okt 18:45 De Fuut H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 5 - 6
13 okt 17:15 De Fuut H4 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 4 - 9
13 okt 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - GoSwim DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
6 okt 19:00 GoSwim H1 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 10 - 11
6 okt 18:15 De Vaart H3 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 4 - 3
6 okt 18:00 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 3
6 okt 16:30 De Fuut H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren) 5 - 6
29 sep 19:00 De Fuut H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 5 - 10
29 sep 18:15 De Fuut H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 7 - 4
29 sep 17:15 De Fuut H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren) 9 - 4
29 sep 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 12
23 sep 17:00 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
22 sep 20:45 De Aalscholver H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 1 - 4
22 sep 20:00 De Aalscholver H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 6 - 11
22 sep 18:30 De Aalscholver H3 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 20 - 1
22 sep 17:30 VZC H5 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 6 - 6
15 sep 17:30 De Fuut H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 7 - 4
15 sep 16:30 De Fuut H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 5 - 3
Verenigingsinformatie
NaamDe Fuut
AccommodatiegegevensMFA Safari
MAARSSEN