DatumTijdWedstrijdLocatie
15 dec 18:00 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
15 dec 18:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11)De Lieberg
15 dec 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)De Lieberg
15 dec 18:45 IJsselmeer IJsselmeer CJ1* (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Meent
15 dec 19:30 HZC de Robben H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Lieberg
15 dec 21:25 VZC H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Vallei
12 jan 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)MFA Safari
12 jan 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
12 jan 18:15 Aquarijn H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
12 jan 18:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Kwakel
12 jan 19:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
19 jan 17:05 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
19 jan 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
19 jan 17:45 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - IJsselmeer IJsselmeer CJ1* (Jongens-C <15)De Lieberg
19 jan 18:35 HZC de Robben H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Lieberg
19 jan 18:45 Het Y H5 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)Sportfondsenbad Oost
19 jan 19:20 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
19 jan 20:00 HZC de Robben H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H1 (Heren)De Lieberg
26 jan 17:00 GoSwim GoSwim DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)De Wetering
26 jan 17:05 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
26 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)Fletiomare
27 jan 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard de Engh
2 feb 16:20 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11)De Lieberg
2 feb 17:00 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
2 feb 17:40 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15)De Lieberg
2 feb 18:30 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Lieberg
2 feb 19:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
2 feb 20:00 HZC de Robben H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren)De Lieberg
3 feb 18:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Krommerijn
9 feb 16:15 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
9 feb 17:15 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
9 feb 17:55 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15)De Lieberg
9 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
9 feb 19:00 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Duker
9 feb 19:30 HZC de Robben H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Lieberg
9 feb 20:15 HZC de Robben H2 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Lieberg
23 feb 18:15 Oceanus H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)De Waterlelie
2 maa 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
2 maa 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
9 maa 13:20 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Fletiomare
9 maa 17:05 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)De Lieberg
9 maa 18:30 HZC de Robben H2 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Lieberg
9 maa 19:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)De Lieberg
9 maa 20:00 HZC de Robben H1 (Heren) - DZT'62 H1 (Heren)De Lieberg
9 maa 20:20 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
9 maa 21:00 UZSC H7 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Krommerijn
16 maa 16:00 BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
16 maa 17:30 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
16 maa 18:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
16 maa 18:35 Wiekslag H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
16 maa 18:40 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15)De Lieberg
16 maa 19:30 HZC de Robben H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Lieberg
23 maa 16:30 GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Wetering
23 maa 18:00 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
23 maa 18:00 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
23 maa 18:45 IJsselmeer IJsselmeer CJ1* (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Meent
23 maa 19:45 HZC de Robben H1 (Heren) - ZVVS H1 (Heren)De Lieberg
23 maa 21:40 VZC H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Vallei
30 maa 17:35 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - GoSwim GoSwim DG1* (Gemengd-D <13)De Lieberg
30 maa 18:15 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)De Lieberg
30 maa 19:30 BZ&PC H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)De Kuil
30 maa 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
30 maa 19:50 HZC de Robben H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)De Lieberg
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 apr 17:40 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
6 apr 18:30 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
6 apr 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren)De Lieberg
6 apr 20:00 HZC de Robben H1 (Heren) - De Treffers H1 (Heren)De Lieberg
7 apr 14:30 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
13 apr 18:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
13 apr 19:15 De Kempvis H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)Rivièrabad
13 apr 19:35 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)Weth. F.B. Duran
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 20:00 HZC de Robben H1 (Heren) - De Kempvis H1 (Heren) 15 - 12
8 dec 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 14 - 1
8 dec 18:30 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 9
8 dec 17:50 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 3
8 dec 16:05 Watervlo H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 13 - 1
8 dec 15:15 Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 15 - 2
2 dec 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
1 dec 21:30 De Treffers H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren) 10 - 13
1 dec 19:30 HZC de Robben H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 7 - 7
1 dec 19:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 9
1 dec 18:40 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 19
1 dec 16:00 UZSC H8 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 4 - 17
24 nov 20:00 HZC de Robben H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 9 - 11
24 nov 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 9 - 7
24 nov 18:30 HZC de Robben H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 5 - 8
24 nov 17:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 3
24 nov 16:55 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 15 - 7
24 nov 16:15 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
18 nov 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 8 - 4
17 nov 19:10 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 6
17 nov 18:45 De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 14 - 2
17 nov 18:10 ZVVS H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren) 10 - 14
17 nov 17:50 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 16
11 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 7 - 7
11 nov 14:45 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 3
11 nov 14:30 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 11
10 nov 19:45 HZC de Robben H1 (Heren) - Wiekslag H1 (Heren) 8 - 13
10 nov 19:00 HZC de Robben H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 12 - 2
10 nov 18:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 6
10 nov 17:40 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 9
4 nov 18:55 DZT'62 H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren) 16 - 10
3 nov 20:50 De Vuursche H2 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 6 - 14
3 nov 19:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 13
3 nov 18:40 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 11 - 1
3 nov 18:00 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - GoSwim GoSwim DG1* (Gemengd-D <13) 0 - 8
3 nov 17:20 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
3 nov 17:15 De Vaart H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 13 - 3
27 okt 19:30 HZC de Robben H1 (Heren) - Oceanus H1 (Heren) 14 - 5
14 okt 16:30 BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 12
13 okt 19:50 HZC de Robben H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) 15 - 15
13 okt 19:05 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 6
13 okt 19:00 DJK-ZAR H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 1 - 10
13 okt 18:20 HZC de Robben H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 3 - 13
13 okt 17:30 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 17
13 okt 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 21
7 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 1
6 okt 20:20 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 8
6 okt 19:00 HZC de Robben H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 13 - 9
6 okt 18:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 9 - 1
6 okt 17:00 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 7
6 okt 16:30 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 1
6 okt 16:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren) 14 - 9
29 sep 19:45 GoSwim H2 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 9 - 10
29 sep 19:30 HZC de Robben H1 (Heren) - Watervlo H1 (Heren) 7 - 23
29 sep 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
29 sep 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 7 - 8
29 sep 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 12
29 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 7
23 sep 16:40 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren) 22 - 6
22 sep 20:10 Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 16
22 sep 19:40 HZC de Robben H2 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 10 - 4
22 sep 18:55 HZC de Robben H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 8 - 6
22 sep 17:20 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 12
22 sep 16:40 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 4
22 sep 16:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
15 sep 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 16 - 7
15 sep 18:45 VZ&PC H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren) 23 - 9
15 sep 18:30 HZC de Robben H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 5 - 14
15 sep 17:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 16
Verenigingsinformatie
NaamHZC de Robben
AccommodatiegegevensDe Lieberg
HILVERSUM