DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:00 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
3 okt 16:40 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
3 okt 17:20 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)De Lieberg
3 okt 18:50 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Lieberg
3 okt 20:00 [Concept]WS Twente H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportbad Twentebad
4 okt 09:00 [Concept]UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
10 okt 09:00 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
10 okt 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
10 okt 17:20 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
10 okt 18:00 [Concept]HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
10 okt 18:45 [Concept]HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
10 okt 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Kwakel
10 okt 19:30 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Lieberg
24 okt 09:00 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
24 okt 16:15 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
24 okt 16:55 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
24 okt 17:35 [Concept]HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
24 okt 18:20 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)De Lieberg
24 okt 18:40 [Concept]Het Y H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
24 okt 20:00 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Lieberg
31 okt 09:00 [Concept]De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)De Duker
31 okt 13:20 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
31 okt 16:15 [Concept]VZC H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Vallei
31 okt 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Kwakel
31 okt 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
31 okt 18:30 [Concept]HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
31 okt 19:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
31 okt 19:15 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Lieberg
7 nov 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
7 nov 16:00 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
7 nov 16:40 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
7 nov 17:20 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
7 nov 18:05 [Concept]HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
7 nov 18:05 [Concept]DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
7 nov 18:50 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)De Lieberg
7 nov 19:35 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
14 nov 09:00 [Concept]Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Fletiomare
14 nov 19:00 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Lieberg
14 nov 19:30 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
21 nov 09:00 [Concept]De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Duker
21 nov 10:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
21 nov 16:50 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
21 nov 17:30 [Concept]HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
21 nov 18:15 [Concept]HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
21 nov 19:00 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Lieberg
21 nov 19:45 [Concept]DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Welle
21 nov 21:45 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
28 nov 16:30 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
28 nov 17:00 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
28 nov 17:55 [Concept]Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
28 nov 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Het Slagman
28 nov 18:30 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Lieberg
28 nov 18:40 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
28 nov 19:15 [Concept]ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
28 nov 19:15 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Lieberg
5 dec 14:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
5 dec 14:30 [Concept]Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
5 dec 18:00 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
5 dec 18:45 [Concept]HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)De Lieberg
5 dec 19:30 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
6 dec 15:15 [Concept]UZSC H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Krommerijn
6 dec 19:55 [Concept]De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
12 dec 09:45 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
12 dec 10:30 [Concept]De Albatros H1 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
12 dec 14:00 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
12 dec 17:20 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
12 dec 18:00 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Lieberg
12 dec 19:45 [Concept]WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Aquarena
9 jan 16:20 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Lieberg
9 jan 17:00 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Lieberg
9 jan 17:45 [Concept]HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
9 jan 18:15 [Concept]ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Planeet
9 jan 19:30 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Lieberg
9 jan 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Kwakel
10 jan 17:50 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
16 jan 09:45 [Concept]De Fuut H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)MFA Safari
16 jan 09:45 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
16 jan 14:45 [Concept]De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
16 jan 15:00 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
16 jan 18:45 [Concept]HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
16 jan 19:30 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Lieberg
17 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
23 jan 09:45 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Dijnselburg
23 jan 10:25 [Concept]DAW AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
23 jan 16:00 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
23 jan 19:45 [Concept]Livo H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))t Walfort
30 jan 09:00 [Concept]De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
30 jan 10:20 [Concept]De Vaart H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Duker
30 jan 10:40 [Concept]BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
30 jan 17:15 [Concept]Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
30 jan 18:30 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)De Lieberg
30 jan 19:00 [Concept]Orca H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
6 feb 08:30 [Concept]JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
6 feb 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
6 feb 16:40 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
6 feb 17:20 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
6 feb 17:30 [Concept]VZC DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
6 feb 18:00 [Concept]HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
6 feb 18:45 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Lieberg
6 feb 19:30 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
13 feb 09:00 [Concept]De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
13 feb 09:40 [Concept]BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
13 feb 17:50 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
13 feb 18:00 [Concept]Aquarijn H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
13 feb 18:30 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Lieberg
27 feb 19:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
6 maa 09:00 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Fletiomare
6 maa 16:35 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
6 maa 17:15 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
6 maa 17:55 [Concept]HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)De Lieberg
6 maa 19:30 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Lieberg
7 maa 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 maa 16:00 [Concept]UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
7 maa 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
13 maa 10:45 [Concept]De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)MFA Safari
13 maa 16:00 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
13 maa 16:35 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
13 maa 17:15 [Concept]HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
13 maa 18:45 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - UZSC H9 (Heren)De Lieberg
13 maa 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
13 maa 19:30 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Lieberg
13 maa 20:15 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
20 maa 09:45 [Concept]DAW H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
20 maa 15:45 [Concept]De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
20 maa 16:00 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Almere Poort
20 maa 17:30 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
20 maa 18:00 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
20 maa 18:40 [Concept]HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
20 maa 19:25 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
21 maa 18:30 [Concept]Het Zinkstuk H1 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Krommerijn
10 apr 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
10 apr 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
10 apr 16:00 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
10 apr 16:40 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
10 apr 18:05 [Concept]HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
10 apr 18:50 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Lieberg
10 apr 19:35 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Lieberg
10 apr 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Stamper
17 apr 16:40 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Crommenije
17 apr 18:45 [Concept]HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
17 apr 19:30 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
18 apr 15:15 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
24 apr 17:00 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
24 apr 17:15 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
24 apr 19:00 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Lieberg
24 apr 20:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Kwakel
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamHZC de Robben
AccommodatiegegevensDe Lieberg
HILVERSUM