TeamPoule
De Lansingh Da1 (Dames) 4e klasse A
De Lansingh H1 (Heren) 1e klasse A
De Lansingh H2 (Heren) 3e klasse C
De Lansingh H3 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 sep 19:15 De Lansingh H1 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)De Lansingh
28 sep 20:15 De Lansingh H2 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Lansingh
5 okt 17:00 De Lansingh Da1 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)De Lansingh
5 okt 17:45 De Lansingh H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)De Lansingh
5 okt 18:30 De Lansingh H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)De Lansingh
5 okt 19:30 De Lansingh H2 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Lansingh
12 okt 18:10 De Vliet (SG) Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
12 okt 18:40 Wiekslag H4 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 okt 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
19 okt 15:30 Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)De Does
19 okt 18:00 De Lansingh H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)De Lansingh
2 nov 17:00 De Lansingh H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)De Lansingh
2 nov 18:00 De Lansingh H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)De Lansingh
2 nov 18:45 De Lansingh H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)De Lansingh
2 nov 19:30 De Lansingh Da1 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames)De Lansingh
9 nov 17:15 ZPS Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)De Hofstee
9 nov 18:00 ZPS H2 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)De Hofstee
9 nov 18:30 d'ELFT H4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Kerkpolder
9 nov 18:35 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Sportboulevard
16 nov 17:00 De Lansingh Da1 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)De Lansingh
16 nov 17:45 De Lansingh H3 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)De Lansingh
16 nov 18:30 De Lansingh H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Lansingh
16 nov 19:30 De Lansingh H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren)De Lansingh
23 nov 18:30 De Lansingh H2 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)De Lansingh
23 nov 19:15 De Lansingh H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)De Lansingh
23 nov 20:15 De Lansingh Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)De Lansingh
23 nov 21:00 De Lansingh H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Lansingh
30 nov 17:45 MNC Dordrecht H9 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Sportboulevard
30 nov 21:10 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)De Sniep
30 nov 21:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)De Does
7 dec 17:00 De Lansingh Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)De Lansingh
7 dec 17:45 De Lansingh H3 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Lansingh
7 dec 18:30 De Lansingh H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)De Lansingh
7 dec 19:30 De Lansingh H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)De Lansingh
14 dec 18:45 De Lansingh Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)De Lansingh
14 dec 19:30 De Lansingh H3 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)De Lansingh
14 dec 20:15 De Lansingh H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)De Lansingh
14 dec 21:15 De Lansingh H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)De Lansingh
11 jan 20:00 De Kempvis H5 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Rivièrabad
11 jan 20:30 d'ELFT H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Kerkpolder
18 jan 18:45 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Zuiderparkbad
18 jan 19:15 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
18 jan 20:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)De Sniep
25 jan 16:00 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Polderbad
25 jan 18:20 Wiekslag Da3 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
25 jan 19:45 Wave H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Kerkpolder
25 jan 20:45 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Zwembad Maesemunde
1 feb 19:15 De Lansingh H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)De Lansingh
1 feb 20:15 De Lansingh H3 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Lansingh
1 feb 21:00 De Lansingh Da1 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames)De Lansingh
8 feb 15:05 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 16:45 Poseidon'56 H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)De Fakkel
8 feb 19:45 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 feb 20:30 Poseidon'56 Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)De Fakkel
15 feb 18:00 De Lansingh H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Lansingh
15 feb 18:45 De Lansingh H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)De Lansingh
15 feb 19:45 De Lansingh H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)De Lansingh
7 maa 17:45 De Lansingh H3 (Heren) - ZPS H2 (Heren)De Lansingh
7 maa 18:30 De Lansingh Da1 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)De Lansingh
7 maa 19:15 De Lansingh H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Lansingh
7 maa 20:15 De Lansingh H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)De Lansingh
14 maa 15:30 BZ&PC Da5 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)De Kuil
14 maa 18:55 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)De Rozenburcht
14 maa 19:50 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)De Rozenburcht
14 maa 20:35 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)De Rozenburcht
21 maa 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 17:30 NZ&PC Da1 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)Binnenzee
21 maa 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
21 maa 19:05 ZVVS H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)De Kulk
4 apr 17:45 De Lansingh H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)De Lansingh
4 apr 18:30 De Lansingh H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)De Lansingh
4 apr 19:30 De Lansingh H3 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Lansingh
4 apr 20:15 De Lansingh Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)De Lansingh
18 apr 17:05 SVH H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 17:45 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Caribabad
18 apr 18:10 Katwijk H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Aquamar
18 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)Zuiderparkbad
Verenigingsinformatie
NaamDe Lansingh
AccommodatiegegevensDe Lansingh
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL