TeamPoule
Livo CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse B
Livo Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
Livo Da2 (Dames) 2e klasse B
Livo DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
Livo H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie A
Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
Livo H3 (Heren) 2e klasse A
Livo H4 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 17:20 Livo Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)t Walfort
29 jan 17:45 DWV H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)Zwembad Den Helder
29 jan 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
29 jan 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))t Walfort
29 jan 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Lieberg
5 feb 16:00 De Mors Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)De Koerbelt
5 feb 18:15 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
5 feb 19:30 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
5 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Aquarena
12 feb 17:15 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)Biljoenbad
12 feb 17:35 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)t Walfort
12 feb 17:45 Montferland Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
12 feb 18:00 OZ&PC H3 (Heren) - Livo H3 (Heren)Vondersweijde
12 feb 18:15 Livo H4 (Heren) - ZVV H1 (Heren)t Walfort
19 feb 17:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
19 feb 17:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
19 feb 18:40 Livo Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))t Walfort
19 feb 19:35 Livo H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))t Walfort
26 feb 19:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Tijenraan
5 maa 17:30 Livo Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)t Walfort
5 maa 17:50 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 16:20 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)t Walfort
12 maa 16:20 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Vennen
12 maa 17:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
12 maa 17:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) ENC-Thetis (Gemengd-C <15)t Walfort
12 maa 18:30 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
12 maa 18:30 Livo H4 (Heren) - DOS H1 (Heren)t Walfort
12 maa 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Het Slagman
19 maa 16:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Stamper
19 maa 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)Jaspers
19 maa 17:30 Livo Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)t Walfort
19 maa 17:45 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)De IJsselslag
19 maa 18:15 Livo H3 (Heren) - Losser H2 (Heren)t Walfort
26 maa 16:00 DOS H1 (Heren) - Livo H4 (Heren)Van Pallandtbad
26 maa 16:10 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
26 maa 16:45 NDD Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
26 maa 17:30 NDD H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
26 maa 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
26 maa 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))t Walfort
26 maa 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))t Walfort
2 apr 17:05 NDD H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
2 apr 17:15 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
2 apr 17:45 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
2 apr 18:00 Livo Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)t Walfort
2 apr 18:45 Livo H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)t Walfort
2 apr 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
2 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Caribabad
2 apr 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Welle
9 apr 17:15 Piranha Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Het Slagman
9 apr 18:15 Livo H4 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)t Walfort
9 apr 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))t Walfort
9 apr 19:15 ZPC De Hof H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)De Vijf Heuvels
9 apr 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))t Walfort
23 apr 17:45 DWV Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Zwembad Den Helder
23 apr 18:45 Livo H3 (Heren) - EZC H3 (Heren)t Walfort
23 apr 19:00 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Twentebad
23 apr 19:30 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 apr 19:55 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)Lentebad
14 mei 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
14 mei 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))t Walfort
14 mei 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))t Walfort
21 mei 16:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Peppel
21 mei 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
21 mei 19:30 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
28 mei 18:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))t Walfort
28 mei 18:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))t Walfort
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:00 ZVV H1 (Heren) - Livo H4 (Heren) 10 - 10
27 nov 19:45 Livo H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 8 - 8
27 nov 19:00 Livo Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 6 - 8
27 nov 18:15 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 3
27 nov 15:50 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 6
21 nov 18:15 EZC Da3 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 7 - 6
20 nov 20:00 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond)) 8 - 10
20 nov 20:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 7 - 16
20 nov 18:10 Losser H2 (Heren) - Livo H3 (Heren) 8 - 8
20 nov 17:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 1
13 nov 19:00 Livo H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 7
13 nov 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 6
13 nov 18:00 VKC'03 Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 22 - 1
13 nov 17:20 Livo H4 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 7 - 14
7 nov 17:35 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 4
6 nov 19:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
6 nov 18:30 Livo H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 7 - 5
6 nov 17:45 Livo Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) 2 - 8
6 nov 17:45 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond)) 10 - 5
6 nov 17:45 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 0
6 nov 17:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
6 nov 16:45 NDD H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 5 - 7
30 okt 17:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 7 - 8
30 okt 16:45 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 9
23 okt 17:45 Livo H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 2 - 10
16 okt 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 10 - 7
16 okt 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 6 - 6
16 okt 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 8
16 okt 17:20 Livo H4 (Heren) - DOS H1 (Heren) 8 - 6
9 okt 19:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
9 okt 18:40 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond)) 6 - 11
9 okt 18:00 Livo H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 6 - 3
9 okt 17:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 1
9 okt 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 1
9 okt 16:55 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 7
9 okt 16:00 DOS Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 4 - 1
3 okt 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 7
2 okt 20:10 Livo H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
2 okt 19:15 Livo Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) 8 - 3
2 okt 18:30 Livo H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 8 - 7
2 okt 17:45 Livo Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 1 - 3
2 okt 17:00 Livo H4 (Heren) - ZVV H1 (Heren) 5 - 11
2 okt 15:30 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) ENC-Thetis (Gemengd-C <15) 13 - 0
2 okt 14:05 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 19
25 sep 17:15 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 3
25 sep 16:30 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 9
18 sep 16:55 De Breuly H1 (Heren) - Livo H4 (Heren) 8 - 9
18 sep 16:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 9
Verenigingsinformatie
NaamLivo
Accommodatiegegevenst Walfort
AALTEN