TeamPoule
Lutra Da1 (Dames) 1e klasse A
Lutra Da2 (Dames) 3e klasse B
Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse C
Lutra H1 (Heren) 1e klasse A
Lutra H2 (Heren) 3e klasse C
Lutra H3 (Heren) 3e klasse C
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 17:15 Lutra Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 9 - 10
21 apr 16:30 Lutra H3 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 0 - 13
21 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
14 apr 18:30 Argo Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 4 - 7
14 apr 17:30 Lutra H2 (Heren) - Lutra H3 (Heren) 12 - 0
14 apr 16:30 Lutra H1 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 7 - 7
8 apr 21:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 7 - 3
7 apr 19:00 ZVDO'74 H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 8 - 9
7 apr 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 8 - 13
7 apr 17:15 Lutra Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 4 - 8
7 apr 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
25 maa 19:00 DZT'62 Da2 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 2 - 8
24 maa 18:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
24 maa 17:15 Hellas-Glana H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 20 - 5
24 maa 16:05 Nuenen Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 5 - 12
17 maa 19:00 Lutra H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 8 - 2
17 maa 18:00 Lutra H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 8 - 6
17 maa 17:15 Lutra H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 0 - 19
17 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 11
11 maa 18:30 TRB-RES Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 4 - 9
10 maa 19:15 RZ H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 8 - 12
10 maa 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 3 - 18
10 maa 16:50 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 4 - 6
10 maa 15:25 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
3 maa 19:00 Lutra H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren) 3 - 9
3 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 2 - 5
3 maa 17:15 Lutra H3 (Heren) - Thalassa H2 (Heren) 3 - 14
3 maa 16:30 Lutra Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 9 - 6
24 feb 19:30 Arethusa Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 11 - 4
24 feb 18:45 Aegir H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 12 - 9
24 feb 18:15 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
24 feb 18:00 Thalassa H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 6 - 5
24 feb 18:00 Aegir Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 1 - 23
17 feb 20:30 Lutra H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 13 - 9
17 feb 19:45 Lutra H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 11 - 1
17 feb 18:45 Lutra Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 10 - 7
17 feb 18:00 Lutra H3 (Heren) - De Punderman H1 (Heren) 4 - 8
17 feb 17:15 Lutra Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames) 12 - 5
17 feb 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 7
4 feb 18:25 De Rog H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 15 - 3
4 feb 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 5
3 feb 18:00 De Punderman H1 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 4 - 4
3 feb 18:00 Nayade Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 1 - 32
3 feb 15:45 SBC2000 H6 (Heren) - Lutra H3 (Heren) 16 - 2
3 feb 14:30 De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 6 - 3
27 jan 20:30 Lutra H1 (Heren) - Merlet H1 (Heren) 3 - 14
27 jan 19:45 Lutra H2 (Heren) - SBC2000 H6 (Heren) 2 - 9
27 jan 18:45 Lutra Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) 9 - 6
27 jan 18:00 Lutra H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren) 8 - 9
27 jan 17:15 Lutra Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 5 - 8
27 jan 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
20 jan 18:50 AquAmigos Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 9 - 6
20 jan 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Lutra H3 (Heren) 15 - 2
20 jan 17:40 Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 2
20 jan 17:30 Lutra H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren) 6 - 3
13 jan 17:00 DBD H3 (Heren) - Lutra H3 (Heren) 12 - 5
17 dec 19:30 TRB-RES H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 7 - 4
16 dec 17:15 Lutra Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 6 - 6
16 dec 16:30 Lutra H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 1 - 15
9 dec 18:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 8 - 10
9 dec 18:00 Lutra H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren) 7 - 6
9 dec 17:15 Lutra H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 7 - 7
9 dec 16:15 Lutra Da2 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames) 9 - 5
25 nov 19:45 Lutra H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren) 6 - 9
25 nov 18:45 Lutra Da1 (Dames) - DZT'62 Da2 (Dames) 8 - 3
25 nov 18:00 Lutra H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 0 - 16
25 nov 17:15 Lutra Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 20 - 1
25 nov 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
19 nov 15:25 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Lutra H3 (Heren) 9 - 1
18 nov 20:55 Arethusa H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 3 - 4
18 nov 19:00 De Schelde H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 7 - 3
18 nov 17:30 Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 10
11 nov 19:45 Lutra H1 (Heren) - RZ H1 (Heren) 14 - 9
11 nov 19:00 Lutra H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 9 - 8
11 nov 18:00 Lutra Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 16 - 5
11 nov 17:15 Lutra Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) 20 - 4
11 nov 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 9
4 nov 20:45 HZPC H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 10 - 5
4 nov 18:20 De Treffers Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 7 - 1
4 nov 16:30 Thalassa H2 (Heren) - Lutra H3 (Heren) 6 - 2
4 nov 15:30 Waterproof Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 6 - 10
28 okt 20:30 Lutra H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren) 6 - 5
28 okt 19:45 Lutra H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren) 8 - 5
28 okt 18:45 Lutra Da1 (Dames) - Arethusa Da1 (Dames) 8 - 12
28 okt 18:00 Lutra H3 (Heren) - DBD H3 (Heren) 6 - 7
28 okt 17:15 Lutra Da2 (Dames) - Aegir Da1 (Dames) 31 - 0
28 okt 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
8 okt 15:10 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 9
7 okt 19:30 AquAmigos H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 16 - 8
7 okt 18:15 Nayade Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 4 - 9
7 okt 17:15 De Punderman H1 (Heren) - Lutra H3 (Heren) 9 - 3
7 okt 17:00 DBD H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 3 - 6
7 okt 16:30 De Punderman Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 3 - 13
30 sep 20:45 Lutra H3 (Heren) - SBC2000 H6 (Heren) 1 - 25
30 sep 20:00 Lutra Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 18 - 1
30 sep 19:15 Lutra H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren) 1 - 7
30 sep 18:15 Lutra Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 8 - 5
30 sep 17:15 Lutra H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren) 6 - 9
30 sep 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 3
23 sep 20:00 Merlet H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 10 - 6
23 sep 18:45 Gorgo H2 (Heren) - Lutra H3 (Heren) 15 - 3
23 sep 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 14
23 sep 15:45 SBC2000 H6 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 5 - 3
23 sep 14:20 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 13 - 6
17 sep 20:15 De Rog Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 9 - 4
Verenigingsinformatie
NaamLutra
AccommodatiegegevensRecreatiebad De Wissen
HELMOND