TeamPoule
Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
Lutra Da1 (Dames) 1e klasse A
Lutra Da2 (Dames) 2e klasse A
Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
Lutra H1 (Heren) 1e klasse A
Lutra H2 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
20 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)De Tongelreep
20 okt 16:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 okt 17:15 DBD Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 okt 18:00 DBD H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 okt 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
27 okt 17:15 Lutra Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
27 okt 18:15 Lutra Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
27 okt 19:00 Lutra H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
3 nov 18:00 Lutra H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Recreatiebad De Wissen
3 nov 18:30 De Dokkelaers Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Drieburcht
3 nov 18:55 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
3 nov 19:20 De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)De Warande
3 nov 19:35 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
10 nov 16:55 AquAmigos Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad Olympia
10 nov 17:30 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
10 nov 18:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
10 nov 18:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
10 nov 18:45 Gorgo H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren)De Beemd
10 nov 20:15 HZPC H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Zwembad De Berkel
17 nov 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
17 nov 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Brabantse Wal (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
17 nov 18:00 Lutra Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
17 nov 19:00 Lutra Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
17 nov 19:45 Lutra H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
17 nov 20:45 Lutra H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Recreatiebad De Wissen
24 nov 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
24 nov 18:30 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
24 nov 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
24 nov 19:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Zwembad Molenheide
24 nov 19:25 De Treffers H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
25 nov 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
1 dec 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
1 dec 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
1 dec 18:00 Lutra Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
1 dec 19:00 Lutra Da2 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
1 dec 19:45 Lutra H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
8 dec 15:30 Argo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 dec 17:00 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Aquaaltena
8 dec 17:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Sportfondsenbad Aquaaltena
8 dec 17:45 Argo Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 dec 19:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Sportfondsenbad Aquaaltena
15 dec 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
12 jan 16:00 Aegir H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Ir. Ottenbad
19 jan 15:35 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
19 jan 16:30 De Punderman H1 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
19 jan 17:15 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
19 jan 18:45 De Schelde H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
19 jan 19:20 Arethusa Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Golfbad Oss
20 jan 15:10 DZT'62 Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
26 jan 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
26 jan 17:15 Lutra Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
26 jan 18:15 Lutra Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
26 jan 19:00 Lutra H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
26 jan 20:00 Lutra H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
2 feb 15:45 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Ir. Ottenbad
2 feb 16:00 Nayade Classic H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
2 feb 17:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
2 feb 17:45 Nayade Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
2 feb 18:45 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Stok
2 feb 19:45 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Zwembad Molenheide
9 feb 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
9 feb 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
9 feb 18:00 Lutra Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)Recreatiebad De Wissen
9 feb 19:00 Lutra Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
9 feb 19:45 Lutra H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
9 feb 20:45 Lutra H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
16 feb 21:00 VZV Njord Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
23 feb 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
24 feb 14:40 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
24 feb 18:25 De Rog Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)De IJzeren Man
24 feb 20:00 De Rog H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)De IJzeren Man
9 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
9 maa 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
9 maa 17:40 Arethusa H4 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Golfbad Oss
9 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
9 maa 19:00 Lutra Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
16 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
16 maa 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
16 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
16 maa 19:00 Lutra Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
16 maa 19:45 Lutra H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
16 maa 20:45 Lutra H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
23 maa 16:10 AquAmigos H4 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Zwembad Olympia
23 maa 18:15 Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
23 maa 19:15 De Krabben H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Sportfondsenbad De Melanen
23 maa 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
23 maa 19:45 HZPC Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
23 maa 20:00 De Brabantse Wal (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)LACO zwembad Hoogerheide
30 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
30 maa 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
30 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
30 maa 19:00 Lutra Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
30 maa 19:45 Lutra H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
30 maa 20:45 Lutra H2 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
6 apr 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
6 apr 19:15 RZ H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
6 apr 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
7 apr 16:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
7 apr 17:30 TRB-RES Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Drieburcht
13 apr 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
13 apr 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
13 apr 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
13 apr 19:00 Lutra H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
13 apr 20:00 Lutra H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
Verenigingsinformatie
NaamLutra
AccommodatiegegevensRecreatiebad De Wissen
HELMOND