DatumTijdWedstrijdLocatie
20 okt 15:30 Wetterwille H2 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)De Wetterstins
20 okt 16:15 Wetterwille H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)De Wetterstins
20 okt 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
27 okt 14:15 VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)De Stamper
27 okt 18:00 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)De Welle
27 okt 18:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)Veluwehal
27 okt 18:50 DraGor (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)De Welle
27 okt 19:40 DraGor (SG) H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)De Welle
28 okt 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Aqualaren
3 nov 16:30 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
3 nov 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren) - Nunspeet H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
3 nov 19:00 Neptunia'24 Da1 (Dames) - TriVia Da1 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
3 nov 20:00 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
3 nov 21:00 Neptunia'24 H4 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
3 nov 22:00 Neptunia'24 H3 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
10 nov 16:30 Losser Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Brilmansdennen
10 nov 16:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - Bolsward H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
10 nov 19:00 Orca H4 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)De Blauwe Golf
10 nov 20:15 TriVia H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Helperbad
10 nov 20:15 VKC'03 H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)De Vlaskoel
11 nov 16:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)Pagedal
17 nov 16:30 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
17 nov 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
17 nov 19:00 Neptunia'24 Da1 (Dames) - De Walvisch Da1 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
17 nov 20:00 Neptunia'24 H2 (Heren) - Bolsward H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
17 nov 21:00 Neptunia'24 H4 (Heren) - Bolsward H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
17 nov 22:00 Neptunia'24 H3 (Heren) - Orca H3 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
24 nov 14:45 De Walvisch H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
24 nov 15:30 De Walvisch H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
24 nov 17:00 Neptunia'24 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
24 nov 17:30 FZC'54 H1 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
1 dec 15:20 Het Ravijn Da3 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Het Ravijn
1 dec 19:00 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
1 dec 19:45 Neptunia'24 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
1 dec 20:45 Neptunia'24 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
1 dec 21:45 Neptunia'24 H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
8 dec 14:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
8 dec 17:00 Neptunia'24 Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
19 jan 18:15 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
19 jan 19:00 Neptunia'24 H1 (Heren) - De Reest H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
19 jan 20:00 Neptunia'24 Da1 (Dames) - EZC Da1 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
19 jan 21:00 Neptunia'24 H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
26 jan 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
26 jan 19:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)Zb De Stiennen Flier
26 jan 19:45 EZC Da2 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Het Slagman
26 jan 20:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Zb De Stiennen Flier
27 jan 16:30 GZVW H2 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)De Watertoren
27 jan 17:00 EZC H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)Het Slagman
2 feb 16:30 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
2 feb 17:15 Neptunia'24 H1 (Heren) - Deltasteur H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
2 feb 18:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
2 feb 19:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
2 feb 21:15 Neptunia'24 H3 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
9 feb 17:50 PWC H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Tolhuisbad
9 feb 19:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Veluwehal
9 feb 19:00 De Veene H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)Het Sportpark
10 feb 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
10 feb 14:00 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)De Smelte
10 feb 14:45 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)De Smelte
16 feb 17:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
16 feb 18:15 Neptunia'24 H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
23 feb 17:00 Neptunia'24 H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
23 feb 18:00 Neptunia'24 Da1 (Dames) - VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
2 maa 15:15 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
2 maa 18:30 Neptunia'24 H1 (Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
2 maa 19:40 De Plons H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
3 maa 17:00 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Pagedal
9 maa 15:00 De Reest H3 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Bad Hesselingen
9 maa 17:00 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)It Gryn
9 maa 17:45 Moby Dick H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
9 maa 17:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
9 maa 19:45 TriVia Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Helperbad
9 maa 20:30 Nunspeet H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)De Brake
16 maa 18:15 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
16 maa 19:00 Neptunia'24 H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
16 maa 20:00 Neptunia'24 Da1 (Dames) - Losser Da1 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
16 maa 21:00 Neptunia'24 H2 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
16 maa 22:00 Neptunia'24 H4 (Heren) - Orca H4 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
23 maa 12:30 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)De Parrel
23 maa 16:30 De Walvisch Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
23 maa 18:00 Orca H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)De Blauwe Golf
23 maa 18:45 Bolsward H2 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)Vitaloo
23 maa 19:30 Bolsward H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Vitaloo
24 maa 18:15 ZPC De Hof H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)De Vijf Heuvels
30 maa 16:30 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
30 maa 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
30 maa 19:00 Neptunia'24 H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
30 maa 20:00 Neptunia'24 H4 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
31 maa 14:00 Thetis Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
6 apr 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
6 apr 17:00 Neptunia'24 Da1 (Dames) - Het Ravijn Da3 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
6 apr 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)Aquarena
6 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Aquarena
7 apr 17:15 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)Pagedal
13 apr 19:05 Neptunia'24 H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
13 apr 19:15 DraGor (SG) H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)De Welle
13 apr 19:15 WS Twente Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Sportbad Twentebad
13 apr 19:55 Neptunia'24 H4 (Heren) - DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
13 apr 20:45 Neptunia'24 H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 okt 21:10 Neptunia'24 H2 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 16 - 6
13 okt 21:15 Neptunia'24 H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 2 - 17
13 okt 20:15 Neptunia'24 H4 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 1 - 7
13 okt 19:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - PWC H1 (Heren) 10 - 4
13 okt 18:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) 4 - 9
13 okt 17:15 Neptunia'24 H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren) 11 - 11
13 okt 16:30 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 17 - 0
6 okt 20:45 Deltasteur H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren) 9 - 4
6 okt 18:00 Schuurman BZC Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames) 10 - 3
6 okt 15:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
29 sep 20:30 Neptunia'24 H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 1 - 12
29 sep 19:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 4 - 5
29 sep 18:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 11 - 5
29 sep 17:30 Neptunia'24 Da1 (Dames) - EZC Da2 (Dames) 8 - 7
29 sep 16:30 Neptunia'24 H1 (Heren) - EZC H1 (Heren) 12 - 9
23 sep 16:30 EZC Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames) 11 - 4
22 sep 20:30 De Reest H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren) 5 - 10
22 sep 17:30 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 0
15 sep 19:00 Neptunia'24 H1 (Heren) - EZC H1 (Heren) 13 - 7
8 sep 18:00 Neptunia'24 H2 (Heren) - Orca H3 (Heren) 10 - 2
8 sep 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 24 - 2
Verenigingsinformatie
NaamNeptunia'24
AccommodatiegegevensZwem- en recreatiebad It Rak
SNEEK