DatumTijdWedstrijdUitslag
8 maa 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 7
7 maa 20:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve) 16 - 12
7 maa 19:20 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond)) 7 - 7
7 maa 19:20 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 12 - 10
7 maa 18:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 17 - 4
7 maa 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
7 maa 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 8
7 maa 17:30 VZV Njord Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 4 - 3
7 maa 16:50 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 3
7 maa 16:45 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 19
7 maa 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 4
7 maa 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 12
1 maa 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 10
29 feb 19:55 Nayade Classic Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 4 - 5
29 feb 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 14
29 feb 16:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 6
16 feb 18:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 3
16 feb 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
16 feb 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 16 - 9
16 feb 16:00 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 1
15 feb 20:00 VZV Njord Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 8 - 8
15 feb 19:05 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
15 feb 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 14 - 6
15 feb 17:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 0
15 feb 16:15 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 10 - 10
15 feb 15:20 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 15
15 feb 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 0
15 feb 14:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 5
8 feb 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 6 - 23
8 feb 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 29 - 2
8 feb 18:05 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 12 - 9
8 feb 17:30 AquAmigos Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 4 - 6
8 feb 17:25 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 11
8 feb 16:30 De Warande H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 17 - 3
8 feb 16:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 3 - 18
8 feb 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 13
8 feb 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 5
8 feb 15:30 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 9
8 feb 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 6
2 feb 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 11
1 feb 19:20 VZV Njord Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 7 - 9
1 feb 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 17 - 8
1 feb 17:25 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 0
1 feb 17:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
1 feb 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 28
1 feb 16:25 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) 8 - 12
1 feb 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 12
1 feb 15:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 8
1 feb 14:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 11
26 jan 17:15 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 10 - 10
25 jan 19:10 HZPC H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 16 - 0
25 jan 19:00 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 6
25 jan 18:25 De Meer H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 4 - 22
25 jan 16:15 Lutra Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 3 - 4
25 jan 16:10 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 23 - 7
25 jan 15:55 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 9
19 jan 18:10 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 4
19 jan 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 8
18 jan 17:50 NDD Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 11 - 8
18 jan 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 6
18 jan 16:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 13 - 19
18 jan 14:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 39 - 1
12 jan 18:10 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
12 jan 17:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
12 jan 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 16
11 jan 20:10 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 7 - 10
11 jan 19:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 10
11 jan 18:25 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 10 - 9
11 jan 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 12 - 11
11 jan 17:40 VZV Njord Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 1 - 8
11 jan 17:00 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 10
11 jan 16:35 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 28
11 jan 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 12
11 jan 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 14
15 dec 17:15 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 12
14 dec 20:00 DBD H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 7 - 6
14 dec 19:45 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 4 - 16
14 dec 19:45 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 8 - 9
14 dec 19:15 DBD Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 7 - 6
14 dec 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 9
14 dec 18:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 5
14 dec 18:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
14 dec 17:25 DBD H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
14 dec 17:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 2
14 dec 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 16 - 7
14 dec 16:30 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 29
14 dec 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 1 - 14
7 dec 19:30 DWK Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
7 dec 19:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 11 - 9
7 dec 18:45 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 21 - 0
7 dec 18:40 VZV Njord Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 6 - 6
7 dec 17:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
7 dec 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 16
7 dec 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 18 - 6
7 dec 16:45 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 14
7 dec 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 4
7 dec 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 6
7 dec 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 0
7 dec 13:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 9 - 8
1 dec 18:15 TRB-RES Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 11 - 1
1 dec 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 21 - 13
1 dec 17:45 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 6
1 dec 17:30 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 13
1 dec 15:00 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 6
30 nov 20:30 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
30 nov 19:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 9 - 8
30 nov 18:40 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond)) 11 - 11
30 nov 17:40 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 22
30 nov 16:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 3
30 nov 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 12 - 14
30 nov 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 16
30 nov 15:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 11
24 nov 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 12
24 nov 16:45 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 13
23 nov 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 17 - 4
23 nov 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 16 - 6
23 nov 18:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 17 - 7
23 nov 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 11
23 nov 16:45 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 0
23 nov 16:45 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 21 - 1
23 nov 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 21
23 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
17 nov 18:30 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 1
17 nov 18:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 8
17 nov 18:00 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
17 nov 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 1
17 nov 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 9
16 nov 20:25 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) 3 - 15
16 nov 19:30 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
16 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 11 - 8
16 nov 18:25 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 19 - 11
16 nov 17:40 VZV Njord Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames) 2 - 6
16 nov 16:30 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 7
16 nov 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 15 - 4
10 nov 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 16
10 nov 17:15 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 13
9 nov 19:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 6 - 6
9 nov 19:15 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 11 - 4
9 nov 18:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 13 - 7
9 nov 16:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
9 nov 16:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 14
9 nov 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 17
9 nov 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 3
9 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 15
9 nov 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 6
9 nov 14:15 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
3 nov 18:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 10
3 nov 17:30 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
3 nov 15:00 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 18
3 nov 12:30 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 6
2 nov 20:55 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 7
2 nov 19:15 VZV Njord Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 7 - 2
2 nov 18:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve) 2 - 11
2 nov 17:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 24 - 13
2 nov 17:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 9 - 6
2 nov 16:30 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 8
2 nov 16:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 10
2 nov 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 9 - 5
2 nov 14:15 SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 35 - 4
27 okt 18:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 17
27 okt 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 18 - 10
27 okt 16:45 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 7
27 okt 16:15 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 5 - 3
26 okt 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 14
26 okt 19:00 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 5 - 7
26 okt 18:05 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 11
26 okt 17:45 Nayade H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 14 - 16
26 okt 17:00 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 21
26 okt 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 5
26 okt 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
26 okt 15:15 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 6
26 okt 14:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 9 - 7
20 okt 17:15 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 13
19 okt 15:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
12 okt 19:15 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
12 okt 18:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 12 - 19
12 okt 18:00 Arethusa Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 9 - 1
12 okt 15:30 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 7
12 okt 15:20 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 14 - 0
6 okt 13:30 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 12
5 okt 21:00 VZV Njord Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 10 - 8
5 okt 20:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 5 - 11
5 okt 19:20 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 14 - 10
5 okt 19:05 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 7
5 okt 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
5 okt 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 4
5 okt 17:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 8
5 okt 16:15 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 17
5 okt 14:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 6
29 sep 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 4
29 sep 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 10
28 sep 21:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
28 sep 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 10 - 10
28 sep 18:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 9
28 sep 18:30 HZPC Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 6 - 5
28 sep 18:00 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 13 - 14
28 sep 17:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
28 sep 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 10 - 8
28 sep 16:30 - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
28 sep 16:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
28 sep 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 5 - 11
28 sep 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 4
21 sep 19:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 3 - 12
21 sep 18:45 VZV Njord Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 6 - 7
21 sep 18:00 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 16
21 sep 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 29 - 6
21 sep 17:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 3
21 sep 16:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 3 - 21
21 sep 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 2
14 sep 18:35 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 11 - 6
14 sep 17:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 13 - 10
14 sep 16:45 VZV Njord Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 7 - 7
14 sep 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 5
14 sep 16:00 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) 10 - 4
14 sep 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 12
14 sep 15:10 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 30 - 1
14 sep 14:20 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 12
Verenigingsinformatie
NaamVZV Njord
AccommodatiegegevensZwembad Den Ekkerman
VELDHOVEN