Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 20:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
7 maa 19:25 Nunspeet H4 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren) 8 - 6
7 maa 18:00 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
7 maa 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 10 - 10
7 maa 16:45 Deltasteur H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 11 - 3
7 maa 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 16
7 maa 15:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 10 - 7
29 feb 20:00 Nunspeet H4 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren) 15 - 9
29 feb 18:55 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
29 feb 18:30 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 4
29 feb 18:00 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 9
29 feb 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 4
15 feb 20:00 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
15 feb 18:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 6
15 feb 17:25 Deltasteur H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 7 - 11
15 feb 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
15 feb 14:00 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 14 - 3
8 feb 21:30 Nunspeet H4 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren) 14 - 2
8 feb 20:25 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
8 feb 20:00 Flevo H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 24 - 6
8 feb 19:30 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 4
8 feb 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 7 - 13
8 feb 18:00 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
1 feb 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 6 - 5
1 feb 19:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 13 - 6
1 feb 18:30 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 2 - 12
1 feb 18:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 11 - 6
1 feb 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 10 - 5
1 feb 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
25 jan 21:25 Nunspeet H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 6 - 10
25 jan 20:30 Nunspeet Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 9 - 8
25 jan 19:25 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
25 jan 17:55 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 2
25 jan 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 3
25 jan 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 25
11 jan 19:40 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
11 jan 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
11 jan 17:00 ZEW CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 4
21 dec 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 5
14 dec 21:00 Flevo H1 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 14 - 4
14 dec 19:35 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
14 dec 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 9 - 3
14 dec 18:15 De Houtrib H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 6 - 12
14 dec 17:55 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
14 dec 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
14 dec 15:05 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 31 - 1
7 dec 17:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
7 dec 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 13
7 dec 13:15 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
30 nov 20:45 Nunspeet H4 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 8 - 10
30 nov 19:40 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
30 nov 18:45 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 11
30 nov 18:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 7 - 8
30 nov 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
30 nov 17:15 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 7
30 nov 16:45 Aquapoldro H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 2 - 7
23 nov 21:00 Nunspeet H4 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 13 - 8
23 nov 20:15 Nunspeet H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 7 - 8
23 nov 19:20 Nunspeet Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 5 - 7
23 nov 18:00 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 5
23 nov 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 7
23 nov 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 12
16 nov 21:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 9
16 nov 18:40 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
16 nov 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 6
16 nov 14:45 Thetis Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 9 - 5
9 nov 21:20 Nunspeet H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 5 - 11
9 nov 20:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 10 - 5
9 nov 19:20 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
9 nov 18:35 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 0 - 13
9 nov 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 3
9 nov 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 4
9 nov 16:45 De Eerste Kolk H1 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 15 - 7
2 nov 17:55 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
2 nov 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
2 nov 16:45 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 13
2 nov 16:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 4
26 okt 20:50 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 5 - 12
26 okt 20:05 Nunspeet H3 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 0 - 25
26 okt 19:20 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 14
26 okt 18:35 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 8
26 okt 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
26 okt 17:45 De Spreng Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 12 - 6
26 okt 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 18
19 okt 19:00 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 10 - 5
19 okt 17:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
12 okt 21:25 Nunspeet H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 7 - 6
12 okt 20:20 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
12 okt 20:10 De Houtrib H2 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 3 - 11
12 okt 19:25 Nunspeet Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 6 - 10
12 okt 17:55 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 7
12 okt 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 10
12 okt 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 14
5 okt 20:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 13 - 9
5 okt 19:20 Nunspeet H4 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren) 9 - 10
5 okt 18:55 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
5 okt 18:35 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 2
5 okt 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 9
5 okt 17:25 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
5 okt 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 15
5 okt 16:45 Proteus Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 6 - 10
28 sep 20:30 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 19 - 18
28 sep 19:35 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 14
28 sep 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 6 - 6
28 sep 18:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 4
28 sep 18:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
28 sep 17:55 Nunspeet H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 6 - 14
28 sep 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 13
28 sep 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 15 - 6
21 sep 17:30 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 3
21 sep 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 8 - 9
21 sep 13:30 Hydrofiel H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 13 - 4
14 sep 19:50 Nunspeet H4 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren) 16 - 4
14 sep 19:05 Nunspeet H3 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 11 - 6
14 sep 18:55 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
14 sep 18:10 Nunspeet Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 7 - 7
14 sep 17:15 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 2
14 sep 16:40 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 3
14 sep 15:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 0
Verenigingsinformatie
NaamNunspeet
AccommodatiegegevensDe Brake
NUNSPEET