TeamPoule
NZ&PC Da1 (Dames) 4e klasse A
NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
NZ&PC H1 (Heren) 4e klasse B
NZ&PC H2 (Heren) 5e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 15:15 NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
3 okt 16:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
3 okt 16:45 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)Binnenzee
3 okt 17:30 NZ&PC H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Binnenzee
3 okt 18:15 NZ&PC H1 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)Binnenzee
3 okt 19:00 NZ&PC Da1 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)Binnenzee
10 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
10 okt 17:25 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)De Sniep
10 okt 17:45 De Reigers (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Overbosch
10 okt 19:15 BZ&PC H7 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)De Kuil
10 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)Zuiderparkbad
10 okt 20:00 De Reigers (SG) H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)Overbosch
24 okt 15:15 NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG2 (Gemengd-E <11)Binnenzee
24 okt 16:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
24 okt 16:45 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
24 okt 17:30 NZ&PC H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Binnenzee
24 okt 18:15 NZ&PC H2 (Heren) - AZL H3 (Heren)Binnenzee
24 okt 19:00 NZ&PC Da1 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)Binnenzee
31 okt 12:45 BZ&PC EG3 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Kuil
31 okt 13:25 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)De Kuil
31 okt 15:40 BZ&PC BZ&PC/AZC Da5 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)De Kuil
31 okt 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
31 okt 18:30 ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
31 okt 19:45 AZL H2 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Fluit
7 nov 15:15 NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)Binnenzee
7 nov 16:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
7 nov 16:45 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)Binnenzee
7 nov 17:30 NZ&PC H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)Binnenzee
7 nov 18:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)De Fakkel
14 nov 15:15 NZ&PC H2 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)Binnenzee
14 nov 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
14 nov 16:45 De Plas DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Wel
14 nov 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)De Zijl
14 nov 19:00 De Plas H4 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Wel
14 nov 19:15 De Lansingh Da1 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)De Lansingh
21 nov 15:15 NZ&PC Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)Binnenzee
21 nov 15:45 BZ&PC H6 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Kuil
21 nov 16:45 De Plas H5 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)De Wel
21 nov 17:30 Vivax EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Poelmeer
21 nov 18:45 Alkemade DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
28 nov 15:15 NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
28 nov 16:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
28 nov 16:30 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)Polderbad
28 nov 16:45 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - AZL DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
28 nov 17:30 NZ&PC H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Binnenzee
12 dec 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - DES DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
12 dec 16:00 NZ&PC H2 (Heren) - OZV H3 (Heren)Binnenzee
12 dec 16:45 NZ&PC H1 (Heren) - DES H1 (Heren)Binnenzee
12 dec 17:30 NZ&PC Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Binnenzee
9 jan 17:00 OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)H2O
9 jan 17:40 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)H2O
9 jan 19:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 jan 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)Zuiderparkbad
10 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
16 jan 17:00 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
16 jan 17:15 WZC (SG) H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Veur
16 jan 17:20 ZPS Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)De Hofstee
16 jan 17:40 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
17 jan 16:15 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)Zuiderparkbad
17 jan 17:45 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)De Sniep
23 jan 15:15 NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
23 jan 16:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)Binnenzee
23 jan 16:45 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
23 jan 17:30 NZ&PC H1 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)Binnenzee
23 jan 18:15 NZ&PC H2 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)Binnenzee
23 jan 19:00 NZ&PC Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)Binnenzee
29 jan 20:30 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Does
30 jan 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
30 jan 19:00 AZL H3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)De Fluit
30 jan 19:00 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Does
30 jan 19:40 Aquadraat (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)De Does
30 jan 20:20 Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Does
6 feb 15:15 NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)Binnenzee
6 feb 16:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG3 (Gemengd-E <11)Binnenzee
6 feb 16:45 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13)Binnenzee
6 feb 17:30 NZ&PC H2 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)Binnenzee
6 feb 18:15 NZ&PC H1 (Heren) - AZL H2 (Heren)Binnenzee
6 feb 19:00 NZ&PC Da1 (Dames) - BZ&PC BZ&PC/AZC Da5 (Dames)Binnenzee
13 feb 15:15 NZ&PC H2 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)Binnenzee
13 feb 16:25 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)De Veur
13 feb 17:05 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
13 feb 17:50 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 feb 19:45 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 maa 15:15 NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Binnenzee
6 maa 15:30 WZC (SG) H7 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)De Veur
6 maa 16:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11)Binnenzee
6 maa 16:45 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Plas DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
6 maa 17:30 NZ&PC H1 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Binnenzee
6 maa 18:15 NZ&PC Da1 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)Binnenzee
13 maa 15:15 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
13 maa 16:00 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
13 maa 16:45 NZ&PC H1 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)Binnenzee
13 maa 17:15 Poseidon'56 Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)De Fakkel
13 maa 17:30 NZ&PC H2 (Heren) - De Plas H5 (Heren)Binnenzee
20 maa 15:15 NZ&PC Da1 (Dames) - ZPV Barracuda Da2 (Dames)Binnenzee
20 maa 17:00 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
20 maa 19:00 AZL DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Fluit
20 maa 20:30 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)Sterrenbad
21 maa 17:45 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)AquaRijn
27 maa 16:20 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)Aquamar
27 maa 18:10 De Vliet (SG) Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
27 maa 18:40 d'ELFT H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)Kerkpolder
28 maa 17:45 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)De Does
10 apr 15:15 NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
10 apr 16:00 NZ&PC Da1 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames)Binnenzee
10 apr 16:45 NZ&PC H1 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)Binnenzee
10 apr 17:30 NZ&PC H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)Binnenzee
17 apr 17:00 Alkemade Da1 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)De Tweesprong
17 apr 19:50 OZV H3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)H2O
18 apr 15:30 DES DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Overbosch
18 apr 16:15 DES H1 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)Overbosch
24 apr 15:15 NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
24 apr 16:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11)Binnenzee
24 apr 16:45 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
24 apr 17:30 NZ&PC H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)Binnenzee
24 apr 18:15 NZ&PC Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames)Binnenzee
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamNZ&PC
AccommodatiegegevensBinnenzee
NOORDWIJK ZH