TeamPoule
Oceanus Da1 (Dames) 1e klasse A
Oceanus Da2 (Dames) 3e klasse C
Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
Oceanus H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
Oceanus H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
Oceanus H4 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
6 maa 15:40 De Dolfijn H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sloterparkbad
6 maa 17:15 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
6 maa 17:15 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
6 maa 19:30 DWT Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Boerhaavebad
6 maa 20:30 DWT H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
13 maa 16:00 Oceanus Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Waterlelie
13 maa 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
13 maa 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
13 maa 19:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
13 maa 19:25 DWT Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Boerhaavebad
13 maa 19:35 De Snippen H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Meerkamp
20 maa 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
20 maa 20:00 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
20 maa 21:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 19:30 UZSC Da4 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Krommerijn
27 maa 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)De Waterlelie
27 maa 16:15 Oceanus H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Waterlelie
27 maa 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Waterlelie
27 maa 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
10 apr 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
10 apr 16:00 Oceanus Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Waterlelie
10 apr 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Waterlelie
10 apr 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
10 apr 18:10 ZPCH Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 apr 19:05 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
10 apr 21:10 KZC H5 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
17 apr 15:10 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Mirandabad
17 apr 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportplaza Mercator
17 apr 19:05 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Weth. F.B. Duran
17 apr 20:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
17 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Kwakel
24 apr 16:15 Oceanus Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Waterlelie
24 apr 17:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
24 apr 18:15 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
24 apr 18:55 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Weth. F.B. Duran
24 apr 19:50 ZV De Zaan H10 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Slag
Verenigingsinformatie
NaamOceanus
AccommodatiegegevensDe Waterlelie
AALSMEER