TeamPoule
DOS BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse B
DOS Da1 (Dames) 2e klasse B
DOS Da2 (Dames) 3e klasse B
DOS H1 (Heren) 3e klasse C
DOS H2 (Heren) 4e klasse E
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 19:45 WWV Winterswijk H3 (Heren) - DOS H2 (Heren) 5 - 10
7 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 5
7 maa 17:30 DOS Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 4 - 6
7 maa 16:45 DOS Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames) 4 - 5
29 feb 18:00 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 5
29 feb 16:45 DOS H1 (Heren) - Livo H4 (Heren) 4 - 9
29 feb 16:00 DOS H2 (Heren) - NDD H5 (Heren) 6 - 8
15 feb 17:45 Montferland H1 (Heren) - DOS H2 (Heren) 14 - 4
15 feb 17:00 PFC Rheden Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames) 12 - 5
8 feb 20:00 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - DOS H1 (Heren) 10 - 6
8 feb 17:30 DOS H2 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) 6 - 4
8 feb 16:45 DOS Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 4 - 4
8 feb 16:00 DOS Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames) 9 - 8
1 feb 20:15 PFC Rheden H3 (Heren) - DOS H2 (Heren) 11 - 4
1 feb 18:00 PFC Rheden Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 7 - 6
25 jan 18:15 DOS H1 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 8 - 11
25 jan 17:45 De Breuly Da1 (Dames) - DOS Da2 (Dames) 10 - 2
25 jan 17:30 DOS Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 7 - 4
25 jan 16:45 DOS H2 (Heren) - Montferland H1 (Heren) 4 - 7
25 jan 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 6
18 jan 16:20 NDD Da3 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 4 - 12
18 jan 16:00 DOS H1 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 9 - 11
11 jan 16:45 DOS Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 8 - 2
11 jan 16:20 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
11 jan 16:00 DOS H2 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) 9 - 3
15 dec 18:35 NDD H4 (Heren) - DOS H1 (Heren) 5 - 8
14 dec 18:15 Proteus Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames) 17 - 5
14 dec 17:00 De Breuly H2 (Heren) - DOS H2 (Heren) 6 - 4
7 dec 18:15 DOS Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) 3 - 8
7 dec 17:30 DOS H1 (Heren) - Natare H2 (Heren) 6 - 5
7 dec 16:45 DOS Da2 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 5 - 8
7 dec 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 4
30 nov 18:15 DOS Da2 (Dames) - EZPC Da2 (Dames) 7 - 15
30 nov 17:45 Montferland Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 7 - 4
30 nov 17:30 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 4 - 1
30 nov 16:45 DOS H2 (Heren) - WWV Winterswijk H3 (Heren) 15 - 4
24 nov 18:30 NDD H3 (Heren) - DOS H1 (Heren) 5 - 11
23 nov 19:15 NDD H5 (Heren) - DOS H2 (Heren) 6 - 8
23 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 10 - 7
23 nov 16:15 Thetis Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames) 11 - 6
23 nov 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 14
16 nov 19:30 EZPC Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames) 17 - 5
16 nov 17:45 De Gendten H1 (Heren) - DOS H2 (Heren) 7 - 3
16 nov 17:30 DOS Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 3 - 5
16 nov 16:45 DOS H1 (Heren) - DWV H3 (Heren) 5 - 4
16 nov 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 9 - 4
9 nov 17:50 NDD Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 5 - 5
2 nov 16:00 DOS H2 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren) 2 - 9
27 okt 16:25 Livo H4 (Heren) - DOS H1 (Heren) 4 - 4
26 okt 18:30 Montferland H1 (Heren) - DOS H2 (Heren) 4 - 5
26 okt 17:30 DWV Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 6 - 3
26 okt 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 5
19 okt 18:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - DOS H1 (Heren) 8 - 9
12 okt 18:15 DOS Da1 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames) 6 - 3
12 okt 17:30 DOS H1 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 8 - 8
12 okt 16:45 DOS Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames) 4 - 9
12 okt 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
5 okt 21:15 De Rijn Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 9 - 10
5 okt 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 3
28 sep 19:45 WWV Winterswijk H3 (Heren) - DOS H2 (Heren) 4 - 17
28 sep 19:30 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - DOS H1 (Heren) 3 - 6
28 sep 16:45 DOS Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 11 - 4
28 sep 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 7 - 5
21 sep 18:15 Proteus H2 (Heren) - DOS H1 (Heren) 11 - 8
21 sep 18:05 Livo Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 10 - 2
14 sep 17:30 DOS H2 (Heren) - NDD H5 (Heren) 1 - 6
14 sep 16:45 DOS H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 7 - 3
14 sep 16:00 DOS Da2 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames) 0 - 11
14 sep 15:00 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 9
Verenigingsinformatie
NaamDOS
AccommodatiegegevensVan Pallandtbad
VARSSEVELD