TeamPoule
OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse B
OZ&PC Da1 (Dames) Bond 1e klasse A
OZ&PC Da2 (Dames) 1e klasse A
OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
OZ&PC H1 (Heren) Bond Kwartfinale A
OZ&PC H2 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2C
OZ&PC H3 (Heren) 2e klasse A
OZ&PC H4 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 feb 16:50 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Vondersweijde
23 feb 17:30 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
23 feb 17:30 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames)De Sniep
23 feb 18:15 OZ&PC H1 (Heren) - Het Y H1 (Heren)Vondersweijde
23 feb 19:45 OZ&PC H3 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)Vondersweijde
9 maa 16:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
9 maa 18:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
9 maa 18:30 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren)De Tongelreep
9 maa 18:55 WS Twente H4 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)t Wooldrik
9 maa 19:15 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
9 maa 20:00 OZ&PC Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Vondersweijde
9 maa 21:00 OZ&PC Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)Vondersweijde
10 maa 15:30 Azuro H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren)Dubbelslag
14 maa 19:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
16 maa 17:30 SWOL 1894 Da2 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames)De Vrolijkheid
16 maa 17:45 OZ&PC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Vondersweijde
16 maa 18:45 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
16 maa 19:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)De Vijf Heuvels
16 maa 20:20 VZV Da1 (Dames 2e deel) - OZ&PC Da1 (Dames)De Heerenduinen
16 maa 20:30 Aquapoldro H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren)Malkander
16 maa 21:15 Aqua-Novio'94 H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
17 maa 12:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
17 maa 13:20 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
22 maa 20:15 OZ&PC Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Vondersweijde
23 maa 14:25 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Vondersweijde
23 maa 15:05 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
23 maa 15:45 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
23 maa 16:30 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
23 maa 17:15 OZ&PC H3 (Heren) - Natare H2 (Heren)Vondersweijde
23 maa 18:00 OZ&PC H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Vondersweijde
23 maa 18:45 OZ&PC H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren)Vondersweijde
23 maa 20:15 OZ&PC H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren)Vondersweijde
23 maa 21:15 OZ&PC Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel)Vondersweijde
24 maa 17:00 De Spreng Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames)Rhienderoord
30 maa 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
30 maa 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
30 maa 18:00 De Mors H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren)De Koerbelt
30 maa 18:15 WS Twente H6 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)t Wooldrik
30 maa 19:15 VZC H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren)De Vallei
30 maa 19:35 Schuurman BZC Da2 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames)t Timpke
30 maa 20:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - OZ&PC Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
31 maa 13:40 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
31 maa 17:30 Piranha H1 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Het Slagman
6 apr 15:30 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)Vondersweijde
6 apr 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
6 apr 16:10 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
6 apr 16:50 OZ&PC H3 (Heren) - EZC H3 (Heren)Vondersweijde
6 apr 17:35 OZ&PC H4 (Heren) - EZC H4 (Heren)Vondersweijde
6 apr 18:15 Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Wilder
6 apr 18:20 OZ&PC Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)Vondersweijde
6 apr 19:20 OZ&PC H1 (Heren) - VZV H1 (Heren)Vondersweijde
6 apr 20:15 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - OZ&PC Da1 (Dames)De Veur
6 apr 20:50 OZ&PC H2 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)Vondersweijde
13 apr 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
13 apr 17:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
13 apr 17:00 De Vennen Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames)De Vennen
13 apr 17:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
13 apr 18:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames)Valkenhuizen
13 apr 18:15 Livo H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren)t Walfort
13 apr 19:30 Schuurman BZC H5 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)t Timpke
13 apr 20:30 De Grunte H2 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)De Slag
13 apr 20:45 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 feb 21:00 BZ&PC Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames) 28 - 3
16 feb 19:30 VZC H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 10 - 9
16 feb 16:35 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 21 - 2
9 feb 19:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames) 12 - 11
9 feb 18:15 OZ&PC Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames) 9 - 4
9 feb 17:30 OZ&PC H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 8 - 2
9 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 13 - 11
9 feb 16:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 5
9 feb 16:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 4
2 feb 21:00 OZ&PC Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 8 - 3
2 feb 20:00 OZ&PC H2 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren) 4 - 5
2 feb 19:30 Nunspeet Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames) 9 - 16
2 feb 18:30 OZ&PC H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren) 17 - 17
2 feb 18:00 Livo H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 4 - 8
2 feb 17:45 OZ&PC H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 4 - 11
2 feb 15:30 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 15
27 jan 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 6 - 14
27 jan 14:55 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
26 jan 20:00 Katwijk H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 8 - 13
26 jan 19:00 OZ&PC Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) 9 - 9
26 jan 18:40 Losser H2 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 9 - 1
26 jan 18:00 OZ&PC Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 12 - 6
26 jan 18:00 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 9
26 jan 17:35 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 5
26 jan 17:15 OZ&PC H3 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren) 12 - 5
20 jan 17:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 7
19 jan 21:00 OZ&PC H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 16 - 9
19 jan 19:30 OZ&PC H1 (Heren) - ZV Haerlem H1 (Heren) 13 - 12
19 jan 18:30 OZ&PC Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 13 - 5
19 jan 17:45 OZ&PC H3 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 6 - 3
19 jan 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) - OZ&PC Da1 (Dames) 13 - 2
19 jan 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 19
12 jan 20:40 OZ&PC H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) 16 - 8
12 jan 19:00 OZ&PC Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) 4 - 11
12 jan 18:15 OZ&PC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 6 - 5
12 jan 17:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 25 - 3
12 jan 16:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
12 jan 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 9
12 jan 16:00 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 3
5 jan 19:00 Scholtenhagen H1 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 9 - 14
5 jan 16:05 Het Ravijn H5 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 10 - 6
5 jan 14:40 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 2
5 jan 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
15 dec 19:45 EZC H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 7 - 11
15 dec 19:15 De Houtrib Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames) 6 - 13
15 dec 19:00 De Reest H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 3 - 10
15 dec 18:15 OZ&PC H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren) 23 - 7
15 dec 17:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 18
15 dec 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 9
8 dec 21:30 OZ&PC Da1 (Dames) - VZV Da1 (Dames 2e deel) 4 - 12
8 dec 20:30 OZ&PC H2 (Heren) - Livo H2 (Heren) 6 - 1
8 dec 19:30 EZC H4 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 11 - 6
8 dec 19:15 OZ&PC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 6
8 dec 18:30 OZ&PC Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 14 - 9
8 dec 18:10 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 3
8 dec 17:45 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
8 dec 17:00 OZ&PC H3 (Heren) - Piranha H1 (Heren) 6 - 5
8 dec 16:20 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) 17 - 4
8 dec 15:40 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 13
1 dec 20:30 Het Ravijn H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 8 - 3
1 dec 19:45 VZV H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 12 - 13
1 dec 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 3
1 dec 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 13 - 9
1 dec 17:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames) 4 - 6
1 dec 17:30 OZ&PC H4 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 9 - 2
1 dec 16:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 0
1 dec 16:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
24 nov 19:15 OZ&PC H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 9 - 3
24 nov 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 15 - 5
24 nov 18:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 8
24 nov 18:15 Natare H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 3 - 6
24 nov 17:45 OZ&PC H1 (Heren) - VZC H1 (Heren) 16 - 11
24 nov 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
24 nov 16:45 OZ&PC Da2 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 16 - 4
24 nov 16:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 9
24 nov 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
17 nov 21:00 BZC Brandenburg H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 13 - 9
17 nov 20:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 4 - 9
17 nov 17:50 VZV Da1 (Dames 2e deel) - OZ&PC Da1 (Dames) 11 - 4
17 nov 17:45 OZ&PC H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 4 - 6
17 nov 16:45 OZ&PC Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da2 (Dames) 9 - 7
17 nov 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 30
17 nov 16:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 2
11 nov 19:00 Proteus Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames) 8 - 11
10 nov 20:45 OZ&PC H2 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren) 9 - 7
10 nov 19:15 OZ&PC H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren) 14 - 12
10 nov 18:30 OZ&PC H3 (Heren) - WS Twente H4 (Heren) 3 - 4
10 nov 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 11
4 nov 16:00 Livo Da1 (Dames 2e deel) - OZ&PC Da1 (Dames) 18 - 3
3 nov 20:30 ZV Haerlem Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames) 10 - 1
3 nov 20:15 OZ&PC H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 15 - 5
3 nov 19:30 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 11
3 nov 18:45 OZ&PC H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) 12 - 17
3 nov 17:45 OZ&PC Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 16 - 5
3 nov 16:20 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 2
3 nov 15:45 De Mors H4 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 6 - 4
3 nov 15:40 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
27 okt 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 13 - 3
27 okt 19:00 Het Y H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 15 - 17
27 okt 18:35 NDD Da2 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames) 11 - 11
27 okt 18:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 8
27 okt 18:05 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
27 okt 18:00 OZ&PC H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 9 - 7
21 okt 16:45 Polar Bears H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 20 - 9
20 okt 19:30 OZ&PC H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 10 - 22
13 okt 20:30 OZ&PC Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) 18 - 14
13 okt 19:00 OZ&PC H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) 10 - 8
13 okt 18:00 OZ&PC H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 19 - 3
13 okt 17:15 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 3
13 okt 16:30 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 1
7 okt 20:35 NDD H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 10 - 6
7 okt 13:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 1
6 okt 19:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 3
6 okt 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 10 - 10
6 okt 18:15 SWOL 1894 H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 11 - 8
6 okt 18:00 OZ&PC Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 11 - 5
6 okt 17:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 2
6 okt 17:00 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 9
6 okt 16:30 OZ&PC H4 (Heren) - Losser H2 (Heren) 4 - 8
29 sep 20:30 OZ&PC H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 20 - 4
29 sep 19:00 OZ&PC H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren) 22 - 7
29 sep 17:45 OZ&PC Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames 2e deel) 3 - 9
29 sep 17:00 OZ&PC H3 (Heren) - Livo H3 (Heren) 6 - 2
29 sep 16:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 2
29 sep 16:00 OZ&PC Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 9 - 8
23 sep 13:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 8 - 13
22 sep 19:55 ZV Haerlem H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 14 - 20
22 sep 19:00 Schuurman BZC H4 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 1 - 13
22 sep 18:15 WS Twente H5 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 9 - 1
22 sep 18:10 De Vennen Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames) 7 - 11
22 sep 17:45 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 24
22 sep 17:00 VKC'03 Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames) 6 - 7
22 sep 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 16
16 sep 17:00 OZ&PC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 12 - 5
16 sep 16:15 OZ&PC H4 (Heren) - Het Ravijn H5 (Heren) 6 - 2
16 sep 15:30 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
15 sep 20:10 OZ&PC Da1 (Dames) - De Ham Da1 (Dames 2e deel) 6 - 23
15 sep 19:25 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 9
15 sep 18:45 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 2
15 sep 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 7
Verenigingsinformatie
NaamOZ&PC
AccommodatiegegevensVondersweijde
OLDENZAAL