TeamPoule
OZV BJ1 (Jongens-B <17) 2e klasse A
OZV H1 (Heren) Bond 3e klasse A
OZV H2 (Heren) 3e klasse B
OZV H3 (Heren) 5e klasse A
OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 2e klasse C
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 apr 15:45 DES DES/DSZ/ZDHC BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 13
14 apr 19:15 Katwijk H5 (Heren) - OZV H2 (Heren) 5 - 8
14 apr 19:15 Wave H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 5 - 6
14 apr 17:50 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 12 - 0
7 apr 19:55 OZV H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren) 4 - 9
7 apr 19:10 OZV H2 (Heren) - AZC H6 (Heren) 4 - 6
7 apr 18:25 OZV H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 14 - 0
7 apr 17:40 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 2
7 apr 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) 1 - 9
25 maa 16:45 AZL H3 (Heren) - OZV H3 (Heren) 9 - 3
25 maa 16:00 AZL AZL DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
24 maa 21:00 De Kempvis H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 13 - 6
24 maa 17:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 13 - 1
24 maa 17:10 Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 8
24 maa 16:55 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - OZV H2 (Heren) 10 - 9
17 maa 20:00 OZV H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 10 - 6
17 maa 19:15 OZV H3 (Heren) - Alkemade H4 (Heren) 8 - 4
17 maa 18:30 OZV BJ1 (Jongens-B <17) - LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 2
17 maa 17:45 OZV H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 6 - 9
17 maa 17:00 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
11 maa 15:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 11 - 3
11 maa 14:45 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 7
10 maa 20:25 De Vliet (SG) H3 (Heren) - OZV H3 (Heren) 10 - 8
10 maa 18:30 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 24
10 maa 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 31 - 1
10 maa 16:30 d'ELFT H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 10 - 9
3 maa 18:45 OZV H1 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) 13 - 7
3 maa 17:00 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 3
24 feb 18:45 OZV H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 2 - 8
18 feb 17:40 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 6
18 feb 16:55 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - OZV H3 (Heren) 9 - 4
17 feb 19:45 AZL H1 (Heren) - OZV H2 (Heren) 5 - 7
17 feb 16:40 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - OZV H1 (Heren) 16 - 8
17 feb 16:15 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
17 feb 15:30 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 17 - 1
3 feb 20:00 OZV H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren) 8 - 8
3 feb 19:15 OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim Sassenheim BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 3
3 feb 18:30 OZV H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 16 - 5
3 feb 17:45 OZV H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 5 - 5
3 feb 17:00 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 7
27 jan 19:35 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 5 - 4
27 jan 19:00 WZK Zwemmen WZK BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 8
27 jan 17:30 NZ&PC H2 (Heren) - OZV H3 (Heren) 9 - 7
27 jan 16:45 NZ&PC H1 (Heren) - OZV H2 (Heren) 0 - 7
27 jan 14:25 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 1
27 jan 13:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 20 - 2
20 jan 19:55 De Reigers (SG) H4 (Heren) - OZV H2 (Heren) 5 - 10
20 jan 19:00 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 6 - 5
20 jan 18:45 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
20 jan 17:00 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - OZV H3 (Heren) 3 - 8
13 jan 19:55 OZV H3 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren) 4 - 3
13 jan 19:10 OZV H2 (Heren) - LZ 1886 H3 (Heren) 9 - 7
13 jan 17:40 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
13 jan 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 21
16 dec 19:10 OZV H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 6 - 9
16 dec 18:25 OZV H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 7 - 7
16 dec 17:40 OZV BJ1 (Jongens-B <17) - DES DES/DSZ/ZDHC BJ*1 (Jongens-B <17) 12 - 5
16 dec 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 17
9 dec 19:15 BZ&PC H7 (Heren) - OZV H3 (Heren) 5 - 15
9 dec 19:10 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 11 - 10
9 dec 16:15 AZC H6 (Heren) - OZV H2 (Heren) 12 - 7
9 dec 15:30 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
25 nov 20:40 OZV H1 (Heren) - De Kempvis H1 (Heren) 10 - 11
25 nov 19:55 OZV H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport H6 (Heren) 11 - 3
25 nov 19:10 OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 11 - 2
25 nov 18:25 OZV H3 (Heren) - AZL H3 (Heren) 2 - 8
25 nov 17:40 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - AZL AZL DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
25 nov 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 18
18 nov 20:30 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 10 - 12
18 nov 19:55 Alkemade H4 (Heren) - OZV H3 (Heren) 5 - 5
18 nov 19:45 De Plas H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 5 - 10
18 nov 17:45 LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 10
18 nov 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 17
11 nov 20:40 OZV H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 0 - 10
11 nov 19:55 OZV H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 10 - 10
11 nov 19:10 OZV H3 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 5 - 8
11 nov 18:25 OZV BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 3
11 nov 17:40 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 28 - 0
11 nov 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 24
5 nov 17:50 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 14 - 8
4 nov 20:40 BZC H4 (Heren) - OZV H2 (Heren) 9 - 15
4 nov 16:00 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 0
4 nov 14:40 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 19 - 1
29 okt 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 12
28 okt 20:00 Poseidon'56 H4 (Heren) - OZV H3 (Heren) 5 - 7
28 okt 18:45 LZ 1886 H3 (Heren) - OZV H2 (Heren) 4 - 9
28 okt 18:45 WZC (SG) H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 5 - 8
28 okt 17:50 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 18 - 0
28 okt 16:45 Poseidon'56 Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 13
7 okt 20:40 OZV H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) 3 - 11
7 okt 19:55 OZV H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 6 - 5
7 okt 19:10 OZV H2 (Heren) - AZL H1 (Heren) 5 - 5
7 okt 18:25 OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 1
7 okt 17:40 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 20 - 4
7 okt 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 19
1 okt 20:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - OZV H3 (Heren) 2 - 14
1 okt 17:00 Sassenheim H3 (Heren) - OZV H2 (Heren) 5 - 10
30 sep 21:05 Sassenheim H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 20 - 10
30 sep 18:45 Sassenheim Sassenheim BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 9
30 sep 17:15 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
23 sep 20:40 OZV H1 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 (Heren) 8 - 6
23 sep 19:55 OZV H2 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 13 - 7
23 sep 19:10 OZV BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK BJ*1 (Jongens-B <17) 12 - 7
23 sep 18:25 OZV H3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 7 - 3
23 sep 17:40 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
23 sep 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 13
16 sep 18:25 OZV H2 (Heren) - BZC H4 (Heren) 14 - 4
16 sep 17:40 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
16 sep 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 25
Verenigingsinformatie
NaamOZV
AccommodatiegegevensH2O
HARMELEN