DatumTijdWedstrijdLocatie
25 sep 14:05 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
25 sep 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
25 sep 16:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
25 sep 16:45 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
25 sep 17:15 De Woelwaters H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
25 sep 17:45 De Grunte H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)De Slag
25 sep 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De IJsselslag
25 sep 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Tijenraan
2 okt 18:15 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Bosbad Emmeloord
2 okt 19:15 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
2 okt 20:00 Proteus Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De Schaeck
2 okt 20:45 Proteus Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)De Schaeck
2 okt 21:15 Aquapoldro H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Sprenkelaar
3 okt 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Schaeck
3 okt 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Schaeck
3 okt 17:30 Proteus H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Schaeck
9 okt 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
9 okt 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
9 okt 17:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
9 okt 17:30 Proteus H4 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Schaeck
9 okt 17:45 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
10 okt 17:30 Hydrofiel H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
16 okt 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)MFC Doelum
16 okt 18:15 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
16 okt 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Sprenkelaar
23 okt 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
23 okt 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
23 okt 16:45 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
23 okt 17:30 Proteus Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Schaeck
23 okt 18:15 Proteus Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)De Schaeck
23 okt 19:00 Proteus H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Schaeck
30 okt 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
30 okt 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
30 okt 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
30 okt 18:00 PFC Rheden Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Biljoenbad
30 okt 18:15 Proteus H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Schaeck
30 okt 18:45 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Valkenhuizen
6 nov 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
6 nov 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
6 nov 17:25 Deltasteur H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Zwembad De Steur
6 nov 19:15 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Octopus CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
6 nov 20:00 Proteus Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Schaeck
6 nov 20:45 Proteus H4 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Schaeck
13 nov 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
13 nov 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
13 nov 17:30 Proteus Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Schaeck
13 nov 17:45 De Zandstuve H1 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Stamper
13 nov 18:15 Proteus H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Schaeck
13 nov 19:00 Proteus H2 (Heren) - ZEW H1 (Heren)De Schaeck
20 nov 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
20 nov 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De IJsselslag
20 nov 16:45 Proteus Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De Schaeck
20 nov 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Koploper
20 nov 17:30 Proteus Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)De Schaeck
20 nov 17:30 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
20 nov 18:15 Proteus H4 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De Schaeck
20 nov 18:15 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
20 nov 18:45 PFC Rheden H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Biljoenbad
20 nov 19:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
20 nov 20:30 Aquapoldro Da2 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Sprenkelaar
27 nov 14:55 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
27 nov 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
27 nov 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
27 nov 17:30 Proteus Da3 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Schaeck
27 nov 18:00 De Woelwaters H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
27 nov 18:15 Proteus H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)De Schaeck
27 nov 19:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
27 nov 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Sprenkelaar
4 dec 20:50 Triton Putten Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Bosbad Putten
11 dec 15:30 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De IJsselslag
11 dec 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
11 dec 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
11 dec 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
11 dec 18:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
11 dec 18:15 Proteus Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Schaeck
11 dec 19:00 Proteus Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)De Schaeck
11 dec 19:45 Proteus H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)De Schaeck
11 dec 19:55 Piranha H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Het Slagman
11 dec 20:30 Proteus H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Schaeck
18 dec 15:15 De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Rhienderoord
18 dec 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
18 dec 16:45 De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Bestevaer
18 dec 17:30 De Eerste Kolk Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Bestevaer
18 dec 19:15 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
18 dec 20:00 Proteus Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Schaeck
18 dec 20:45 Proteus Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)De Schaeck
19 dec 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 dec 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
19 dec 17:30 Proteus H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Schaeck
19 dec 18:15 Proteus H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)De Schaeck
8 jan 16:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
8 jan 17:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Jaspers
8 jan 19:30 Flevo Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Jaap van der Krol Bad
15 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
15 jan 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
15 jan 16:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren)De Vrolijkheid
15 jan 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
15 jan 17:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
15 jan 17:30 Proteus Da3 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)De Schaeck
15 jan 17:45 De Breuly Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Lentebad
15 jan 18:00 DWK Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Veluwehal
15 jan 18:15 Proteus H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De Schaeck
15 jan 18:30 WZC-De IJsel (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)De Scheg
22 jan 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
22 jan 16:45 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
22 jan 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
22 jan 17:45 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)De IJsselslag
22 jan 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)De Brake
22 jan 18:15 Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
22 jan 18:15 Proteus H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)De Schaeck
22 jan 18:45 VZ&PC H3 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Stamper
22 jan 19:00 Proteus Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)De Schaeck
22 jan 19:45 Proteus H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)De Schaeck
29 jan 17:00 ZEW H1 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Calluna
29 jan 17:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
29 jan 18:00 De Woelwaters Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
29 jan 18:00 De Houtrib Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)De Koploper
29 jan 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
29 jan 19:30 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
5 feb 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
5 feb 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
5 feb 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
5 feb 18:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
5 feb 19:00 Proteus Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De Schaeck
5 feb 19:45 Proteus Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)De Schaeck
5 feb 20:30 Proteus H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)De Schaeck
6 feb 14:30 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
12 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
12 feb 17:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
12 feb 17:55 De Grunte H3 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Slag
12 feb 18:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 19:15 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
12 feb 20:45 Proteus H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)De Schaeck
19 feb 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 feb 16:45 Proteus Da3 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)De Schaeck
19 feb 16:45 Octopus CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Berghuizerbad
19 feb 17:30 Proteus H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)De Schaeck
19 feb 19:00 Aquapoldro H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Sprenkelaar
19 feb 19:45 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
5 maa 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
5 maa 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
5 maa 17:30 Proteus Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)De Schaeck
5 maa 18:00 Nunspeet Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De Brake
5 maa 18:10 Losser H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Brilmansdennen
5 maa 18:15 Proteus H4 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)De Schaeck
5 maa 19:30 ZVV Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Koekoek
12 maa 16:30 Thetis Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 maa 18:30 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Bosbad Emmeloord
12 maa 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Sprenkelaar
12 maa 19:20 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
12 maa 20:00 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Scheg
19 maa 15:15 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 maa 15:30 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Aat de Jonge bad
19 maa 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 maa 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 maa 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
19 maa 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
19 maa 18:00 De Zandstuve H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Stamper
19 maa 18:15 Proteus Da3 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)De Schaeck
19 maa 18:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De Vrolijkheid
19 maa 19:00 Proteus H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)De Schaeck
19 maa 19:45 Proteus H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Schaeck
19 maa 20:15 EZPC Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)De Helster
26 maa 14:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
26 maa 16:00 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
26 maa 16:45 Proteus Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Schaeck
26 maa 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
26 maa 17:20 Natare H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)t Walfort
26 maa 17:30 Proteus Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Schaeck
26 maa 18:15 Proteus H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)De Schaeck
26 maa 19:10 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)De Vrolijkheid
2 apr 16:00 Deltasteur H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Zwembad De Steur
2 apr 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)t Timpke
2 apr 17:30 Deltasteur Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Zwembad De Steur
2 apr 17:45 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
2 apr 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)De Marke
2 apr 18:15 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
2 apr 19:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
2 apr 19:45 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
2 apr 19:45 Proteus H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)De Schaeck
2 apr 20:30 ZVV H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Koekoek
9 apr 14:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Peppel
9 apr 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - De Spreng CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
9 apr 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
9 apr 17:30 Proteus Da3 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)De Schaeck
9 apr 18:15 Proteus H2 (Heren) - ZEW H1 (Heren)De Schaeck
9 apr 18:45 De Rijn Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
9 apr 20:15 De Houtrib H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)De Koploper
23 apr 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Schaeck
23 apr 16:45 Proteus Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)De Schaeck
23 apr 17:30 Proteus Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)De Schaeck
23 apr 18:15 Proteus H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)De Schaeck
23 apr 18:45 Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
23 apr 20:20 Nunspeet H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)De Brake
Verenigingsinformatie
NaamProteus
AccommodatiegegevensDe Schaeck
TWELLO