TeamPoule
PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie B
PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
PSV CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse C
PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
PSV Da1 (Dames (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) Bond Reserve Eredivisie A
PSV Da3 (Dames) 1e klasse A
PSV DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
PSV EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
PSV H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
PSV H4 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
PSV H5 (Heren) 3e klasse B
PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 apr 13:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 9 - 16
10 apr 16:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
3 apr 14:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 7 - 27
27 maa 14:45 PSV H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
21 maa 15:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 20 - 4
20 maa 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
20 maa 16:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 17 - 9
13 maa 16:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
13 maa 15:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 7 - 14
7 maa 13:00 PSV H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 20 - 8
6 maa 14:45 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 2 - 19
6 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
27 feb 16:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 13 - 6
27 feb 15:00 PSV H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 14 - 14
13 feb 16:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 29 - 5
11 okt 18:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
11 okt 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 29 - 5
10 okt 19:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 18 - 10
10 okt 17:45 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 11 - 12
10 okt 17:30 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 7
10 okt 16:55 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 17 - 11
10 okt 16:35 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 6
10 okt 15:35 PSV Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 4 - 10
10 okt 15:15 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) 23 - 6
10 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 7
10 okt 14:45 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 2
4 okt 15:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 2 - 28
4 okt 13:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 24 - 8
3 okt 21:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
3 okt 20:10 PSV H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 14 - 22
3 okt 18:50 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 18
3 okt 18:00 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 16
3 okt 17:30 PSV Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 15 - 14
3 okt 16:25 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 28 - 6
3 okt 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
3 okt 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15) 32 - 2
3 okt 15:35 PSV H4 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 9 - 11
3 okt 14:45 PSV H5 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 9 - 4
3 okt 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 4
Verenigingsinformatie
NaamPSV
AccommodatiegegevensDe Tongelreep
EINDHOVEN