DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
7 nov 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)Aqualaren
7 nov 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Aqualaren
13 nov 20:15 Aqua'68 H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)De Bonte Wever
14 nov 15:30 GZVW H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)De Watertoren
21 nov 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)Aqualaren
21 nov 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Aqualaren
27 nov 15:05 De Walvisch H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
27 nov 19:05 De Plons H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
12 dec 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Aqualaren
12 dec 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)Aqualaren
19 dec 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Aqualaren
19 dec 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Aqualaren
30 dec 00:05 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)Aqualaren
15 jan 16:50 Moby Dick H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
15 jan 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Aquarena
23 jan 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - SGHA H3 (Heren)Aqualaren
23 jan 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Aqualaren
29 jan 19:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)De Welle
29 jan 20:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)De Welle
5 feb 17:45 Orca H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)De Blauwe Golf
6 feb 18:45 Orca H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)De Blauwe Golf
13 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - TriVia H5 (Heren)Aqualaren
13 feb 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren)Aqualaren
27 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Aqualaren
5 maa 17:00 De Granaet H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Tolhuisbad
13 maa 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)Aqualaren
19 maa 20:15 SGHA H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
20 maa 17:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)Pagedal
26 maa 18:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)It Gryn
3 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - GZVW H2 (Heren)Aqualaren
3 apr 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Aqualaren
9 apr 19:00 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)Vitaloo
9 apr 19:25 De Reest H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Bad Hesselingen
17 apr 15:30 Azuro H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)Dubbelslag
24 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Aqualaren
24 apr 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Aqualaren
Verenigingsinformatie
NaamRitola-Zwemmen en Waterpolo
AccommodatiegegevensAqualaren
ZUIDLAREN