DatumTijdWedstrijdLocatie
20 okt 18:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames)Zwembad Drie Essen
27 okt 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
27 okt 18:45 Gorgo Da1 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames)De Beemd
27 okt 19:45 VZV Njord H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
28 okt 17:00 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
28 okt 17:45 TRB-RES Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Drieburcht
28 okt 18:45 TRB-RES Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)Drieburcht
3 nov 18:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
3 nov 18:20 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
3 nov 19:15 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)LACO zwembad Hoogerheide
3 nov 21:25 AquAmigos Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Zwembad Olympia
4 nov 17:00 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Drieburcht
4 nov 17:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Warande H2 (Heren)Drieburcht
10 nov 16:45 Nuenen H2 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
10 nov 17:35 Nuenen EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum voor studenten
10 nov 18:15 Nuenen Da1 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
11 nov 16:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
11 nov 16:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
11 nov 17:30 TRB-RES Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Drieburcht
11 nov 18:15 TRB-RES Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Drieburcht
17 nov 15:00 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
17 nov 17:15 Aegir Da1 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)Ir. Ottenbad
17 nov 18:45 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Drieburcht
17 nov 19:30 TRB-RES Da3 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)Drieburcht
17 nov 20:15 TRB-RES H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Drieburcht
18 nov 20:00 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)De Tongelreep
24 nov 16:20 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Banakker
24 nov 17:00 Argo Da2 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 nov 11:10 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
25 nov 17:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
25 nov 17:45 TRB-RES Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Drieburcht
25 nov 18:45 TRB-RES Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Drieburcht
1 dec 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
1 dec 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 dec 17:25 De Treffers Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
1 dec 18:00 Lutra Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
1 dec 18:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Schelde H2 (Heren)Drieburcht
8 dec 15:25 Waterproof Da1 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames)Geusseltbad
8 dec 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
8 dec 20:00 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
9 dec 18:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
9 dec 18:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Drieburcht
9 dec 19:30 TRB-RES Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Drieburcht
9 dec 20:30 TRB-RES Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Drieburcht
15 dec 15:30 Argo DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
15 dec 18:30 Argo Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
19 jan 17:35 AquAmigos H2 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)Zwembad Olympia
19 jan 19:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames)Zwembad Molenheide
20 jan 14:30 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Wiemel
20 jan 16:30 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Drieburcht
20 jan 17:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
20 jan 18:00 TRB-RES Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Drieburcht
26 jan 15:30 Nuenen EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum voor studenten
26 jan 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
26 jan 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
26 jan 19:15 SBC2000 Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
27 jan 17:00 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
27 jan 17:45 TRB-RES Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)Drieburcht
27 jan 18:30 TRB-RES H1 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)Drieburcht
2 feb 16:00 De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)De Warande
2 feb 17:25 De Warande Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)De Warande
2 feb 17:55 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
2 feb 18:10 De Warande Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)De Warande
3 feb 17:00 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
3 feb 17:45 TRB-RES Da3 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames)Drieburcht
3 feb 18:30 TRB-RES H1 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)Drieburcht
9 feb 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
9 feb 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
9 feb 18:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
9 feb 19:15 De Treffers Da3 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
9 feb 19:30 TRB-RES Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)Drieburcht
10 feb 17:45 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
10 feb 18:30 TRB-RES Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Drieburcht
16 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
23 feb 18:00 De Punderman Da1 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
24 feb 16:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
24 feb 17:15 TRB-RES Da3 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)Drieburcht
24 feb 17:55 DZT'62 Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
24 feb 18:00 TRB-RES H1 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Drieburcht
9 maa 16:00 De Warande H2 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Warande
9 maa 16:55 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
10 maa 16:30 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
10 maa 17:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13)Drieburcht
10 maa 18:00 TRB-RES Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)Drieburcht
10 maa 18:45 TRB-RES Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Drieburcht
16 maa 16:50 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Ir. Ottenbad
16 maa 17:35 Nayade Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
16 maa 18:20 Nayade Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
16 maa 18:45 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Nuenen EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
17 maa 16:00 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad De Wiemel
17 maa 18:45 TRB-RES Da3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Drieburcht
17 maa 19:30 TRB-RES H1 (Heren) - Nuenen H2 (Heren)Drieburcht
23 maa 16:20 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Banakker
23 maa 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames)Zwembad t Hoogkoor
23 maa 18:45 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
23 maa 19:30 TRB-RES Da2 (Dames) - Aegir Da1 (Dames)Drieburcht
24 maa 18:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
24 maa 19:30 TRB-RES Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)Drieburcht
30 maa 15:30 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)De Vennen
30 maa 17:30 De Treffers Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
30 maa 18:00 De Vennen Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)De Vennen
31 maa 16:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
31 maa 17:15 TRB-RES Da3 (Dames) - Argo Da2 (Dames)Drieburcht
31 maa 18:00 TRB-RES H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Drieburcht
6 apr 19:30 De Schelde H2 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
7 apr 16:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
7 apr 16:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
7 apr 17:30 TRB-RES Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Drieburcht
7 apr 18:30 TRB-RES Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Drieburcht
13 apr 16:45 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
13 apr 19:45 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
13 apr 20:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 apr 18:00 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
14 apr 18:45 TRB-RES Da3 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Drieburcht
14 apr 19:30 TRB-RES H1 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Drieburcht
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 okt 18:00 TRB-RES H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 2 - 20
14 okt 17:15 TRB-RES Da3 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 5 - 5
14 okt 16:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 1
13 okt 20:30 ZVDO'74 Da1 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames) 8 - 2
13 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 2
7 okt 20:15 TRB-RES Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 5 - 17
7 okt 19:30 TRB-RES Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 2 - 8
7 okt 18:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
7 okt 18:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
6 okt 14:40 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 9
6 okt 14:15 SBC2000 H3 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 16 - 1
30 sep 18:30 TRB-RES Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 2 - 19
30 sep 17:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 18
30 sep 17:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - Nuenen EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 3
29 sep 20:00 De Dokkelaers H1 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 13 - 0
29 sep 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames) 9 - 1
29 sep 16:40 De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 15
23 sep 18:30 TRB-RES H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 0 - 9
23 sep 17:45 TRB-RES Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames) 8 - 1
23 sep 17:00 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 15
23 sep 16:45 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 10
22 sep 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 20 - 4
22 sep 18:35 Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 5
Verenigingsinformatie
NaamTRB-RES
AccommodatiegegevensDrieburcht
TILBURG