TeamPoule
De Vennen Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie D
De Vennen Da2 (Dames) 3e klasse A
De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse C
De Vennen H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
De Vennen H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
De Vennen H3 (Heren) 3e klasse C
De Vennen H4 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 17:00 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)De Vennen
17 sep 17:55 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Ezzy's
17 sep 18:00 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)De Vennen
17 sep 18:50 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)De Vennen
17 sep 19:40 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Vennen
24 sep 16:00 [Concept]De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
24 sep 17:45 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Optisport AquaAltena
24 sep 17:45 [Concept]De Schelde H2 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
24 sep 18:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
24 sep 19:30 [Concept]De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)LACO zwembad Hoogerheide
1 okt 17:00 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Vennen
1 okt 17:50 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)De Vennen
1 okt 18:45 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
1 okt 19:15 [Concept]WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Veur
1 okt 19:35 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Papendrecht
8 okt 15:00 [Concept]De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
8 okt 16:50 [Concept]De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Warande
8 okt 17:30 [Concept]De Schelde Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
8 okt 17:40 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Warande
8 okt 18:35 [Concept]De Linge/PCG Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Caribabad
8 okt 18:55 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Warande
8 okt 19:35 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad De Stok
15 okt 15:45 [Concept]De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
15 okt 16:30 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)De Vennen
15 okt 17:20 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren)De Vennen
15 okt 18:10 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))De Vennen
15 okt 19:10 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Vennen
15 okt 20:20 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De Vennen
15 okt 21:10 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)De Vennen
22 okt 17:00 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Vennen
29 okt 18:15 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Ezzy's
5 nov 17:30 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Vennen
5 nov 18:00 [Concept]De Warande H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)De Warande
5 nov 18:30 [Concept]De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
5 nov 19:20 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))De Vennen
5 nov 20:20 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Vennen
12 nov 15:00 [Concept]De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)De Vennen
12 nov 16:40 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)De Warande
12 nov 17:15 [Concept]De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
12 nov 19:45 [Concept]ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
13 nov 18:00 [Concept]TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Drieburcht
19 nov 16:30 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Vennen
19 nov 17:40 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))De Vennen
19 nov 18:40 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Vennen
19 nov 19:30 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)De Vennen
19 nov 20:30 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)De Vennen
19 nov 21:20 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Vennen
26 nov 14:20 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
26 nov 16:00 [Concept]De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
26 nov 16:05 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad Olympia
26 nov 18:45 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
26 nov 21:05 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 nov 21:10 [Concept]d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
3 dec 16:30 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)De Vennen
3 dec 17:20 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)De Vennen
3 dec 18:10 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)De Vennen
3 dec 19:00 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De Vennen
3 dec 20:00 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))De Vennen
3 dec 21:00 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))De Vennen
10 dec 15:35 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
10 dec 17:00 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Optisport AquaAltena
10 dec 17:15 [Concept]Arethusa Da3 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Golfbad Oss
10 dec 19:35 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
10 dec 20:00 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad Olympia
17 dec 15:45 [Concept]De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)De Vennen
17 dec 16:30 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)De Vennen
17 dec 17:20 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Vennen
17 dec 18:10 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Vennen
17 dec 19:20 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Vennen
17 dec 20:20 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - De Schelde H2 (Heren)De Vennen
14 jan 16:10 [Concept]De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
14 jan 17:00 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames (Bond))De Vennen
14 jan 18:00 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Vennen
14 jan 18:50 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - De Schelde H2 (Heren)De Vennen
14 jan 19:40 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)De Vennen
21 jan 10:00 [Concept]De Schelde H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
21 jan 16:30 [Concept]BZC H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Hofstee
21 jan 17:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
21 jan 17:15 [Concept]Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
21 jan 17:35 [Concept]BZC Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
21 jan 18:30 [Concept]De Dokkelaers H2 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
28 jan 15:45 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad Olympia
28 jan 17:30 [Concept]VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)City Sport Veldhoven
28 jan 18:30 [Concept]De Dokkelaers H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
28 jan 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Schelp
28 jan 20:45 [Concept]Wave H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
28 jan 21:10 [Concept]ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
29 jan 17:15 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
4 feb 15:50 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)De Vennen
4 feb 16:40 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren)De Vennen
4 feb 17:30 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG Da1 (Dames (Bond))De Vennen
4 feb 18:30 [Concept]De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
4 feb 19:20 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Vennen
4 feb 20:30 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
4 feb 21:20 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Vennen
26 feb 13:30 [Concept]PSV H5 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Sportcentrum voor studenten
4 maa 17:00 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Vennen
4 maa 18:10 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Vennen
4 maa 19:10 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)De Vennen
4 maa 20:00 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Vennen
5 maa 16:30 [Concept]TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
5 maa 17:00 [Concept]SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
11 maa 16:00 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
11 maa 19:00 [Concept]VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))City Sport Veldhoven
11 maa 19:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
11 maa 19:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
25 maa 17:00 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De Vennen
25 maa 18:00 [Concept]De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
25 maa 18:50 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Vennen
25 maa 19:40 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Vennen
25 maa 20:50 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)De Vennen
1 apr 15:45 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad Olympia
1 apr 15:45 [Concept]De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
1 apr 18:15 [Concept]Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
1 apr 19:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
1 apr 20:20 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
2 apr 15:00 [Concept]De Treffers Da3 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
2 apr 18:00 [Concept]TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Drieburcht
15 apr 16:10 [Concept]De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
15 apr 17:00 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De Vennen
15 apr 18:00 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)De Vennen
15 apr 18:50 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))De Vennen
15 apr 20:00 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Vennen
15 apr 20:50 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)De Vennen
22 apr 15:30 [Concept]DBD Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
22 apr 16:05 [Concept]VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)City Sport Veldhoven
22 apr 17:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
22 apr 17:50 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad Olympia
22 apr 18:40 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
22 apr 20:35 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Vennen
AccommodatiegegevensDe Vennen
DONGEN