TeamPoule
De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
De Vennen Da1 (Dames) Bond Overgangsklasse A
De Vennen Da2 (Dames) 2e klasse A
De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
De Vennen H1 (Heren) Bond 3e klasse D
De Vennen H2 (Heren) Reserve 1e klasse A
De Vennen H3 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 sep 15:40 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
23 sep 16:30 De Vennen H1 (Heren) - VZV Njord H1 (Heren)De Vennen
23 sep 17:40 De Vennen Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)De Vennen
23 sep 18:30 De Vennen H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)De Vennen
23 sep 19:00 OZ&PC Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)Vondersweijde
23 sep 19:30 De Vennen H3 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)De Vennen
30 sep 17:00 De Vennen Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames)De Vennen
30 sep 19:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
30 sep 19:40 Nayade H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
30 sep 19:45 De Dokkelaers Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Drieburcht
1 okt 19:30 TRB-RES H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad Stappegoor
1 okt 21:00 DZT'62 H3 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)Zwembad De Wiemel
7 okt 15:00 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
7 okt 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
7 okt 16:30 De Vennen H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren)De Vennen
7 okt 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)De Vennen
7 okt 18:30 De Vennen Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames)De Vennen
7 okt 19:50 De Vennen H1 (Heren) - DBD H1 (Heren)De Vennen
14 okt 18:15 Arethusa H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)Golfbad Oss
21 okt 20:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
28 okt 16:50 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)De Tongelreep
28 okt 18:15 ZVDO'74 H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Sportfondsenbad Aquaaltena
28 okt 18:30 ZPC De Hof H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)De Vijf Heuvels
28 okt 18:40 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Stok
28 okt 19:30 Hieronymus Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad De Stok
4 nov 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
4 nov 16:00 De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)De Warande
4 nov 19:35 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
5 nov 18:35 De Rog H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)De IJzeren Man
11 nov 17:00 De Vennen H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)De Vennen
11 nov 18:20 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
11 nov 19:10 De Vennen H2 (Heren) - VZV Njord H3 (Heren)De Vennen
11 nov 21:00 ZV Haerlem Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)De Planeet
18 nov 17:00 De Vennen Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames)De Vennen
18 nov 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Golfbad Oss
18 nov 18:30 De Treffers H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
18 nov 19:15 De Zuidwesthoek De Brabantse Wal (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)LACO zwembad Hoogerheide
18 nov 19:30 De Treffers H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
25 nov 15:40 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)De Vennen
25 nov 16:30 De Vennen H3 (Heren) - Zeester-Meerval H4 (Heren)De Vennen
25 nov 17:20 De Vennen Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De Vennen
25 nov 18:10 De Vennen H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren)De Vennen
25 nov 19:40 De Vennen Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames)De Vennen
25 nov 21:00 De Vennen H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)De Vennen
9 dec 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
9 dec 16:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
9 dec 16:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)Hofbad
9 dec 17:45 De Meer H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)De Waterlinie
9 dec 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
9 dec 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
16 dec 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
16 dec 16:30 De Vennen H1 (Heren) - SBC2000 H1 (Heren)De Vennen
16 dec 18:00 De Vennen Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames)De Vennen
16 dec 19:20 De Vennen H2 (Heren) - SBC2000 H2 (Heren)De Vennen
16 dec 20:20 De Vennen Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)De Vennen
16 dec 21:10 De Vennen H3 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)De Vennen
13 jan 17:50 De Vennen H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Vennen
13 jan 18:40 De Vennen Da2 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)De Vennen
13 jan 19:40 De Vennen Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames)De Vennen
13 jan 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)Veluwehal
20 jan 15:45 SBC2000 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
20 jan 16:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
20 jan 16:15 Nuenen EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum voor studenten
20 jan 17:00 De Vennen Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames)De Vennen
20 jan 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
20 jan 18:20 Nuenen H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
27 jan 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
27 jan 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad Leije
27 jan 18:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
27 jan 20:05 Het Y Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)Sportfondsenbad Oost
27 jan 21:15 VZV Njord H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
28 jan 17:40 De Warande H3 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)De Warande
3 feb 15:30 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
3 feb 16:30 De Vennen H1 (Heren) - Nayade H1 (Heren)De Vennen
3 feb 18:00 De Vennen Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames)De Vennen
3 feb 19:20 De Vennen H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)De Vennen
3 feb 20:20 De Vennen Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)De Vennen
3 feb 21:10 De Vennen H3 (Heren) - TRB-RES H2 (Heren)De Vennen
17 feb 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
17 feb 16:00 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)De Tongelreep
17 feb 18:30 DBD H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
17 feb 19:55 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)De Sniep
17 feb 20:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad Drie Essen
18 feb 16:15 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
24 feb 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
24 feb 16:30 De Vennen H3 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Vennen
24 feb 17:20 De Vennen Da2 (Dames) - Hieronymus Da1 (Dames)De Vennen
24 feb 18:10 De Vennen H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren)De Vennen
24 feb 19:00 OZ&PC Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)Vondersweijde
3 maa 15:00 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
3 maa 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
3 maa 16:30 De Vennen Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)De Vennen
3 maa 17:20 De Vennen H2 (Heren) - De Rog H2 (Heren)De Vennen
3 maa 18:30 De Vennen Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames)De Vennen
3 maa 19:50 De Vennen H1 (Heren) - Arethusa H1 (Heren)De Vennen
3 maa 21:10 De Vennen H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)De Vennen
10 maa 16:00 VZV Njord Da3 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
10 maa 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
10 maa 17:45 AquAmigos H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad Olympia
10 maa 18:15 VZV Njord H3 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
10 maa 20:15 WZC (SG) Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)De Veur
17 maa 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Zuidwesthoek De Brabantse Wal (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
17 maa 16:30 De Vennen H1 (Heren) - De Treffers H1 (Heren)De Vennen
17 maa 17:50 De Vennen Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)De Vennen
17 maa 18:35 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)De Tongelreep
17 maa 18:40 De Vennen H2 (Heren) - De Treffers H2 (Heren)De Vennen
24 maa 17:00 De Vennen Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames)De Vennen
24 maa 19:00 HZPC Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
24 maa 19:45 HZPC H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)Zwembad De Berkel
24 maa 19:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
24 maa 20:45 Zeester-Meerval H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
25 maa 17:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
7 apr 15:00 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
7 apr 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
7 apr 16:30 De Vennen H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)De Vennen
7 apr 17:50 De Vennen Da2 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)De Vennen
7 apr 18:40 De Vennen H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Vennen
7 apr 21:30 ZV Haerlem Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)De Planeet
14 apr 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
14 apr 15:45 SBC2000 H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
14 apr 17:00 De Vennen Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames)De Vennen
14 apr 18:15 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
14 apr 19:30 DBD Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
14 apr 20:00 SBC2000 H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
21 apr 17:00 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - Nuenen EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
21 apr 17:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
21 apr 18:30 De Vennen H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)De Vennen
21 apr 19:30 De Vennen Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)De Vennen
21 apr 20:20 De Vennen H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)De Vennen
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Vennen
AccommodatiegegevensDe Vennen
DONGEN