TeamPoule
De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
De Walvisch Da2 (Dames) 2e klasse A
De Walvisch Da3 (Dames) 2e klasse A
De Walvisch H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
De Walvisch H2 (Heren) 1e klasse A
De Walvisch H3 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 16:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
15 jan 15:05 De Walvisch H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
15 jan 16:00 De Walvisch Da2 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
15 jan 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
15 jan 20:15 Neptunia'24 H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
22 jan 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
22 jan 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
22 jan 19:00 WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames)Recreatiebad Bloemketerp
22 jan 19:15 Aqua'68 H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)De Bonte Wever
22 jan 19:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De Brake
29 jan 13:30 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
29 jan 18:00 De Walvisch H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
29 jan 19:00 De Walvisch Da2 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
29 jan 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
30 jan 17:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Pagedal
5 feb 15:05 De Walvisch Da3 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
5 feb 18:30 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
5 feb 19:00 De Walvisch H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
5 feb 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
5 feb 21:00 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Helperbad
6 feb 14:05 De Walvisch Da2 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - Orca H4 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 16:00 De Walvisch H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 18:00 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)It Gryn
12 feb 18:00 Moby Dick Da1 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
19 feb 18:45 EZC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
19 feb 20:15 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
26 feb 15:05 De Walvisch Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
26 feb 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
27 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Aqualaren
5 maa 18:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames)Aquarena
19 maa 15:05 De Walvisch H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
19 maa 16:00 De Walvisch Da3 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
19 maa 21:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
26 maa 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - TriVia H5 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
26 maa 17:45 De Walvisch H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
26 maa 18:10 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
26 maa 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
26 maa 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames)De Kalkwijck
27 maa 16:30 WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)Recreatiebad Bloemketerp
2 apr 14:05 De Walvisch Da2 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
2 apr 15:05 De Walvisch Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
2 apr 16:05 De Walvisch H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
2 apr 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)De Welle
2 apr 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
3 apr 15:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Pagedal
9 apr 15:05 De Walvisch H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 18:00 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames)It Gryn
9 apr 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 20:20 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
10 apr 15:30 GZVW H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)De Watertoren
16 apr 18:30 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Helperbad
23 apr 14:05 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
23 apr 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
23 apr 16:10 EZC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
23 apr 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
24 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Aqualaren
14 mei 18:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
14 mei 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
21 mei 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
28 mei 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Aquarena
28 mei 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
Verenigingsinformatie
NaamDe Walvisch
AccommodatiegegevensDe Parrel
GRONINGEN