DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Fletiomare
15 jan 15:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
15 jan 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
15 jan 16:40 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
15 jan 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
15 jan 17:00 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Waterstee
15 jan 17:40 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
15 jan 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)De Rozenburcht
15 jan 18:40 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
15 jan 19:40 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
15 jan 21:30 WZC (SG) H8 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Veur
22 jan 16:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
22 jan 16:20 ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
22 jan 16:45 Wiekslag H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
22 jan 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
22 jan 18:05 SVH Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 18:15 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
22 jan 19:00 Katwijk H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Aquamar
22 jan 21:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
22 jan 21:30 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))De Veur
29 jan 15:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
29 jan 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
29 jan 16:30 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17)De Hofstee
29 jan 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
29 jan 17:40 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
29 jan 17:40 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
29 jan 18:00 ZPS H2 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Hofstee
29 jan 18:40 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
29 jan 18:55 OZV H3 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)H2O
5 feb 15:15 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
5 feb 16:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
5 feb 16:10 AZC H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)AquaRijn
5 feb 16:45 Wiekslag H5 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
5 feb 17:30 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
5 feb 18:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
5 feb 19:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
5 feb 19:30 ZVVS Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)De Kulk
12 feb 14:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17)Caribabad
12 feb 16:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
12 feb 16:45 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
12 feb 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 feb 18:15 Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 feb 19:15 Wiekslag Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
19 feb 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Sniep
19 feb 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
19 feb 21:05 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
12 maa 16:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
12 maa 16:45 Wiekslag H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 maa 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 maa 17:45 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Zijl
12 maa 18:45 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 19:45 De Lansingh H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Lansingh
13 maa 14:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
19 maa 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
19 maa 16:45 Wiekslag H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
19 maa 17:30 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Sniep
19 maa 17:45 Wiekslag Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
19 maa 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Rozenburcht
19 maa 20:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
26 maa 13:55 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
26 maa 15:30 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
26 maa 16:15 Wiekslag H3 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
26 maa 16:40 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17)Polderbad
26 maa 17:15 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)Sportcentrum Blokweer
26 maa 17:55 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 maa 18:15 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
26 maa 19:15 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
26 maa 20:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
27 maa 15:45 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Sportboulevard
2 apr 15:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
2 apr 15:45 Wiekslag H4 (Heren) - NieMo Barracuda H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
2 apr 16:25 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
2 apr 16:30 Wiekslag H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
2 apr 18:35 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
2 apr 19:10 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
2 apr 19:30 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
2 apr 20:30 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
3 apr 14:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Sportboulevard
9 apr 15:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
9 apr 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
9 apr 16:20 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
9 apr 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
9 apr 17:05 d'ELFT H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Kerkpolder
9 apr 17:45 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
9 apr 18:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
9 apr 20:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
23 apr 15:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
23 apr 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)De Does
23 apr 15:45 Wiekslag H4 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
23 apr 16:15 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
23 apr 16:35 Wiekslag H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)Sportcentrum Blokweer
23 apr 17:45 Sassenheim Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Wasbeek
23 apr 18:25 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 apr 19:25 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Sniep
30 apr 18:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
14 mei 18:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
14 mei 18:55 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
14 mei 19:50 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
21 mei 16:15 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
21 mei 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
21 mei 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
28 mei 16:15 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Slag
28 mei 18:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
28 mei 18:55 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:00 De Lansingh H3 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 3 - 9
27 nov 17:45 Wiekslag Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 1 - 3
27 nov 16:45 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 4 - 9
27 nov 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 11
27 nov 15:35 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 10 - 3
27 nov 15:05 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 24
21 nov 19:45 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
20 nov 17:20 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 4
20 nov 17:00 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 7 - 8
20 nov 16:45 ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 5 - 9
20 nov 16:45 Wiekslag H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 12 - 2
20 nov 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 1
20 nov 16:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 6
20 nov 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 9 - 2
13 nov 19:55 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 16
13 nov 18:55 NieMo Barracuda H4 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 8 - 10
13 nov 18:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 8 - 19
13 nov 18:30 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 11
13 nov 17:45 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 5 - 7
13 nov 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 3 - 8
13 nov 16:15 BZC H4 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 3 - 8
13 nov 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 5 - 11
13 nov 15:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 3
6 nov 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 5
6 nov 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 16 - 8
6 nov 18:35 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 1 - 7
6 nov 18:30 Wiekslag H5 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren) 10 - 7
6 nov 18:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 19 - 8
6 nov 18:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 9 - 7
6 nov 17:40 Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 9 - 9
6 nov 16:50 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 8
6 nov 16:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) 15 - 2
6 nov 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 3
30 okt 20:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 8 - 6
30 okt 19:05 Wiekslag Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 4 - 6
30 okt 18:05 Wiekslag H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 9 - 8
30 okt 18:00 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 1 - 3
30 okt 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 8
30 okt 17:15 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17) 8 - 5
23 okt 18:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 5 - 12
23 okt 16:15 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
16 okt 18:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) 6 - 2
9 okt 20:10 De Kempvis Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 8 - 1
9 okt 19:55 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 13 - 10
9 okt 18:55 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) 1 - 14
9 okt 18:30 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 0 - 6
9 okt 17:55 De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 14 - 6
9 okt 17:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 11 - 12
9 okt 16:45 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) 9 - 3
9 okt 16:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 7
9 okt 15:00 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 21
3 okt 19:05 ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 11
3 okt 19:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 13 - 4
2 okt 20:30 De Kempvis H5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 12 - 5
2 okt 18:45 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
2 okt 18:45 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 6
2 okt 18:30 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 5 - 3
2 okt 17:30 Wiekslag H3 (Heren) - AZC H5 (Heren) 7 - 8
2 okt 16:45 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 3
25 sep 18:55 WZC (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 9 - 4
25 sep 18:00 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 26 - 4
25 sep 17:15 Wiekslag H5 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 4 - 10
25 sep 16:30 Wiekslag H4 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 13 - 4
25 sep 15:45 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 6
25 sep 15:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) 19 - 4
19 sep 18:45 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 5 - 7
18 sep 18:00 Wiekslag Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 3 - 2
18 sep 17:00 Wiekslag H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 6 - 13
18 sep 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
18 sep 16:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 2
Verenigingsinformatie
NaamWiekslag
AccommodatiegegevensSportcentrum Blokweer
ALBLASSERDAM