DatumTijdWedstrijdLocatie
14 sep 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
14 sep 17:15 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
14 sep 18:00 De Woelwaters H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
14 sep 18:45 De Woelwaters H2 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
14 sep 19:30 De Woelwaters Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
14 sep 20:15 De Woelwaters H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
21 sep 09:00 ZEW H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Calluna
21 sep 15:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
21 sep 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
21 sep 17:00 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
21 sep 17:45 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
21 sep 18:30 De Woelwaters Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
21 sep 19:00 Flevo H3 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
28 sep 17:15 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
28 sep 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)De Vrolijkheid
28 sep 18:00 ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Marke
28 sep 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Marke
5 okt 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
5 okt 17:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
5 okt 17:15 De Woelwaters H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
5 okt 18:00 De Woelwaters H2 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
5 okt 18:45 De Woelwaters Da1 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
5 okt 19:30 De Woelwaters H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
12 okt 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
12 okt 16:45 Deltasteur H3 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)Zwembad De Steur
12 okt 17:00 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
12 okt 17:45 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
12 okt 18:30 De Woelwaters Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
12 okt 19:15 De Woelwaters H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
26 okt 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
26 okt 17:00 De Woelwaters H2 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
26 okt 17:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
26 okt 17:45 De Woelwaters H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
26 okt 18:35 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
26 okt 19:20 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
26 okt 21:00 Flevo Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)Jaap van der Krol Bad
2 nov 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
2 nov 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
2 nov 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
2 nov 18:00 De Woelwaters H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
2 nov 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
2 nov 20:15 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
9 nov 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
9 nov 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
9 nov 17:00 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
9 nov 17:45 De Woelwaters H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
9 nov 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
9 nov 18:30 De Woelwaters H2 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
9 nov 19:15 De Woelwaters Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
9 nov 20:00 De Woelwaters H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
16 nov 09:00 ZEW H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Calluna
16 nov 16:15 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
23 nov 09:00 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
23 nov 09:00 ZEW CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Calluna
23 nov 15:45 Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)Overboord
23 nov 18:15 Proteus H3 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)De Schaeck
23 nov 18:55 Aquapoldro Da2 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)Sprenkelaar
30 nov 16:15 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
30 nov 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)Bosbad Putten
30 nov 17:40 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
30 nov 18:05 PFC Rheden H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Grote Koppel
7 dec 16:15 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
7 dec 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
7 dec 17:00 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
7 dec 17:45 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
7 dec 18:30 De Woelwaters H2 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
7 dec 19:00 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De IJsselslag
7 dec 19:15 De Woelwaters H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
7 dec 19:25 De Houtrib H3 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)De Koploper
14 dec 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
14 dec 17:30 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)Overboord
14 dec 18:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Jaap van der Krol Bad
14 dec 18:45 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)Jaap van der Krol Bad
14 dec 19:45 De Houtrib H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Koploper
14 dec 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Tijenraan
11 jan 18:30 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Vrolijkheid
11 jan 18:55 Aquapoldro H4 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Sprenkelaar
11 jan 19:00 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)De Koploper
11 jan 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Veluwehal
18 jan 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
18 jan 17:00 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
18 jan 17:45 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
18 jan 18:30 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
18 jan 19:15 De Woelwaters H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
18 jan 20:00 De Woelwaters H2 (Heren) - Flevo H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
18 jan 20:45 De Woelwaters H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
25 jan 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
25 jan 17:30 Triton Putten H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Bosbad Putten
1 feb 15:00 Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)Overboord
1 feb 19:00 De Houtrib H2 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)De Koploper
1 feb 19:45 Proteus H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Schaeck
8 feb 15:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
8 feb 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
8 feb 16:30 Octopus H1 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Berghuizerbad
8 feb 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
8 feb 18:00 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
8 feb 18:00 WWV Winterswijk H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Jaspers
8 feb 18:45 De Woelwaters H3 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
8 feb 19:30 De Woelwaters Da1 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
15 feb 15:00 De Spreng H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Rhienderoord
15 feb 15:00 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Overboord
15 feb 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
15 feb 16:45 De Eerste Kolk H1 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)Bestevaer
15 feb 17:00 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
15 feb 17:45 De Woelwaters Da1 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
29 feb 16:45 Proteus Da3 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Schaeck
29 feb 18:55 Triton Putten H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Bosbad Putten
29 feb 19:15 ZIGNEA H1 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Bosbad Emmeloord
29 feb 20:00 Nunspeet H4 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)De Brake
7 maa 08:30 De Grunte H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Slag
7 maa 14:45 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
7 maa 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Steur
7 maa 18:00 ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Marke
7 maa 20:15 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)Waterwyck
14 maa 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
14 maa 17:15 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
14 maa 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
14 maa 18:00 De Woelwaters H2 (Heren) - ZEW H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
14 maa 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
14 maa 19:45 ZVV Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)Koekoek
21 maa 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
21 maa 17:00 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
21 maa 17:45 De Woelwaters H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
21 maa 20:45 Piranha H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Het Slagman
28 maa 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
28 maa 17:00 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
28 maa 17:15 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
28 maa 17:45 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
28 maa 18:30 De Woelwaters H2 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
28 maa 19:15 De Woelwaters Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
28 maa 20:00 De Woelwaters H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
4 apr 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
4 apr 17:15 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
4 apr 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
4 apr 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
4 apr 18:00 De Woelwaters H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
4 apr 19:00 ZVV H1 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Koekoek
18 apr 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
18 apr 17:00 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
18 apr 17:10 Losser H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Brilmansdennen
18 apr 17:15 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
18 apr 17:30 De Eerste Kolk Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)Bestevaer
18 apr 17:45 De Woelwaters H3 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
18 apr 18:30 De Woelwaters H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Woelwaters
AccommodatiegegevensSportcentrum De Sijpel
HARDERWIJK