DatumTijdWedstrijdLocatie
27 okt 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
27 okt 17:10 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
27 okt 17:55 De Woelwaters H2 (Heren) - ZEW H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
27 okt 18:40 De Woelwaters Da1 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
27 okt 19:25 De Woelwaters H1 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
3 nov 18:15 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Vrolijkheid
3 nov 19:30 DWV H2 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Den Helder
10 nov 16:30 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
10 nov 17:15 De Woelwaters Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
10 nov 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
10 nov 18:00 De Woelwaters H1 (Heren) - Nunspeet H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
10 nov 19:40 De Houtrib H2 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)De Koploper
17 nov 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
17 nov 17:10 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
17 nov 17:55 De Woelwaters H2 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
17 nov 18:40 De Woelwaters H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
17 nov 19:00 SWOL 1894 H3 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Vrolijkheid
17 nov 19:25 De Woelwaters Da1 (Dames) - Aquapoldro Da3 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
24 nov 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
24 nov 18:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
1 dec 16:30 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
1 dec 18:00 De Woelwaters Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
1 dec 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - SWOL 1894 H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
8 dec 16:30 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
8 dec 19:15 Flevo H2 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
15 dec 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
15 dec 17:10 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
15 dec 17:45 Aquapoldro Da3 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)Sprenkelaar
15 dec 17:50 Deltasteur H3 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)Zwembad De Steur
15 dec 17:55 De Woelwaters H2 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
15 dec 18:40 De Woelwaters H1 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
5 jan 16:30 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
5 jan 17:15 De Woelwaters H2 (Heren) - Octopus H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
5 jan 17:30 De Eerste Kolk H1 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)Bestevaer
5 jan 18:00 De Woelwaters Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
5 jan 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - DWV H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
19 jan 16:30 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
19 jan 17:15 De Woelwaters H2 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
19 jan 17:45 PFC Rheden H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Grote Koppel
19 jan 18:00 De Woelwaters H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
19 jan 18:45 De Woelwaters Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
26 jan 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
26 jan 17:10 De Woelwaters H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
26 jan 17:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
26 jan 17:55 De Woelwaters H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
26 jan 20:15 ZVV Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)Koekoek
2 feb 17:15 ZEW H3 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Calluna
2 feb 17:45 Aquapoldro H3 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Sprenkelaar
2 feb 18:00 Nunspeet DG2 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
2 feb 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Marke
9 feb 16:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Vrolijkheid
9 feb 16:30 De Woelwaters H2 (Heren) - Flevo H4 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
9 feb 17:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
9 feb 17:15 De Woelwaters H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
9 feb 18:00 De Woelwaters H1 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
16 feb 14:45 Hydrofiel H2 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
16 feb 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
23 feb 18:00 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)Jaap van der Krol Bad
9 maa 16:45 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)Overboord
9 maa 19:00 Nunspeet H4 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)De Brake
9 maa 19:45 Nunspeet H2 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Brake
16 maa 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
16 maa 18:15 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
23 maa 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
23 maa 17:10 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
23 maa 17:55 De Woelwaters H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
23 maa 18:40 De Woelwaters Da1 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
23 maa 19:55 Triton Putten H2 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Bosbad Putten
30 maa 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)Waterwyck
30 maa 18:45 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Vrolijkheid
30 maa 20:45 De Woelwaters H1 (Heren) - Flevo H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
6 apr 16:30 Octopus H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Berghuizerbad
6 apr 17:45 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
6 apr 18:00 ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Marke
6 apr 21:45 EZPC H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Helster
13 apr 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
13 apr 17:10 De Woelwaters H3 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
13 apr 17:55 De Woelwaters H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
13 apr 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Marke
13 apr 18:45 SWOL 1894 H7 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)De Vrolijkheid
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 okt 20:40 Triton Putten H3 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren) 4 - 6
13 okt 17:50 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
13 okt 17:30 SWOL 1894 H5 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren) 4 - 14
13 okt 17:30 De Eerste Kolk Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames) 0 - 5
13 okt 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 7
6 okt 19:00 Flevo H4 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren) 9 - 3
6 okt 19:00 Deltasteur H2 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 4 - 9
6 okt 18:30 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 0 - 11
29 sep 18:40 De Woelwaters H1 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 6 - 3
29 sep 18:15 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren) 8 - 18
29 sep 17:55 De Woelwaters Da1 (Dames) - Aquapoldro Da3 (Dames) 11 - 3
29 sep 17:10 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 22
29 sep 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 1
22 sep 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 27
22 sep 17:45 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 2
22 sep 17:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames) 12 - 2
22 sep 16:15 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 5 - 10
15 sep 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren) 14 - 5
15 sep 18:00 De Woelwaters Da1 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) 12 - 4
15 sep 17:15 De Woelwaters H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren) 16 - 1
15 sep 16:30 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 1
Verenigingsinformatie
NaamDe Woelwaters
AccommodatiegegevensSportcentrum De Sijpel
HARDERWIJK