TeamPoule
De Zandstuve Da1 (Dames) 3e klasse A
De Zandstuve H1 (Heren) 4e klasse A
De Zandstuve H2 (Heren) 4e klasse F
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 sep 18:15 EZC Da4 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Het Slagman
21 sep 18:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Stamper
21 sep 20:10 Piranha H2 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Het Slagman
28 sep 16:00 De Spreng H2 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)Rhienderoord
28 sep 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - EZC H5 (Heren)De Stamper
5 okt 17:00 VZ&PC H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)De Stamper
5 okt 17:30 Piranha Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Het Slagman
5 okt 17:45 De Zandstuve H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)De Stamper
12 okt 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De Beemd
12 okt 19:30 De Zandstuve H1 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Stamper
26 okt 18:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)De Stamper
2 nov 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)De Stamper
2 nov 19:00 Proteus H4 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De Schaeck
9 nov 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)De Koerbelt
9 nov 17:15 De Zandstuve H2 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)De Stamper
9 nov 19:35 Losser H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Brilmansdennen
16 nov 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)De Stamper
16 nov 21:05 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De IJsselslag
23 nov 16:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)De Stamper
30 nov 20:30 De Zandstuve Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)De Stamper
30 nov 21:15 De Zandstuve H2 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren)De Stamper
30 nov 21:30 De Dinkel H2 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Dorper Esch
7 dec 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)De Stamper
7 dec 17:45 De Berkelduikers H2 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De Beemd
7 dec 19:15 De Dinkel Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Dorper Esch
14 dec 18:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)De Stamper
14 dec 19:30 De Zandstuve H1 (Heren) - Piranha H2 (Heren)De Stamper
11 jan 18:15 De Zandstuve Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames)De Stamper
11 jan 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)Tijenraan
18 jan 17:00 De Zandstuve H2 (Heren) - De Spreng H2 (Heren)De Stamper
18 jan 17:30 De Veene Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Het Sportpark
18 jan 18:15 EZC H5 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Het Slagman
25 jan 19:30 De Zandstuve Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)De Stamper
1 feb 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)De Vlaskoel
1 feb 17:00 De Zandstuve H1 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Stamper
8 feb 21:00 De Zandstuve H2 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren)De Stamper
15 feb 14:15 De Zandstuve H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Stamper
15 feb 15:30 Het Ravijn H4 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Het Ravijn
29 feb 18:00 De Zandstuve Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)De Stamper
7 maa 18:15 De Zandstuve H1 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Stamper
7 maa 18:45 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
7 maa 20:15 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De Vijf Heuvels
14 maa 17:55 Losser Da2 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Brilmansdennen
21 maa 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)De Vlaskoel
21 maa 18:30 De Zandstuve H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)De Stamper
28 maa 10:15 De Grunte H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)De Slag
28 maa 18:15 De Zandstuve Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Stamper
4 apr 16:35 Schuurman BZC H7 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)t Timpke
4 apr 18:10 WS Twente Da2 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)t Wooldrik
4 apr 18:15 De Zandstuve H1 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
18 apr 19:00 Scholtenhagen H2 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)De Wilder
18 apr 20:00 De Zandstuve H2 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)De Stamper
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Zandstuve
AccommodatiegegevensDe Stamper
VRIEZENVEEN