TeamPoule
ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) 1e klasse A
ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) Bond Eredivisie B
ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) 1e klasse B
ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 Da1 (Dames) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 Da2 (Dames) Bond Reserve divisie A
ZVL-1886 Da3 (Dames) Bond Reserve divisie A
ZVL-1886 Da4 (Dames) Bond 2e klasse A
ZVL-1886 Da5 (Dames) 2e klasse A
ZVL-1886 Da6 (Dames) 2e klasse B
ZVL-1886 Da7 (Dames) 2e klasse A
ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) 2e klasse C
ZVL-1886 H1 (Heren) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 H10 (Heren) 4e klasse B
ZVL-1886 H11 (Heren) 4e klasse A
ZVL-1886 H2 (Heren) Bond Reserve divisie A
ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) Bond Ronde 2 A
ZVL-1886 H4 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2D
ZVL-1886 H5 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2B
ZVL-1886 H6 (Heren) 2e klasse B
ZVL-1886 H7 (Heren) 2e klasse A
ZVL-1886 H8 (Heren) 3e klasse B
ZVL-1886 H9 (Heren) 3e klasse A
ZVL-1886 MINI (Mini polo) GR ZVL 1886
ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 dec 14:15 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 dec 14:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 dec 15:15 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
15 dec 15:55 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11)De Zijl
15 dec 16:30 ZVL-1886 Da5 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)De Zijl
15 dec 16:35 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15)De Zijl
15 dec 17:00 ZVL-1886 H8 (Heren) - De Plas H2 (Heren)Vijf Meibad
15 dec 17:20 ZVL-1886 H10 (Heren) - De Plas H3 (Heren)De Zijl
15 dec 17:20 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/OZV BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
15 dec 17:40 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11)De Kulk
15 dec 17:45 ZVL-1886 H6 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Vijf Meibad
15 dec 18:05 ZVL-1886 H9 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Zijl
15 dec 18:05 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
15 dec 18:15 WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15)De Veur
15 dec 18:30 ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11)Overbosch
15 dec 18:30 ZVL-1886 Da7 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)Vijf Meibad
15 dec 19:05 ZVL-1886 H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)De Zijl
15 dec 19:15 ZVL-1886 H11 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)Vijf Meibad
15 dec 19:30 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames)De Wellen
15 dec 20:00 ZVL-1886 H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Vijf Meibad
15 dec 20:00 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H2 (Heren)Sportboulevard
15 dec 20:30 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel)De Zijl
16 dec 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11)Overbosch
16 dec 16:10 DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19)Overbosch
12 jan 14:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
13 jan 14:00 [Concept]ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)Vijf Meibad
13 jan 15:30 [Concept]ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)Vijf Meibad
18 jan 20:15 BZC H4 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren)De Hofstee
19 jan 15:15 ZVL-1886 Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)De Zijl
19 jan 15:15 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
19 jan 15:55 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
19 jan 16:00 UZSC H4 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren)De Krommerijn
19 jan 16:00 WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13)De Veur
19 jan 16:30 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13)De Zijl
19 jan 16:35 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
19 jan 16:40 ZVL-1886 Da3 (Dames) - UZSC Da3 (Dames)De Zijl
19 jan 17:00 UZSC H3 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren)De Krommerijn
19 jan 17:15 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15)De Zijl
19 jan 17:15 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
19 jan 17:30 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17)AquaRijn
19 jan 17:50 ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13)Overbosch
19 jan 17:55 ZVL-1886 Da4 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Vijf Meibad
19 jan 18:00 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15)De Zijl
19 jan 18:00 De Kempvis H6 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren)Rivièrabad
19 jan 18:10 ZVL-1886 Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)De Zijl
19 jan 18:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15)De Peppel
19 jan 18:30 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren)De Does
19 jan 18:35 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17)Overbosch
19 jan 18:45 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
19 jan 18:45 SVH H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2)Sportcomplex de Wilgenring
19 jan 18:45 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel)De Vallei
19 jan 18:55 ZVL-1886 Da5 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Vijf Meibad
19 jan 19:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
19 jan 19:40 ZVL-1886 Da6 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Vijf Meibad
19 jan 19:40 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)De Zijl
19 jan 19:45 Poseidon'56 Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames)De Fakkel
19 jan 19:45 ZVL-1886 H6 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Zijl
19 jan 19:45 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren)Polderbad
20 jan 09:15 [Concept]Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17)t Timpke
20 jan 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17)Het Ravijn
20 jan 15:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Slag
26 jan 14:15 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
26 jan 15:00 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da2 (Dames)Het Ravijn
26 jan 15:15 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
26 jan 15:15 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
26 jan 15:55 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
26 jan 16:20 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
26 jan 16:30 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
26 jan 16:30 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/OZV BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
26 jan 16:30 Het Ravijn H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren)Het Ravijn
26 jan 16:35 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15)De Hofstee
26 jan 16:40 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
26 jan 17:15 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
26 jan 17:25 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
26 jan 17:30 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 18:00 ZVL-1886 H8 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)De Zijl
26 jan 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel)Sportcomplex Amerena
26 jan 18:40 ZVL-1886 H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)De Zijl
26 jan 18:45 ZVL-1886 H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Zijl
26 jan 18:55 AZC H6 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren)AquaRijn
26 jan 19:00 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames)Kerkpolder
26 jan 19:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11)De Fluit
26 jan 19:30 ZVL-1886 H10 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Zijl
26 jan 19:30 Het Ravijn H2 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren)Het Ravijn
26 jan 19:40 ZVL-1886 H4 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren)De Zijl
26 jan 19:45 Aquadraat (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15)De Does
26 jan 20:15 ZVL-1886 Da7 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)De Zijl
26 jan 20:40 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2)De Zijl
26 jan 21:00 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames)De Sniep
26 jan 21:00 ZVL-1886 H11 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)De Zijl
27 jan 09:50 [Concept]ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Zijl
27 jan 14:20 ZVVS Da4 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames)De Kulk
27 jan 17:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
27 jan 18:30 [Concept]ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Zijl
2 feb 14:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
2 feb 15:45 ZVL-1886 Da2 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)De Zijl
2 feb 16:30 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
2 feb 17:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
2 feb 17:10 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
2 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 feb 17:30 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
2 feb 17:50 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 17:50 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
2 feb 18:00 Oceanus H2 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren)De Waterlelie
2 feb 18:00 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17)Wasbeek
2 feb 18:00 ZVL-1886 Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames)De Zijl
2 feb 18:15 De Kempvis H3 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren)Rivièrabad
2 feb 18:30 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
2 feb 18:45 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Aquadraat (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
2 feb 19:15 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - OZV OZV CJ*1 (Jongens-C <15)De Zijl
2 feb 19:30 ZVL-1886 H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren)De Zijl
2 feb 19:40 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames)De Sniep
2 feb 20:00 ZVL-1886 Da6 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)De Zijl
2 feb 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren)Sterrenbad
2 feb 20:45 ZVL-1886 Da4 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames)De Zijl
2 feb 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren)Sterrenbad
2 feb 21:00 ZVL-1886 H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren)De Zijl
2 feb 21:15 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2)De Tongelreep
3 feb 14:00 [Concept]ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)De Zijl
3 feb 14:15 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
3 feb 15:30 [Concept]ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Zijl
3 feb 16:00 ZVVS H4 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren)De Kulk
3 feb 16:15 Z&PC De Gouwe DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13)De Sniep
3 feb 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11)Zuiderparkbad
3 feb 17:00 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
3 feb 17:45 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17)De Sniep
3 feb 18:25 Sassenheim H4 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren)Wasbeek
3 feb 19:40 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren)De Tongelreep
9 feb 14:15 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
9 feb 14:55 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13)Aquamar
9 feb 14:55 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
9 feb 15:15 ZVL-1886 H5 (Heren) - De Mors H2 (Heren)Vijf Meibad
9 feb 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11)De Does
9 feb 15:40 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
9 feb 16:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
9 feb 16:00 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 16:15 ZVL-1886 H4 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren)Vijf Meibad
9 feb 16:25 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
9 feb 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11)H2O
9 feb 17:00 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames)Groenhovenbad
9 feb 17:15 ZVL-1886 H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Vijf Meibad
9 feb 17:40 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ2 (Jongens-B <17)De Zijl
9 feb 18:00 ZVL-1886 H7 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Vijf Meibad
9 feb 18:15 AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15)AquaRijn
9 feb 18:15 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames)Berenschot
9 feb 18:25 ZVL-1886 H9 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)De Zijl
9 feb 18:35 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 18:45 ZVL-1886 H8 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)Vijf Meibad
9 feb 18:55 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 feb 19:10 OZV AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19)H2O
9 feb 19:10 ZVL-1886 H10 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)De Zijl
9 feb 19:15 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel)De Slag
9 feb 19:30 ZVL-1886 Da7 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Vijf Meibad
9 feb 19:55 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - Schuurman BZC H3 (Heren)De Zijl
9 feb 20:15 ZVL-1886 H11 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Vijf Meibad
10 feb 08:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)Sportcomplex Amerena
10 feb 15:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
10 feb 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11)Overbosch
10 feb 18:30 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17)De Crommenije
16 feb 14:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
16 feb 14:55 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
16 feb 15:35 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11)Aquamar
16 feb 15:35 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)De Zijl
16 feb 15:45 WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11)De Veur
16 feb 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren)Binnenzee
16 feb 16:15 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - ZDHC EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
16 feb 16:25 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15)De Veur
16 feb 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren)Binnenzee
16 feb 16:55 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
16 feb 17:00 ZV De Zaan H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren)De Slag
16 feb 17:00 AZC AZC/OZV BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17)H2O
16 feb 17:40 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
16 feb 18:10 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren)Polderbad
16 feb 18:25 ZVL-1886 Da6 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)De Zijl
16 feb 18:40 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17)Wasbeek
16 feb 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
16 feb 19:00 Wiekslag H3 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
16 feb 19:10 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
16 feb 19:15 Poseidon'56 Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames)De Fakkel
16 feb 19:45 De Plas H3 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren)De Wel
16 feb 20:30 De Plas H2 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren)De Wel
16 feb 20:30 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
17 feb 19:00 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
23 feb 15:15 ZVL-1886 Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)De Zijl
23 feb 16:00 Polar Bears H4 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren)De Peppel
23 feb 16:45 ZVL-1886 H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)De Zijl
23 feb 17:30 ZVL-1886 Da4 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Zijl
23 feb 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2)Brandenburg
23 feb 18:15 ZVL-1886 Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)De Zijl
23 feb 18:45 ZVL-1886 Da3 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)De Zijl
23 feb 19:30 ZVL-1886 H4 (Heren) - AZC H3 (ManMeer Cup Heren2)De Zijl
23 feb 21:15 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19)Zwemcentrum Rotterdam
2 maa 15:15 UZSC Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames)De Krommerijn
2 maa 15:15 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da2 (Dames)Groenhovenbad
2 maa 16:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames)Groenhovenbad
2 maa 18:15 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren)Groenhovenbad
2 maa 19:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren)De Planeet
2 maa 19:45 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H2 (Heren)Groenhovenbad
9 maa 12:00 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 14:15 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - DSZ DSZ/ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
9 maa 14:15 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 maa 14:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 15:00 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) CJ*1 (Jongens-C <15)Vijf Meibad
9 maa 15:30 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11)De Kuil
9 maa 15:45 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)Vijf Meibad
9 maa 16:25 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel)De Tongelreep
9 maa 16:30 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)Vijf Meibad
9 maa 16:30 ZVL-1886 Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da2 (Dames)De Zijl
9 maa 17:00 De Ham Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames)De Crommenije
9 maa 17:15 ZVL-1886 H8 (Heren) - BZC H2 (Heren)Vijf Meibad
9 maa 17:45 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)De Zijl
9 maa 18:00 ZVL-1886 H9 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Vijf Meibad
9 maa 18:45 ZVL-1886 Da7 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Vijf Meibad
9 maa 19:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)De Zijl
9 maa 19:00 ZVL-1886 H5 (Heren) - VZC H2 (Heren)De Zijl
9 maa 19:30 ZVL-1886 H7 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Vijf Meibad
9 maa 19:35 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames)De Slag
9 maa 20:00 ZVL-1886 H4 (Heren) - ZVVS H2 (Heren)De Zijl
9 maa 20:15 ZVL-1886 H11 (Heren) - Sassenheim H5 (Heren)Vijf Meibad
10 maa 15:00 ZVL-1886 MINI (Mini polo) - ZVL-1886 MINI (Mini polo)Vijf Meibad
10 maa 15:45 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
10 maa 16:45 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames)Sportboulevard
16 maa 14:00 BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17)De Kuil
16 maa 14:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 2e deel)De Zijl
16 maa 14:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum Dukdalf
16 maa 15:10 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
16 maa 15:20 NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11)Binnenzee
16 maa 15:30 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
16 maa 16:00 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11)AquaRijn
16 maa 16:15 d'ELFT d'Elft EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
16 maa 16:30 ZVL-1886 H10 (Heren) - AZC H7 (Heren)De Zijl
16 maa 16:35 BZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames)De Hofstee
16 maa 17:00 ZVL-1886 Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames)De Zijl
16 maa 17:15 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19)Zwemcentrum Rotterdam
16 maa 17:15 ZVL-1886 H8 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)De Zijl
16 maa 17:25 De Plas BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17)De Wel
16 maa 17:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 maa 17:45 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2)Groenhovenbad
16 maa 17:50 VZV H2 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren)De Heerenduinen
16 maa 17:50 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11)Aquamar
16 maa 18:00 ZVL-1886 Da7 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)De Zijl
16 maa 18:30 ZVL-1886 H1 (Heren) - AZC H1 (Heren)De Zijl
16 maa 19:35 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren)Zuiderparkbad
16 maa 20:00 ZVL-1886 H2 (Heren) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2)De Zijl
16 maa 20:45 BZ&PC H2 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren)De Kuil
16 maa 21:00 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren)De Waterthor
17 maa 09:15 [Concept]Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17)Het Ravijn
17 maa 12:45 [Concept]PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Tongelreep
17 maa 17:30 Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
17 maa 18:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren)De Sniep
17 maa 19:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
17 maa 19:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren)De Sniep
23 maa 14:15 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
23 maa 14:15 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Vijf Meibad
23 maa 14:55 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)De Zijl
23 maa 15:00 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Alkemade BJ1 (Jongens-B <17)Vijf Meibad
23 maa 15:35 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11)De Zijl
23 maa 15:45 ZVL-1886 H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Vijf Meibad
23 maa 16:15 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11)De Zijl
23 maa 16:30 ZVL-1886 Da6 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)Vijf Meibad
23 maa 16:30 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
23 maa 16:55 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11)De Zijl
23 maa 17:15 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)De Zijl
23 maa 17:15 ZVL-1886 H7 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Vijf Meibad
23 maa 17:30 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel)Het Ravijn
23 maa 17:40 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 maa 17:50 ZVL-1886 Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames)De Zijl
23 maa 18:00 ZVL-1886 Da5 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Vijf Meibad
23 maa 18:00 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
23 maa 18:45 ZVL-1886 H11 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Vijf Meibad
23 maa 18:45 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
23 maa 18:45 ZVL-1886 H4 (Heren) - SVH H3 (Heren)Vijf Meibad
23 maa 19:15 ZVL-1886 Da4 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames)De Zijl
23 maa 19:20 ZVL-1886 Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)De Zijl
23 maa 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren)t Timpke
23 maa 19:45 ZVL-1886 H5 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)Vijf Meibad
23 maa 20:15 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
23 maa 20:25 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames)De Does
23 maa 20:35 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)De Zijl
23 maa 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren)t Timpke
23 maa 21:15 AZL H1 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren)De Fluit
23 maa 21:15 ZVL-1886 H9 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)De Zijl
24 maa 15:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
24 maa 15:00 [Concept]ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Zijl
24 maa 18:00 [Concept]ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)De Zijl
30 maa 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 14:15 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
30 maa 15:00 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17)De Veur
30 maa 15:00 ZVL-1886 H10 (Heren) - DES H1 (Heren)De Zijl
30 maa 15:10 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
30 maa 15:15 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13)Polderbad
30 maa 15:45 ZVL-1886 H8 (Heren) - OZV H2 (Heren)De Zijl
30 maa 16:00 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13)Polderbad
30 maa 16:00 [Concept]ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel)De Vijf Heuvels
30 maa 16:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15)Het Ravijn
30 maa 16:30 WZC (SG) H5 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren)De Veur
30 maa 16:30 ZVL-1886 Da7 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)De Zijl
30 maa 16:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2)Sportf.bad Nijmegen-West
30 maa 17:30 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15)Poelmeer
30 maa 17:30 De Kempvis H2 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren)Rivièrabad
30 maa 17:30 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)De Zijl
30 maa 18:05 ZVVS Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames)De Kulk
30 maa 18:05 AZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames)AquaRijn
30 maa 18:10 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
30 maa 19:00 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da2 (Dames)De Slag
30 maa 19:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)De Zijl
30 maa 20:00 Arethusa H2 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren)Golfbad Oss
31 maa 09:15 [Concept]MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
31 maa 09:15 [Concept]Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Peppel
31 maa 14:15 Alkemade H3 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren)De Tweesprong
31 maa 14:55 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames)Het Ravijn
31 maa 16:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
31 maa 16:15 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11)Wasbeek
31 maa 16:30 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17)De Peppel
31 maa 16:55 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11)De Sniep
31 maa 19:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren)Sportboulevard
6 apr 14:15 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
6 apr 15:10 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13)De Rozenburcht
6 apr 15:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
6 apr 15:30 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13)De Hofstee
6 apr 15:30 ZVL-1886 Da3 (Dames) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames)De Zijl
6 apr 15:55 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
6 apr 16:30 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
6 apr 16:35 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
6 apr 16:45 ZVL-1886 H4 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren)De Zijl
6 apr 16:45 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17)Binnenzee
6 apr 17:20 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
6 apr 17:45 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17)De Zijl
6 apr 17:45 ZVL-1886 Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames)De Zijl
6 apr 18:00 ZVL-1886 H7 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)Vijf Meibad
6 apr 18:30 ZVL-1886 Da6 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)De Zijl
6 apr 18:45 ZVL-1886 H5 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Zijl
6 apr 18:45 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
6 apr 18:45 ZVL-1886 H11 (Heren) - Vivax H1 (Heren)Vijf Meibad
6 apr 19:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren)De Sniep
6 apr 19:00 AZL AZL/de Vliet DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13)De Fluit
6 apr 19:15 BZ&PC H6 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren)De Kuil
6 apr 19:15 ZVL-1886 Da5 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames)De Zijl
6 apr 19:15 De Ham H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren)De Crommenije
6 apr 19:45 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
6 apr 20:00 UZSC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames)De Krommerijn
6 apr 20:00 BZ&PC H5 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren)De Kuil
6 apr 20:00 ZVL-1886 H9 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)De Zijl
6 apr 20:45 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H2 (Heren)De Crommenije
6 apr 21:00 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)De Zijl
6 apr 21:30 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da2 (Dames)De Krommerijn
7 apr 17:00 [Concept]UZSC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
7 apr 17:45 [Concept]WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)Groenhovenbad
13 apr 14:35 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
13 apr 15:55 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17)Aquamar
13 apr 16:00 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15)Kerkpolder
13 apr 16:00 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11)AquaRijn
13 apr 16:30 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
13 apr 16:30 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)De Zijl
13 apr 16:40 Katwijk Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames)Aquamar
13 apr 17:15 ZVL-1886 H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)De Zijl
13 apr 17:15 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
13 apr 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames)Polderbad
13 apr 18:00 ZVL-1886 H10 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)De Zijl
13 apr 18:00 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
13 apr 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
13 apr 19:00 MNC Dordrecht H3 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren)Sportboulevard
13 apr 19:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)De Zijl
13 apr 19:15 Polar Bears Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames)De Peppel
13 apr 19:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
13 apr 19:45 De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H5 (Heren)De IJsselslag
13 apr 19:45 AZL H2 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren)De Fluit
13 apr 20:00 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren)De Does
13 apr 20:30 ZVL-1886 H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren)De Zijl
13 apr 21:25 ZV Haerlem Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames)De Planeet
13 apr 21:30 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2)Sportboulevard
14 apr 14:00 [Concept]ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Zijl
14 apr 14:15 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
14 apr 15:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
14 apr 15:30 [Concept]ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Zijl
14 apr 15:40 Alkemade Alkemade CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15)De Tweesprong
14 apr 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11)Zuiderparkbad
14 apr 16:30 Polar Bears Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames)De Peppel
20 apr 19:45 ZVL-1886 H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)De Zijl
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 dec 18:45 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 11
9 dec 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) 24 - 6
9 dec 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 5 - 8
9 dec 15:30 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 2 - 38
8 dec 20:20 ZVL-1886 Da2 (Dames) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) 14 - 8
8 dec 20:15 SVH H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 9 - 12
8 dec 20:00 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) 9 - 3
8 dec 19:45 ZVL-1886 H11 (Heren) - AZL H2 (Heren) 2 - 26
8 dec 19:25 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 3
8 dec 19:00 ZVL-1886 H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 6 - 9
8 dec 19:00 ZVL-1886 H4 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren) 7 - 7
8 dec 18:50 ZVL-1886 Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 6 - 10
8 dec 18:45 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Alkemade Alkemade CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 4
8 dec 18:30 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren) 6 - 7
8 dec 18:00 ZVL-1886 Da4 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 8 - 3
8 dec 18:00 ZVL-1886 H5 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 6
8 dec 17:55 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 4
8 dec 17:15 ZVL-1886 Da5 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 7 - 4
8 dec 17:15 Polar Bears H3 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren) 13 - 10
8 dec 17:15 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 19
8 dec 17:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 16 - 8
8 dec 16:35 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 8
8 dec 16:30 ZVL-1886 Da6 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 10 - 6
8 dec 16:15 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 4
8 dec 16:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) 25 - 1
8 dec 15:55 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 0
8 dec 15:30 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 15
8 dec 15:15 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) 1 - 13
8 dec 15:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 17
8 dec 15:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 0 - 0
8 dec 14:15 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) 17 - 5
7 dec 21:15 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames) 10 - 5
2 dec 19:10 DZT'62 H2 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren) 7 - 10
2 dec 18:15 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 28 - 4
2 dec 17:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 6
2 dec 17:00 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 15
2 dec 16:55 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) 4 - 8
1 dec 20:00 ZVL-1886 H2 (Heren) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) 18 - 10
1 dec 19:45 d'ELFT H2 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren) 16 - 4
1 dec 19:40 Vivax H1 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren) 11 - 5
1 dec 19:30 ZPCH H2 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren) 6 - 14
1 dec 19:30 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames) 5 - 1
1 dec 19:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) 6 - 11
1 dec 19:15 ZVL-1886 H8 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 4 - 1
1 dec 19:00 De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 12
1 dec 18:50 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) 4 - 7
1 dec 18:30 ZVL-1886 Da7 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames) 2 - 3
1 dec 18:30 ZVL-1886 H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 10 - 9
1 dec 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) 20 - 1
1 dec 18:00 WZC (SG) H4 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren) 9 - 4
1 dec 17:45 ZVL-1886 H10 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 13 - 6
1 dec 17:30 Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) 8 - 10
1 dec 17:30 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
1 dec 17:30 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames) 11 - 7
1 dec 17:25 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 10
1 dec 17:00 ZVL-1886 H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 7 - 5
1 dec 16:45 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 35 - 0
1 dec 16:00 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - AZL AZL/de Vliet DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
1 dec 15:45 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 5 - 5
1 dec 15:45 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 29
1 dec 15:15 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
25 nov 18:30 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 2 - 15
25 nov 17:30 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) 12 - 12
25 nov 17:10 DES H1 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 6 - 10
25 nov 15:30 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 15
24 nov 21:45 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames) 19 - 4
24 nov 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren) 8 - 18
24 nov 20:35 ZVL-1886 H6 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 4 - 2
24 nov 19:55 ZVL-1886 H11 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 5 - 10
24 nov 19:55 OZV H2 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren) 9 - 2
24 nov 19:50 ZVVS Da4 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames) 4 - 15
24 nov 19:45 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren) 7 - 5
24 nov 19:45 ZVL-1886 H7 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 6 - 12
24 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 11 - 10
24 nov 19:10 ZVL-1886 Da6 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 7 - 2
24 nov 19:00 ZVL-1886 H9 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 11 - 2
24 nov 18:30 ZVL-1886 Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames) 4 - 10
24 nov 18:25 ZVL-1886 Da5 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 11 - 5
24 nov 18:15 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Alkemade Alkemade CM*1 (Meisjes-C <15) 1 - 13
24 nov 18:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 24 - 2
24 nov 17:40 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 0
24 nov 17:15 ZVL-1886 H4 (Heren) - Arethusa H2 (Heren) 13 - 5
24 nov 17:15 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 7
24 nov 16:55 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
24 nov 16:30 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 6
24 nov 16:30 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 20
24 nov 16:15 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 26
24 nov 16:15 ZVL-1886 H5 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 11 - 7
24 nov 15:35 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 3
24 nov 15:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 24
24 nov 15:15 ZVL-1886 Da4 (Dames) - ZVVS Da1 (Dames) 2 - 4
24 nov 14:55 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 20 - 0
24 nov 14:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 2
18 nov 18:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) 3 - 7
18 nov 18:00 AZC H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 11 - 5
18 nov 17:30 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) 2 - 18
18 nov 16:45 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 11
18 nov 15:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren) 7 - 6
18 nov 15:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 4 - 8
18 nov 15:00 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 20 - 5
17 nov 20:55 SVH H3 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren) 7 - 10
17 nov 20:15 Alkemade H2 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren) 3 - 11
17 nov 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren) 5 - 5
17 nov 20:15 ZVL-1886 H1 (Heren) - AZC H1 (Heren) 9 - 15
17 nov 20:10 ZVL-1886 H10 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 6 - 5
17 nov 19:35 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) 7 - 11
17 nov 19:35 Wiekslag Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 5 - 4
17 nov 19:25 ZVL-1886 Da7 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 4 - 4
17 nov 18:55 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) 1 - 24
17 nov 18:45 ZVL-1886 Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames) 7 - 11
17 nov 18:40 ZVL-1886 H8 (Heren) - AZL H1 (Heren) 5 - 4
17 nov 18:15 De Plas H4 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren) 23 - 0
17 nov 17:55 Alkemade BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 13
17 nov 17:55 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) 3 - 3
17 nov 17:30 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 16
17 nov 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames) 6 - 11
17 nov 17:25 ZVL-1886 H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren) 14 - 8
17 nov 17:15 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) 35 - 1
17 nov 16:15 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren) 13 - 7
17 nov 15:55 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) 18 - 2
17 nov 15:45 BZ&PC Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames) 4 - 4
17 nov 15:20 NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) 5 - 7
17 nov 15:20 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) 9 - 2
17 nov 15:10 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 3
17 nov 14:30 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 12
11 nov 18:00 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 10 - 6
11 nov 16:30 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 9 - 8
11 nov 15:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3
10 nov 21:00 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H2 (Heren) 3 - 15
10 nov 20:30 ZVL-1886 H4 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 11 - 12
10 nov 20:05 ZVL-1886 H5 (Heren) - VZV H2 (Heren) 2 - 7
10 nov 20:05 WZC (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren) 8 - 5
10 nov 19:30 AZC H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 10 - 8
10 nov 19:20 ZVL-1886 H7 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 2 - 3
10 nov 19:15 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 5 - 12
10 nov 19:10 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 19
10 nov 18:35 ZVL-1886 H11 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 3 - 5
10 nov 18:30 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) 11 - 2
10 nov 18:15 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 9
10 nov 17:50 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - d'ELFT d'Elft EG*1 (Gemengd-E <11) 5 - 8
10 nov 17:50 ZVL-1886 H9 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 7 - 7
10 nov 17:30 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 7
10 nov 17:15 AZC H7 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 8 - 6
10 nov 17:10 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 3
10 nov 17:00 ZVL-1886 H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 9 - 6
10 nov 16:45 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - De Plas BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 3
10 nov 16:30 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 35 - 0
10 nov 16:15 ZVL-1886 Da5 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 4 - 5
10 nov 16:00 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 6
10 nov 16:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 5 - 17
10 nov 15:15 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 11
10 nov 15:15 ZVL-1886 Da4 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 8 - 2
10 nov 15:15 UZSC Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da2 (Dames) 6 - 4
10 nov 15:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 15
10 nov 14:55 Katwijk Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames) 2 - 6
4 nov 20:50 Sassenheim H2 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren) 17 - 4
4 nov 19:45 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 17
4 nov 18:30 Sassenheim H3 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren) 8 - 10
4 nov 18:30 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) 9 - 6
4 nov 17:45 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) 5 - 5
4 nov 16:30 Polar Bears H2 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren) 5 - 7
4 nov 14:00 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 6 - 17
3 nov 21:15 ZVVS H2 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren) 8 - 5
3 nov 21:00 ZVL-1886 Da4 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 8 - 5
3 nov 20:45 ZVL-1886 H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) 18 - 9
3 nov 20:45 BZC H2 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren) 8 - 7
3 nov 20:25 Sassenheim H5 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren) 8 - 5
3 nov 20:25 AZL H3 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 4 - 8
3 nov 20:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 6
3 nov 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames) 3 - 6
3 nov 19:30 DSZ DSZ/ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) 27 - 1
3 nov 19:15 ZVL-1886 Da6 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames) 8 - 0
3 nov 19:15 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) 6 - 11
3 nov 19:15 ZVL-1886 H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 8 - 8
3 nov 18:30 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
3 nov 18:15 VZC H2 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren) 11 - 7
3 nov 17:50 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 20
3 nov 17:45 ZVL-1886 Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) 3 - 14
3 nov 17:30 BZ&PC H4 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren) 5 - 5
3 nov 17:10 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 5
3 nov 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) 0 - 9
3 nov 16:30 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) 17 - 1
3 nov 16:15 ZVL-1886 Da3 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) 4 - 22
3 nov 16:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames) 2 - 2
3 nov 16:00 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) 5 - 7
3 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 10
3 nov 14:45 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 10
27 okt 20:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H2 (Heren) 7 - 3
27 okt 19:00 UZSC H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 10 - 7
27 okt 18:15 DAW Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 5 - 5
27 okt 18:10 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H4 (Heren) 11 - 11
27 okt 18:10 ZVL-1886 Da7 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 4 - 7
27 okt 16:55 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - BZC Brandenburg H2 (Heren) 25 - 9
27 okt 15:55 ZVL-1886 H5 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren) 9 - 8
27 okt 15:15 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 21
21 okt 15:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 8 - 7
20 okt 19:15 Het Ravijn H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 5 - 8
20 okt 16:25 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 7 - 8
14 okt 17:30 ZVL-1886 Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames) 20 - 3
14 okt 16:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 7
14 okt 14:30 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 17 - 5
14 okt 13:40 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 4
14 okt 13:00 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 19 - 13
13 okt 19:45 ZV Haerlem Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames) 2 - 17
13 okt 19:30 De Reigers (SG) H4 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren) 5 - 4
13 okt 19:25 ZVL-1886 Da6 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 4 - 6
13 okt 19:00 ZVL-1886 Da4 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 13 - 2
13 okt 19:00 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren) 6 - 11
13 okt 18:55 ZVL-1886 Da2 (Dames) - Polar Bears Da2 (Dames) 6 - 11
13 okt 18:45 d'ELFT H4 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren) 19 - 4
13 okt 18:40 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 10
13 okt 18:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - OZV AJ1 (Jongens-A <19) 17 - 1
13 okt 18:00 De Mors H2 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren) 5 - 7
13 okt 17:55 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 2
13 okt 17:50 WZC (SG) H6 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 8 - 5
13 okt 17:45 Poseidon'56 H1 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren) 12 - 5
13 okt 17:45 Katwijk H6 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren) 7 - 4
13 okt 17:30 Schuurman BZC H3 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) 13 - 12
13 okt 17:25 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 17 - 12
13 okt 17:15 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 13
13 okt 17:00 BZ&PC Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames) 8 - 4
13 okt 16:40 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) 4 - 10
13 okt 16:35 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 4
13 okt 16:00 Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ2 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) 0 - 21
13 okt 16:00 VZV Njord H2 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren) 7 - 9
13 okt 16:00 ZVL-1886 Da3 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames) 3 - 20
13 okt 15:55 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 17
13 okt 15:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 3
13 okt 14:30 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 12
13 okt 14:30 ZVL-1886 H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 12 - 11
7 okt 18:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) 8 - 14
7 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) 10 - 5
7 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 12
7 okt 16:00 ZVL-1886 Da1 (Dames) - De Ham Da1 (Dames 2e deel) 16 - 7
7 okt 14:30 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 13 - 11
6 okt 20:10 ZVL-1886 H10 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 2 - 2
6 okt 20:00 ZVL-1886 H11 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 2 - 10
6 okt 19:45 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 20 - 7
6 okt 19:25 ZVL-1886 H9 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 6 - 4
6 okt 19:15 ZVL-1886 Da7 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 3 - 17
6 okt 19:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) 7 - 10
6 okt 18:45 De Ham Da1 (Dames 2e deel) - ZVL-1886 Da1 (Dames) 6 - 18
6 okt 18:40 ZVL-1886 Da5 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 6 - 4
6 okt 18:30 ZVL-1886 Da2 (Dames) - UZSC Da3 (Dames) 7 - 9
6 okt 18:30 ZVL-1886 H8 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 1 - 11
6 okt 18:25 OZV OZV CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 16
6 okt 18:05 ZPS Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames) 5 - 3
6 okt 18:00 Katwijk Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 5 - 6
6 okt 17:55 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 9
6 okt 17:45 ZVL-1886 H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 5 - 13
6 okt 17:45 Polar Bears H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 9 - 8
6 okt 17:10 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 18
6 okt 17:10 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 7
6 okt 17:00 ZVL-1886 Da3 (Dames) - Polar Bears Da2 (Dames) 2 - 21
6 okt 17:00 ZVL-1886 H6 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 9 - 7
6 okt 16:30 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11) 9 - 6
6 okt 16:00 ZVL-1886 H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) 9 - 9
6 okt 15:30 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 13
6 okt 15:00 ZVL-1886 H5 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 5 - 3
6 okt 15:00 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 23
6 okt 14:15 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 6
6 okt 14:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) 27 - 2
30 sep 17:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 8
30 sep 16:15 Waterpolo Residentie (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 4
30 sep 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) 15 - 14
30 sep 14:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 6 - 14
30 sep 14:15 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) 38 - 4
29 sep 20:45 Polar Bears Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da2 (Dames) 5 - 7
29 sep 20:45 De Reigers (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren) 10 - 6
29 sep 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren) 10 - 8
29 sep 20:45 ZVL-1886 H9 (Heren) - AZC H6 (Heren) 12 - 8
29 sep 20:40 De Reigers (SG) H5 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren) 16 - 1
29 sep 20:30 ZVL-1886 H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren) 21 - 7
29 sep 20:00 ZVL-1886 Da6 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 6 - 9
29 sep 19:45 Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 12
29 sep 19:15 Katwijk H4 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren) 4 - 1
29 sep 19:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) 16 - 7
29 sep 19:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 15 - 11
29 sep 18:15 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) 1 - 13
29 sep 18:00 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Aquadraat (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 1
29 sep 18:00 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames) 20 - 3
29 sep 18:00 ZVL-1886 Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) 7 - 2
29 sep 17:15 ZVL-1886 Da5 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 12 - 2
29 sep 17:15 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 3
29 sep 16:55 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren) 3 - 12
29 sep 16:35 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 7 - 9
29 sep 16:30 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames) 2 - 5
29 sep 16:30 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 4
29 sep 16:15 d'ELFT H5 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 3 - 2
29 sep 15:55 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 8
29 sep 15:15 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) 7 - 13
29 sep 15:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 2
29 sep 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 16
23 sep 19:00 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 4
23 sep 18:00 AZC H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 13 - 7
23 sep 17:30 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 11 - 6
23 sep 16:00 Polar Bears Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames) 7 - 8
23 sep 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) 36 - 0
22 sep 21:05 AZC H5 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren) 4 - 3
22 sep 20:00 De Kempvis Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 2 - 10
22 sep 19:45 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - SVH H2 (Heren) 11 - 13
22 sep 18:45 ZVL-1886 H5 (Heren) - UZSC H4 (Heren) 13 - 3
22 sep 18:25 OZV AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 14
22 sep 18:15 ZVL-1886 H11 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 3 - 13
22 sep 18:15 SVH SVH CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) 0 - 35
22 sep 18:00 WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) 5 - 5
22 sep 17:55 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da2 (Dames) 8 - 10
22 sep 17:45 ZVL-1886 H4 (Heren) - UZSC H3 (Heren) 8 - 13
22 sep 17:45 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames) 5 - 2
22 sep 17:30 ZVL-1886 H10 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 3 - 4
22 sep 17:20 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 6
22 sep 17:00 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames) 5 - 7
22 sep 17:00 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) 2 - 22
22 sep 16:45 ZV De Zaan H2 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren) 14 - 9
22 sep 16:45 ZVL-1886 H9 (Heren) - BZC H4 (Heren) 7 - 11
22 sep 16:20 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 11
22 sep 16:15 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 0
22 sep 16:00 ZVL-1886 H8 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 4 - 6
22 sep 15:30 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 7
22 sep 15:15 ZVL-1886 H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 2 - 10
22 sep 15:15 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames) 13 - 3
22 sep 14:30 ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
22 sep 14:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 9
15 sep 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) 2 - 7
15 sep 18:00 Polar Bears Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da2 (Dames) 12 - 11
15 sep 17:20 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 5
15 sep 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 2 - 13
15 sep 16:30 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) 11 - 12
15 sep 16:25 ZVL-1886 H10 (Heren) - AZL H3 (Heren) 14 - 4
15 sep 15:40 ZVL-1886 H6 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 4 - 8
15 sep 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) 23 - 1
15 sep 15:15 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 0
15 sep 15:15 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 8
15 sep 14:55 ZVL-1886 Da5 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 1 - 5
15 sep 14:15 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 15 - 1
Verenigingsinformatie
NaamZVL-1886
AccommodatiegegevensDe Zijl
LEIDEN