DatumTijdWedstrijdLocatie
11 jan 21:15 BZ&PC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Kuil
12 jan 16:45 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Sniep
12 jan 17:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)AquaRijn
12 jan 18:50 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)Sportboulevard
12 jan 19:00 d'ELFT Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Kerkpolder
19 jan 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 12:40 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 13:00 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13)De Kulk
19 jan 13:20 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 13:30 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 jan 14:10 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 15:00 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 15:40 De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)De Crommenije
19 jan 15:45 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
19 jan 16:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 16:30 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13)De Zijl
19 jan 18:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)De Fakkel
19 jan 19:00 Schuurman BZC H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2)t Timpke
19 jan 19:45 Wiekslag H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
19 jan 20:30 ZV De Zaan H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)De Slag
20 jan 19:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
20 jan 19:50 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 12:00 ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 12:50 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 13:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Hofbad
26 jan 14:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 14:35 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
26 jan 15:00 Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Blokweer
26 jan 15:00 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13)Sportcomplex de Wilgenring
26 jan 15:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Hofbad
26 jan 16:00 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 17:30 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 17:50 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
26 jan 18:30 De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
26 jan 18:45 ZVL-1886 H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Zijl
26 jan 19:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 20:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Does
27 jan 19:00 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
27 jan 20:05 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
27 jan 20:55 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 12:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 12:40 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 13:20 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 14:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 14:40 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 15:35 SVH Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Sportcomplex de Wilgenring
2 feb 15:45 MNC Dordrecht AJ2 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
2 feb 15:45 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 16:00 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
2 feb 16:25 SCOMZeehondDuck (SG) H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Rozenburcht
2 feb 17:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Dukdalf
2 feb 17:10 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex de Wilgenring
2 feb 17:15 BZ&PC H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)De Kuil
2 feb 17:50 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 18:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)De Peppel
2 feb 18:55 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
2 feb 20:00 De Ham H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)De Crommenije
2 feb 21:30 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2)De Crommenije
3 feb 13:45 ZVVS H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)De Kulk
3 feb 19:00 ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
3 feb 19:50 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 12:00 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 12:50 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - DWF H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 13:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 14:15 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13)Sportcomplex de Wilgenring
9 feb 14:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 15:00 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex de Wilgenring
9 feb 15:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
9 feb 16:00 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 16:40 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
9 feb 17:15 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 17:30 AZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)AquaRijn
9 feb 18:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 feb 18:35 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 19:50 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
9 feb 20:55 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
10 feb 13:30 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 feb 14:15 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 feb 14:15 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 feb 18:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
10 feb 18:50 ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
10 feb 19:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
16 feb 14:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportcomplex de Wilgenring
16 feb 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Hoogvliet
16 feb 15:00 DWF H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Lockhorst
16 feb 16:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
16 feb 16:15 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15)De Hofstee
16 feb 16:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
16 feb 16:45 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13)De Kulk
16 feb 17:20 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
16 feb 17:30 De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
16 feb 18:10 ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
16 feb 18:45 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)Zwembad Den Ekkerman
16 feb 19:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
16 feb 19:55 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)De Veur
16 feb 20:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
16 feb 21:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
17 feb 17:30 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Sportboulevard
17 feb 17:45 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Sniep
17 feb 19:00 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
23 feb 12:00 ZPB H&L Productions MINI (Mini polo) - ZPB H&L Productions MINI (Mini polo)Inge de Bruijn Zwembad
23 feb 15:45 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames)De Slag
23 feb 16:15 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
23 feb 17:15 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)De Slag
23 feb 18:45 ZV De Zaan H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2)De Slag
2 maa 13:30 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/OZV BM*1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
2 maa 14:45 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames)Inge de Bruijn Zwembad
2 maa 16:15 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Ravijn H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
2 maa 17:45 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
2 maa 19:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
2 maa 20:30 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 12:00 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 12:50 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 13:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 14:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 15:45 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 16:00 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11)De Kulk
9 maa 16:00 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Blokweer
9 maa 16:35 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 16:40 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
9 maa 17:20 ZPS DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13)De Hofstee
9 maa 17:40 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 18:30 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 19:00 Katwijk H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Aquamar
9 maa 19:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 20:00 Schuurman BZC H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)t Timpke
9 maa 20:00 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
10 maa 15:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
16 maa 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/ZeehondDuck CJ*2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Dukdalf
16 maa 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)De Rozenburcht
16 maa 14:00 Polar Bears Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames)De Peppel
16 maa 15:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum Blokweer
16 maa 16:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG3 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
16 maa 16:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
16 maa 16:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
16 maa 17:00 Polar Bears Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)De Peppel
16 maa 17:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
16 maa 18:00 ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
16 maa 18:15 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Polderbad
16 maa 18:30 Polar Bears H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)De Peppel
16 maa 18:50 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
16 maa 19:00 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Polderbad
16 maa 19:40 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
16 maa 20:30 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Het Y H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
16 maa 21:30 Polar Bears H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2)De Peppel
17 maa 15:30 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)De Kulk
17 maa 18:25 Sassenheim Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Wasbeek
23 maa 16:15 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
23 maa 16:55 Zwemvereniging Westland BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
23 maa 17:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum Blokweer
23 maa 17:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
23 maa 17:50 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames)De Zijl
23 maa 18:00 ZVS ZVS/Numansdorp DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13)De Wellen
23 maa 18:45 Wiekslag H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
23 maa 19:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
23 maa 19:20 ZVL-1886 Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)De Zijl
23 maa 20:05 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Hofbad
23 maa 20:15 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - BZC H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
24 maa 19:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
24 maa 19:50 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 12:40 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 13:20 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 14:10 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*3 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 15:15 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 16:30 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 16:30 BZ&PC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Kuil
30 maa 16:40 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)Groenhovenbad
30 maa 17:20 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 17:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Sportboulevard
30 maa 17:45 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)De Lansingh
30 maa 18:25 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 19:55 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - UZSC Da3 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 20:15 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Waterthor
30 maa 20:20 AZC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)AquaRijn
31 maa 15:00 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex de Wilgenring
31 maa 16:25 De Vliet (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Schilp
31 maa 16:30 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex de Wilgenring
6 apr 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Hoogvliet
6 apr 14:15 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
6 apr 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11)De Rozenburcht
6 apr 15:30 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13)De Fakkel
6 apr 15:55 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
6 apr 16:00 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
6 apr 16:00 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
6 apr 16:15 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames)Groenhovenbad
6 apr 16:50 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
6 apr 17:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
6 apr 17:40 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
6 apr 17:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)Groenhovenbad
6 apr 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 apr 18:15 De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
6 apr 18:55 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
6 apr 19:00 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)De Waterstee
6 apr 19:15 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)Groenhovenbad
6 apr 20:00 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
6 apr 20:45 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2)Groenhovenbad
6 apr 20:50 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
7 apr 19:00 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
7 apr 19:50 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 13:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 14:00 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 14:45 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
13 apr 14:50 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 15:40 ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 15:50 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
13 apr 16:30 ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 17:00 De Kempvis H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Rivièrabad
13 apr 17:20 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 18:10 Katwijk Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Aquamar
13 apr 18:15 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
13 apr 18:25 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - AZC H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 19:35 Alkemade H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Tweesprong
13 apr 19:40 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - UZSC H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 21:00 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2)Inge de Bruijn Zwembad
14 apr 13:30 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
14 apr 17:15 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
14 apr 19:00 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)Inge de Bruijn Zwembad
20 apr 19:15 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 20:50 SVH H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 8 - 10
15 dec 19:20 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 10 - 3
15 dec 18:30 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 6 - 7
15 dec 17:45 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) 12 - 6
15 dec 17:40 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 7 - 10
15 dec 17:40 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 9
15 dec 16:50 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 15 - 3
15 dec 16:00 Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 1 - 11
15 dec 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 3
15 dec 15:30 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) 8 - 0
15 dec 15:10 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren) 10 - 1
15 dec 14:20 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - DWF H2 (Heren) 13 - 4
15 dec 13:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 6
15 dec 13:30 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
15 dec 12:40 ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
15 dec 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 2
9 dec 19:30 UZSC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 10 - 7
9 dec 14:15 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 18 - 2
8 dec 21:00 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 7 - 13
8 dec 19:30 AZC H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 11 - 7
8 dec 19:00 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 8 - 11
8 dec 17:40 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 4
8 dec 16:50 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 7 - 5
8 dec 16:00 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 7 - 13
8 dec 15:35 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 25
8 dec 15:15 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) 3 - 8
8 dec 15:10 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 6 - 3
8 dec 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 6 - 7
8 dec 14:45 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) 6 - 7
8 dec 14:20 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 2
8 dec 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 0
8 dec 13:30 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 9
8 dec 12:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 1
8 dec 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) 10 - 1
2 dec 19:30 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 10 - 2
2 dec 18:40 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 2
2 dec 18:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*2 (Gemengd-E <11) 6 - 1
2 dec 17:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 6
1 dec 20:55 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 9
1 dec 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 4 - 9
1 dec 19:40 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 4 - 9
1 dec 18:40 Alkemade Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 7 - 7
1 dec 18:15 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 9
1 dec 18:10 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 10 - 11
1 dec 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) 18 - 7
1 dec 17:00 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 12
1 dec 16:50 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 9 - 8
1 dec 15:35 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) 5 - 15
1 dec 14:55 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 19
1 dec 14:30 ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 7
1 dec 13:40 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
1 dec 12:50 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 4
1 dec 12:00 ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 4
25 nov 17:30 UZSC Da3 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames) 10 - 11
24 nov 20:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 16 - 7
24 nov 20:10 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - AZC H4 (Heren) 9 - 10
24 nov 18:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 6
24 nov 18:45 UZSC H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 11 - 4
24 nov 18:15 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 12 - 2
24 nov 18:00 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 9 - 10
24 nov 17:50 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 10
24 nov 17:15 UZSC Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames) 12 - 9
24 nov 17:00 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 3 - 5
24 nov 16:10 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 4 - 8
24 nov 15:45 De Kempvis De Kempvis DG*3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) 25 - 2
24 nov 15:20 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 8 - 2
24 nov 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 0
24 nov 14:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 6
24 nov 14:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 2
24 nov 13:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 1
24 nov 12:50 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 22 - 2
24 nov 12:00 ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 6 - 8
18 nov 19:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 10 - 9
18 nov 18:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 5
17 nov 20:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 11 - 9
17 nov 20:15 Sassenheim H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 11 - 6
17 nov 19:45 ZV De Zaan Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames) 12 - 3
17 nov 19:45 Polar Bears H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 24 - 8
17 nov 18:00 BZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 14 - 2
17 nov 16:35 Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 8 - 2
17 nov 16:20 ZVVS Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 5 - 4
17 nov 15:55 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) 18 - 2
17 nov 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 2
17 nov 15:10 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 3 - 17
17 nov 14:20 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 8
17 nov 13:55 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 0
17 nov 13:50 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 13 - 4
17 nov 13:30 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 15 - 1
17 nov 12:40 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS/Numansdorp DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
17 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 7
11 nov 20:40 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 8 - 5
11 nov 19:50 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 6 - 7
11 nov 19:00 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 9
10 nov 21:25 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - Polar Bears Da2 (Dames) 6 - 7
10 nov 19:55 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 8 - 10
10 nov 19:15 Het Y H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 4 - 4
10 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 5 - 12
10 nov 18:25 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames) 8 - 17
10 nov 16:55 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H2 (Heren) 11 - 16
10 nov 16:45 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 7
10 nov 15:35 Z&PC Rotterdam EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 23
10 nov 15:25 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 20
10 nov 14:55 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 7 - 2
10 nov 14:20 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 5
10 nov 14:15 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
10 nov 13:30 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 2 - 9
10 nov 12:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) 15 - 2
10 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*2 (Gemengd-E <11) 25 - 2
3 nov 20:30 Het Ravijn H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 9 - 7
3 nov 19:15 De Kempvis H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 5 - 6
3 nov 19:00 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames) 21 - 8
3 nov 18:55 De Vliet (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 8 - 4
3 nov 18:30 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
3 nov 18:25 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 20
3 nov 17:45 Poseidon'56 H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 9 - 9
3 nov 17:30 Het Ravijn H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 4 - 6
3 nov 16:45 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 6
3 nov 16:30 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Katwijk H2 (Heren) 7 - 15
3 nov 16:05 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames) 13 - 12
3 nov 15:50 Wiekslag Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 4 - 8
3 nov 15:40 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 6
3 nov 14:50 ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 9
3 nov 14:00 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - ZPS DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 16
3 nov 13:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
3 nov 13:15 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) 17 - 9
3 nov 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 5
3 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 8
28 okt 15:00 Het Y Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames) 8 - 14
27 okt 20:00 ZV Haerlem H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 14 - 2
27 okt 19:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren) 12 - 9
27 okt 17:45 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (Heren) 8 - 19
27 okt 16:40 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames) 11 - 7
27 okt 14:20 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 3 - 6
27 okt 13:30 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 4 - 7
27 okt 12:40 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/ZeehondDuck CJ*2 (Jongens-C <15) 7 - 9
27 okt 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 11 - 1
21 okt 15:45 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 13 - 19
20 okt 18:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) 7 - 8
20 okt 14:15 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 6 - 3
14 okt 20:05 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - AZC H5 (Heren) 5 - 8
14 okt 19:00 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ2 (Jongens-A <19) 29 - 6
13 okt 20:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 5
13 okt 20:30 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 10 - 9
13 okt 19:40 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 10
13 okt 18:50 ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
13 okt 18:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) 0 - 5
13 okt 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 6 - 6
13 okt 17:25 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 17 - 12
13 okt 17:20 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 7 - 5
13 okt 17:15 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 20
13 okt 17:00 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 18 - 1
13 okt 16:40 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 22 - 2
13 okt 16:40 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 3
13 okt 16:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
13 okt 16:00 ZVL-1886 Da3 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames) 3 - 20
13 okt 15:45 DWF H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 5 - 13
13 okt 14:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) 4 - 11
13 okt 14:30 ZVL-1886 H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 12 - 11
13 okt 13:45 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 22 - 0
7 okt 20:20 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H5 (Heren) 3 - 12
7 okt 19:30 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZVVS H7 (Heren) 11 - 5
7 okt 18:00 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames) 8 - 13
6 okt 19:30 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 7 - 3
6 okt 19:15 Polar Bears Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames) 16 - 8
6 okt 18:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 7 - 9
6 okt 17:45 ZVL-1886 H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 5 - 13
6 okt 17:15 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren) 4 - 6
6 okt 17:15 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames) 18 - 9
6 okt 17:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 16
6 okt 17:00 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 7
6 okt 16:45 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
6 okt 16:00 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) 12 - 7
6 okt 15:55 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) 16 - 0
6 okt 14:50 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 11
6 okt 14:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 12
6 okt 14:10 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 10
6 okt 13:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 5
6 okt 12:50 ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
6 okt 12:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*2 (Gemengd-D <13) 12 - 2
29 sep 21:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 14 - 7
29 sep 21:15 ZVVS H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 11 - 4
29 sep 19:55 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 3 - 7
29 sep 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 10 - 5
29 sep 18:50 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 2 - 17
29 sep 17:45 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 6 - 6
29 sep 17:15 Poseidon'56 H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 12 - 3
29 sep 16:55 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren) 3 - 12
29 sep 16:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 10 - 6
29 sep 15:45 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) 10 - 1
29 sep 15:10 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 18 - 3
29 sep 15:00 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 10
29 sep 14:15 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 7
29 sep 14:10 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-B <17) 14 - 7
29 sep 13:20 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) 15 - 2
29 sep 12:40 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 2
29 sep 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
23 sep 19:20 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 4 - 3
23 sep 14:55 De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 7
23 sep 13:30 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 5 - 7
22 sep 20:15 d'ELFT H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 9 - 8
22 sep 19:35 ZVVS Da3 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 2 - 4
22 sep 18:10 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
22 sep 17:55 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) 8 - 10
22 sep 17:30 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 16 - 1
22 sep 16:25 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - Schuurman BZC H2 (Heren) 16 - 6
22 sep 15:45 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 16
22 sep 15:20 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 17 - 0
22 sep 14:30 ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
22 sep 13:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 0 - 16
22 sep 12:50 ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 15
22 sep 12:00 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) 0 - 8
16 sep 13:30 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 1
15 sep 20:30 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 10 - 7
15 sep 20:00 H.B.W. (SG) Da1 (Dames 2e deel) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames) 15 - 8
15 sep 18:05 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 5 - 9
15 sep 17:15 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 4 - 8
15 sep 16:10 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ2 (Jongens-A <19) 19 - 3
15 sep 15:20 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 7 - 7
15 sep 14:30 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 3
15 sep 13:45 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 2
15 sep 13:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
15 sep 12:50 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 17
15 sep 12:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 7
Verenigingsinformatie
NaamZPB H&L Productions
AccommodatiegegevensInge de Bruijn Zwembad
BARENDRECHT