TeamPoule
Wave Da1 (Dames) 2e klasse B
Wave H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
Wave H2 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 19:40 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
28 nov 20:45 Wave Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Kerkpolder
28 nov 21:30 Wave H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)Kerkpolder
12 dec 19:10 Wave H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
12 dec 20:25 Wave H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Kerkpolder
12 dec 21:20 Wave Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)Kerkpolder
1 jan 00:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
9 jan 17:45 d'ELFT H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)Kerkpolder
9 jan 18:25 De Kempvis Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Rivièrabad
9 jan 18:50 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
16 jan 16:15 ZVVS Da4 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Kulk
16 jan 19:30 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
16 jan 20:55 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Rozenburcht
23 jan 19:30 Wave H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
23 jan 20:35 Wave Da1 (Dames) - ZPV Barracuda Da1 (Dames)Kerkpolder
23 jan 21:20 Wave H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Kerkpolder
6 feb 21:15 Poseidon'56 Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Fakkel
13 feb 20:20 Wave Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Kerkpolder
13 feb 20:45 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Veur
27 feb 21:15 Wave H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
6 maa 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Vijf Meibad
6 maa 20:45 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Waterthor
13 maa 19:35 Wave H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
13 maa 20:40 Wave Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Kerkpolder
13 maa 21:25 Wave H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Kerkpolder
20 maa 15:20 SVH H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
20 maa 16:05 Katwijk Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Aquamar
20 maa 17:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Warande
27 maa 18:00 ZPS Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Hofstee
27 maa 18:00 ZVVS H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Kulk
27 maa 18:50 OZV H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))H2O
10 apr 19:15 Wave H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
10 apr 20:30 Wave H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Kerkpolder
10 apr 21:25 Wave Da1 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)Kerkpolder
17 apr 17:45 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Wave H2 (Heren)Sportboulevard
17 apr 19:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 apr 21:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
24 apr 19:40 Wave H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
24 apr 20:45 Wave Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Kerkpolder
24 apr 21:30 Wave H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Kerkpolder
Verenigingsinformatie
NaamWave
AccommodatiegegevensKerkpolder
DELFT