TeamPoule
Wave Da1 (Dames) 4e klasse A
Wave H1 (Heren) 1e klasse A
Wave H2 (Heren) 3e klasse B
Wave H3 (Heren) 5e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
21 okt 18:45 Wiekslag H3 (Heren) - Wave H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
28 okt 17:45 Wave H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren)Kerkpolder
28 okt 18:30 Wave Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)Kerkpolder
28 okt 19:15 Wave H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)Kerkpolder
28 okt 20:00 Wave H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren)Kerkpolder
4 nov 17:15 Wave H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)Kerkpolder
4 nov 18:00 Wave H2 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Kerkpolder
4 nov 18:45 Wave Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)Kerkpolder
4 nov 19:30 Wave H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (heren (niet gebruiken))Kerkpolder
11 nov 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Polderbad
11 nov 18:30 Zwemvereniging Westland Westland H1 (heren (niet gebruiken)) - Wave H1 (Heren)Sportfondsen Maesemunde
11 nov 19:30 ZPS H1 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Hofstee
11 nov 20:30 Zwemvereniging Westland Westland 4 (Heren) - Wave H3 (Heren)Sportfondsen Maesemunde
18 nov 18:15 Wave H3 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 (Heren)Kerkpolder
18 nov 19:00 Wave Da1 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)Kerkpolder
18 nov 19:45 Wave H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Kerkpolder
18 nov 20:30 Wave H1 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 (Heren)Kerkpolder
25 nov 16:15 Wiekslag Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
25 nov 18:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Wave H3 (Heren)Sportboulevard
25 nov 18:45 De Kempvis H4 (heren (niet gebruiken)) - Wave H2 (Heren)Rivièrabad
25 nov 21:00 Sassenheim H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)Wasbeek
9 dec 18:00 Wave H3 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Kerkpolder
9 dec 18:45 Wave H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Kerkpolder
9 dec 19:30 Wave H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren)Kerkpolder
16 dec 19:10 OZV H1 (heren (niet gebruiken)) - Wave H1 (Heren)H2O
16 dec 21:30 De Lansingh H2 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Lansingh
13 jan 17:05 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - Wave H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 jan 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Zuiderparkbad
13 jan 21:00 WZC (SG) H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Veur
20 jan 17:30 Wave H3 (Heren) - BZC H6 (Heren)Kerkpolder
20 jan 18:15 Wave H2 (Heren) - BZC H3 (Heren)Kerkpolder
20 jan 19:00 Wave Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)Kerkpolder
20 jan 19:45 Wave H1 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren)Kerkpolder
27 jan 17:25 Wave H3 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)Kerkpolder
27 jan 18:10 Wave Da1 (Dames) - SVH Da2 (Dames)Kerkpolder
27 jan 18:55 Wave H2 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren)Kerkpolder
27 jan 19:40 Wave H1 (Heren) - d'ELFT H1 (heren (niet gebruiken))Kerkpolder
1 feb 21:00 WZK Zwemmen WZK H1 (heren (niet gebruiken)) - Wave H1 (Heren)Sterrenbad
4 feb 14:55 Alkemade Da2 (dames (niet gebruiken)) - Wave Da1 (Dames)De Tweesprong
10 feb 19:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Fakkel
10 feb 19:25 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - Wave H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
11 feb 14:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Wave H2 (Heren)Sportboulevard
17 feb 17:30 Wave H3 (Heren) - SVH H6 (Heren)Kerkpolder
17 feb 18:15 Wave H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Kerkpolder
17 feb 19:00 Wave Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)Kerkpolder
17 feb 19:45 Wave H1 (Heren) - De Kempvis H1 (heren (niet gebruiken))Kerkpolder
24 feb 17:10 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)De Sniep
3 maa 19:15 WZC (SG) H1 (heren (niet gebruiken)) - Wave H1 (Heren)De Veur
10 maa 17:45 Wave H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland 4 (Heren)Kerkpolder
10 maa 18:30 Wave Da1 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames)Kerkpolder
10 maa 19:15 Wave H2 (Heren) - ZPS H1 (Heren)Kerkpolder
10 maa 20:00 Wave H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (heren (niet gebruiken))Kerkpolder
17 maa 15:15 NZ&PC Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Binnenzee
17 maa 19:15 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 (Heren) - Wave H3 (Heren)De Rozenburcht
17 maa 21:30 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)De Rozenburcht
24 maa 17:45 Wave H3 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Kerkpolder
24 maa 18:30 Wave H2 (Heren) - De Kempvis H4 (heren (niet gebruiken))Kerkpolder
24 maa 19:15 Wave Da1 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)Kerkpolder
24 maa 20:00 Wave H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren)Kerkpolder
31 maa 16:45 De Plas H4 (Heren) - Wave H3 (Heren)De Wel
7 apr 16:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 apr 18:10 Wiekslag H6 (Heren) - Wave H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
8 apr 18:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Wave H2 (Heren)Groenhovenbad
14 apr 17:45 Wave H3 (Heren) - DWF H2 (Heren)Kerkpolder
14 apr 18:30 Wave H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Kerkpolder
14 apr 19:15 Wave H1 (Heren) - OZV H1 (heren (niet gebruiken))Kerkpolder
21 apr 16:00 BZC H6 (Heren) - Wave H3 (Heren)De Hofstee
21 apr 16:25 Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Does
21 apr 18:15 BZC H3 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Hofstee
21 apr 19:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)Polderbad
Verenigingsinformatie
NaamWave
AccommodatiegegevensKerkpolder
DELFT