TeamPoule
Wave Da1 (Dames) 3e klasse A
Wave H1 (Heren) Bond 3e klasse A
Wave H2 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 dec 17:00 Wave H2 (Heren) - BZC H3 (Heren)Kerkpolder
19 jan 19:25 Wave H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Kerkpolder
19 jan 20:10 Wave Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Kerkpolder
19 jan 20:55 Wave H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren)Kerkpolder
26 jan 18:15 SVH H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
26 jan 18:45 WZC (SG) Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Veur
26 jan 19:20 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)De Hoge Devel B.V.
2 feb 19:55 Wave H1 (Heren) - OZV H1 (Heren)Kerkpolder
9 feb 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)De Waterthor
16 feb 20:15 BZC H3 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Hofstee
23 feb 19:00 WZC (SG) H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)De Veur
10 maa 18:00 Wave Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Kerkpolder
10 maa 18:45 Wave H2 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Kerkpolder
10 maa 19:30 Wave H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)Kerkpolder
16 maa 16:55 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Rozenburcht
16 maa 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)De Rozenburcht
23 maa 15:00 Wave Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Kerkpolder
23 maa 15:45 Wave H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)Kerkpolder
23 maa 16:30 Wave H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren)Kerkpolder
30 maa 15:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 maa 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
31 maa 16:45 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Wave H2 (Heren)Groenhovenbad
6 apr 18:30 Wave Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)Kerkpolder
6 apr 19:15 Wave H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)Kerkpolder
6 apr 20:00 Wave H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)Kerkpolder
13 apr 17:45 De Kempvis Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Rivièrabad
13 apr 20:40 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)De Sniep
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 21:10 Wave H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren) 3 - 6
8 dec 20:25 Wave Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 6 - 7
2 dec 15:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - Wave H2 (Heren) 4 - 6
1 dec 19:45 De Plas Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 4 - 7
1 dec 19:35 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 8 - 9
24 nov 20:45 Wave H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren) 2 - 15
24 nov 20:00 Wave H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 4 - 8
24 nov 19:15 Wave Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 5 - 7
18 nov 20:00 Sassenheim H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 11 - 2
17 nov 19:15 Katwijk H5 (Heren) - Wave H2 (Heren) 6 - 6
17 nov 18:40 Sassenheim Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 5 - 11
10 nov 15:15 Wave H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) 7 - 8
10 nov 14:00 Wave H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 7 - 2
3 nov 20:20 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 0 - 10
3 nov 20:00 De Kempvis H5 (Heren) - Wave H2 (Heren) 9 - 6
3 nov 18:45 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 11 - 9
27 okt 19:30 Wave H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 4 - 6
27 okt 17:00 BZ&PC Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 8 - 0
13 okt 21:00 Wave H1 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren) 5 - 6
13 okt 20:15 Wave Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 7 - 5
13 okt 17:30 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - Wave H2 (Heren) 8 - 6
6 okt 20:55 OZV H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 7 - 7
29 sep 20:45 Wave H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren) 7 - 7
29 sep 20:00 Wave H2 (Heren) - SVH H4 (Heren) 3 - 9
29 sep 19:15 Wave Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 8 - 3
22 sep 21:00 d'ELFT H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 6 - 4
22 sep 19:45 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - Wave H2 (Heren) 9 - 2
22 sep 18:00 d'ELFT Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 5 - 4
15 sep 20:15 Wave Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 4 - 2
15 sep 19:30 Wave H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 2 - 19
Verenigingsinformatie
NaamWave
AccommodatiegegevensKerkpolder
DELFT