TeamPoule
Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse C
Waterproof Da1 (Dames) 3e klasse B
Waterproof H1 (Heren) 1e klasse (zuid) A
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 19:15 RZ H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
15 dec 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
11 jan 16:00 Waterproof H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)Geusseltbad
11 jan 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Geusseltbad
18 jan 15:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
18 jan 16:00 Waterproof Da1 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)Geusseltbad
25 jan 18:00 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Dr Pool
25 jan 18:35 Nayade Classic H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
25 jan 20:20 De Vennen D3 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)De Vennen
8 feb 16:00 Waterproof H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Geusseltbad
8 feb 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Geusseltbad
8 feb 18:00 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Dr Pool
16 feb 17:00 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad Molenheide
16 feb 18:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
29 feb 16:00 Waterproof H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)Geusseltbad
7 maa 17:00 Nuenen Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
7 maa 19:30 Nuenen H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
21 maa 16:00 Waterproof H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Geusseltbad
21 maa 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Geusseltbad
28 maa 21:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
4 apr 17:30 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
11 apr 16:00 Waterproof Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Geusseltbad
18 apr 16:00 Waterproof H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Geusseltbad
18 apr 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames)Geusseltbad
18 apr 18:45 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Dr Pool
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 18:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 12 - 6
7 dec 17:45 BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 2 - 16
7 dec 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 2
30 nov 16:00 Waterproof H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 3 - 33
30 nov 15:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) 3 - 3
23 nov 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 8 - 4
23 nov 16:00 Waterproof H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren) 12 - 9
16 nov 19:00 HZPC H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 19 - 4
16 nov 17:55 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 6 - 11
16 nov 17:10 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 12
3 nov 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 4
2 nov 19:30 De Schelde H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 20 - 9
2 nov 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 2 - 10
26 okt 14:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 9 - 7
19 okt 20:15 Lutra H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 17 - 8
19 okt 18:45 De Treffers Da3 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 2 - 8
12 okt 17:30 DBD Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 4 - 14
5 okt 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - De Vennen D3 (Dames) 11 - 2
5 okt 16:00 Waterproof H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren) 3 - 13
28 sep 21:00 De Krabben H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 10 - 7
28 sep 16:20 Nayade Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 1 - 12
21 sep 16:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 10
21 sep 16:00 Waterproof H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren) 8 - 11
14 sep 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames) 8 - 2
14 sep 16:00 Waterproof H1 (Heren) - RZ H1 (Heren) 10 - 17
Verenigingsinformatie
NaamWaterproof
AccommodatiegegevensGeusseltbad
MAASTRICHT