DatumTijdWedstrijdLocatie
14 sep 13:00 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
14 sep 13:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
14 sep 14:15 SVH Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)Sportcomplex de Wilgenring
14 sep 14:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
14 sep 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
14 sep 15:15 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
14 sep 15:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)Sportboulevard
14 sep 16:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Sportboulevard
14 sep 16:25 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 sep 16:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Sportboulevard
14 sep 17:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
14 sep 17:50 Wiekslag H6 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Sportcentrum Blokweer
14 sep 18:25 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
14 sep 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Hofbad
14 sep 19:10 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)Sportboulevard
14 sep 19:55 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportboulevard
21 sep 15:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)De Rozenburcht
21 sep 15:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)AquaRijn
21 sep 17:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)Sportboulevard
21 sep 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
21 sep 17:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
21 sep 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Rozenburcht
21 sep 18:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Sportboulevard
21 sep 19:05 ZVL-1886 Tetteroo BJ3 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
21 sep 19:15 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Sportboulevard
21 sep 20:00 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Sportboulevard
21 sep 20:15 [Concept]De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)De Crommenije
21 sep 20:45 MNC Dordrecht H8 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sportboulevard
22 sep 13:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
22 sep 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
22 sep 13:40 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
22 sep 14:25 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
22 sep 15:10 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
22 sep 15:55 MNC Dordrecht H10 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)Sportboulevard
22 sep 16:40 MNC Dordrecht H9 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)Sportboulevard
22 sep 17:00 [Concept]MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)Sportboulevard
28 sep 14:10 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
28 sep 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Hoogvliet
28 sep 15:00 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex de Wilgenring
28 sep 16:45 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Fakkel
28 sep 17:15 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard
28 sep 17:45 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Hoge Devel B.V.
28 sep 17:50 AZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)AquaRijn
28 sep 18:00 MNC Dordrecht H10 (Heren) - DWF H2 (Heren)Sportboulevard
28 sep 18:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
28 sep 19:45 Wave Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Kerkpolder
28 sep 19:50 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Polderbad
28 sep 19:50 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
28 sep 20:25 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
28 sep 20:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)Het Slagman
28 sep 21:10 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
29 sep 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
29 sep 13:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
29 sep 13:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
29 sep 14:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
29 sep 15:15 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard
29 sep 16:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Sportboulevard
29 sep 16:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
29 sep 16:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
29 sep 17:40 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
29 sep 18:05 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
29 sep 19:05 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
29 sep 19:30 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Tongelreep
5 okt 14:45 DWF H1 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Lockhorst
5 okt 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
5 okt 16:55 ZVVS Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Kulk
5 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
5 okt 17:30 Wiekslag H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
5 okt 17:35 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
5 okt 18:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 okt 19:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
5 okt 19:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
5 okt 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
6 okt 14:15 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
6 okt 14:15 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
6 okt 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
6 okt 16:20 MNC Dordrecht H6 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)Sportboulevard
6 okt 16:40 Sassenheim Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)Wasbeek
6 okt 16:50 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
12 okt 14:30 ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
12 okt 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Hoogvliet
12 okt 15:20 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Hoogvliet
12 okt 17:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
12 okt 17:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
12 okt 17:40 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 okt 17:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
12 okt 18:00 ZPS H2 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Hofstee
12 okt 18:15 De Kempvis H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Rivièrabad
12 okt 18:50 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Sportboulevard
12 okt 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
12 okt 19:30 ZPS H1 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Hofstee
12 okt 19:35 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Sportboulevard
12 okt 20:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
12 okt 21:25 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
13 okt 13:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
13 okt 13:45 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT Delft CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
13 okt 14:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
13 okt 15:50 MNC Dordrecht H10 (Heren) - ZVS H2 (Heren)Sportboulevard
13 okt 16:35 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Sportboulevard
13 okt 17:20 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)Sportboulevard
13 okt 18:05 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
13 okt 18:15 [Concept]ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
19 okt 13:45 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
19 okt 13:45 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
19 okt 14:25 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
19 okt 15:10 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportboulevard
19 okt 15:35 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
19 okt 15:55 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
19 okt 16:40 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Sportboulevard
19 okt 16:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)De Rozenburcht
19 okt 17:35 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
19 okt 18:20 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)Sportboulevard
19 okt 18:30 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Hoge Devel B.V.
19 okt 19:05 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
19 okt 20:20 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)Sportboulevard
19 okt 21:25 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H3 (ManMeer Cup Heren2)Sportboulevard
20 okt 16:00 d'ELFT H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Kerkpolder
26 okt 13:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
26 okt 13:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
26 okt 14:30 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Sportboulevard
26 okt 15:15 MNC Dordrecht H10 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)Sportboulevard
26 okt 16:00 MNC Dordrecht H9 (Heren) - SVH H6 (Heren)Sportboulevard
26 okt 16:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
26 okt 17:10 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
26 okt 17:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Sportboulevard
26 okt 17:55 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)AquaRijn
26 okt 18:15 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
26 okt 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)t Walfort
26 okt 19:00 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Sportboulevard
26 okt 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Brandenburg
26 okt 19:35 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
26 okt 19:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)Sportboulevard
26 okt 20:45 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
27 okt 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
27 okt 16:05 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard
27 okt 17:00 De Walvisch Regio Noord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Parrel
1 nov 20:30 BZC H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Hofstee
2 nov 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 nov 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Sportcomplex de Wilgenring
2 nov 15:15 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
2 nov 15:35 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)Sportcomplex de Wilgenring
2 nov 17:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
2 nov 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)De Heerenduinen
2 nov 17:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
2 nov 17:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
2 nov 18:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
2 nov 18:30 SVH H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
2 nov 18:30 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
2 nov 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
2 nov 19:15 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames)Sportboulevard
2 nov 19:15 d'ELFT H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Kerkpolder
2 nov 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Sniep
2 nov 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
2 nov 20:25 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Berenschot
2 nov 20:50 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
2 nov 20:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
2 nov 21:20 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
3 nov 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
3 nov 17:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Sniep
3 nov 17:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
9 nov 13:25 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
9 nov 14:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)De Zijl
9 nov 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
9 nov 16:15 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
9 nov 17:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
9 nov 18:35 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Sportboulevard
9 nov 19:10 ZVVS Da5 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)De Kulk
9 nov 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
9 nov 19:35 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportboulevard
9 nov 20:40 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
9 nov 21:35 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
10 nov 13:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 nov 13:45 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo BJ3 (Jongens-B <17)Sportboulevard
10 nov 13:50 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Tongelreep
10 nov 14:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
10 nov 15:50 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)Sportboulevard
10 nov 16:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)Groenhovenbad
10 nov 16:35 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)Sportboulevard
10 nov 17:20 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)Sportboulevard
10 nov 18:00 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
10 nov 18:05 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)Sportboulevard
10 nov 18:50 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Sportboulevard
10 nov 19:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
10 nov 20:20 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVS H1 (Heren)Sportboulevard
16 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
16 nov 13:15 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
16 nov 14:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
16 nov 14:45 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
16 nov 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11)Sportcomplex de Wilgenring
16 nov 15:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
16 nov 16:05 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)De Zijl
16 nov 16:35 MNC Dordrecht H10 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren)Sportboulevard
16 nov 16:35 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
16 nov 16:45 ZVVS Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Kulk
16 nov 17:15 Poseidon'56 H3 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Fakkel
16 nov 17:20 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Sportboulevard
16 nov 18:00 De Kempvis H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Rivièrabad
16 nov 18:05 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Sportboulevard
16 nov 18:30 ZVS ZVS/Numansdorp DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Wellen
16 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
16 nov 18:50 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
16 nov 19:30 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
16 nov 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
16 nov 20:45 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Zijl
16 nov 21:30 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Veur
17 nov 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
17 nov 16:20 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
17 nov 19:15 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)Hofbad
23 nov 14:10 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 nov 16:15 De Kempvis H7 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Rivièrabad
23 nov 16:40 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Polderbad
23 nov 17:30 Alkemade BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
23 nov 18:00 d'ELFT Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)Kerkpolder
23 nov 18:00 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
23 nov 18:45 AZC Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)AquaRijn
23 nov 20:00 Katwijk H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Aquamar
23 nov 20:50 SVH H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
24 nov 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zuiderparkbad
24 nov 19:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportboulevard
24 nov 20:05 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Sportboulevard
30 nov 12:45 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
30 nov 14:00 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
30 nov 15:10 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Aquamar
30 nov 17:00 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
30 nov 17:45 MNC Dordrecht H9 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Sportboulevard
30 nov 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)De Hoge Devel B.V.
30 nov 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Rozenburcht
30 nov 18:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
30 nov 19:05 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
30 nov 19:35 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
30 nov 20:00 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Planeet
30 nov 20:35 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
30 nov 21:25 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Rozenburcht
1 dec 13:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - Wiekslag EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
1 dec 13:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
1 dec 13:55 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
1 dec 15:05 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
1 dec 15:50 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
1 dec 16:35 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
1 dec 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
1 dec 17:20 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Sportboulevard
1 dec 18:05 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Sportboulevard
1 dec 18:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)AquaRijn
1 dec 18:50 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)Sportboulevard
1 dec 19:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Sportboulevard
1 dec 20:20 MNC Dordrecht H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Sportboulevard
7 dec 15:00 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
7 dec 15:30 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
7 dec 15:30 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
7 dec 16:00 Wiekslag EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Blokweer
7 dec 16:15 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
7 dec 16:20 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Vijf Meibad
7 dec 16:25 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)Zwembad Maesemunde
7 dec 17:00 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT Delft CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
7 dec 17:45 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)Sportboulevard
7 dec 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 dec 18:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)Vondersweijde
7 dec 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
7 dec 18:10 Wiekslag H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Sportcentrum Blokweer
7 dec 18:30 WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)De Veur
7 dec 18:30 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)Sportboulevard
7 dec 19:15 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)Sportboulevard
7 dec 19:50 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Polderbad
7 dec 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
8 dec 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
8 dec 16:40 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
8 dec 17:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Sniep
8 dec 17:30 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
8 dec 18:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 15:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex de Wilgenring
14 dec 16:00 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
14 dec 16:45 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
14 dec 17:00 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
14 dec 17:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
14 dec 18:00 ZVVS H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Kulk
14 dec 18:50 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
14 dec 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Zijl
14 dec 19:45 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
14 dec 19:50 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
14 dec 20:25 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 20:30 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)De Kuil
14 dec 20:50 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
14 dec 21:25 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Groenhovenbad
15 dec 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
15 dec 13:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 dec 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
15 dec 14:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 dec 15:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)Sportboulevard
15 dec 16:00 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Sportboulevard
15 dec 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
15 dec 16:45 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - SVH Da2 (Dames)Sportboulevard
15 dec 17:30 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)Sportboulevard
21 dec 13:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
22 dec 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
11 jan 14:00 DWF H2 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Lockhorst
11 jan 14:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
11 jan 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
11 jan 14:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
11 jan 15:30 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
11 jan 15:30 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
11 jan 16:00 De Walvisch Regio Nood CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
11 jan 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Does
11 jan 16:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportboulevard
11 jan 16:45 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
11 jan 17:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Sportboulevard
11 jan 17:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - AZC H5 (Heren)Sportboulevard
11 jan 18:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)Berenschot
11 jan 18:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)Aquamar
11 jan 18:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
11 jan 18:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)Sportboulevard
11 jan 19:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Sportboulevard
11 jan 19:40 WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)De Veur
11 jan 19:40 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Kuil
11 jan 20:15 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
11 jan 20:45 ZVVS H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Kulk
12 jan 16:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
12 jan 17:25 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
12 jan 18:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
18 jan 15:10 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Kulk
18 jan 15:20 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
18 jan 17:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
18 jan 17:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)AquaRijn
18 jan 18:05 MNC Dordrecht H10 (Heren) - BZC H5 (Heren)Sportboulevard
18 jan 18:15 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Polderbad
18 jan 18:50 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames)Sportboulevard
18 jan 19:15 Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Zwembad Maesemunde
18 jan 19:15 Katwijk H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Aquamar
18 jan 19:35 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Sportboulevard
18 jan 20:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportboulevard
19 jan 14:30 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
19 jan 14:30 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
19 jan 15:15 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
19 jan 16:35 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
19 jan 17:20 MNC Dordrecht H8 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Sportboulevard
19 jan 18:05 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Sportboulevard
19 jan 18:50 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)Sportboulevard
25 jan 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
25 jan 13:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
25 jan 13:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
25 jan 14:30 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
25 jan 15:10 ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
25 jan 15:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
25 jan 16:15 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)Aquamar
25 jan 16:20 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Sportcomplex de Wilgenring
25 jan 16:20 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Sportboulevard
25 jan 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Vennen
25 jan 17:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - DWF H1 (Heren)Sportboulevard
25 jan 18:00 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Sportboulevard
25 jan 18:05 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
25 jan 18:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Sportboulevard
25 jan 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Rozenburcht
25 jan 19:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)Sportboulevard
25 jan 20:00 BZ&PC H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Kuil
25 jan 20:10 VZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Vallei
25 jan 20:15 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
25 jan 20:35 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)De Sniep
26 jan 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
26 jan 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
1 feb 13:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)De Kulk
1 feb 13:55 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Aquamar
1 feb 15:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
1 feb 15:30 d'ELFT Delft CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)Kerkpolder
1 feb 16:15 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
1 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)Hofbad
1 feb 17:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPS H1 (Heren)Sportboulevard
1 feb 17:45 ZVS H2 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Wellen
1 feb 18:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZPS H2 (Heren)Sportboulevard
1 feb 18:30 De Kempvis Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)Rivièrabad
1 feb 19:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
1 feb 19:15 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Wellen
1 feb 19:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
1 feb 19:55 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Sniep
1 feb 20:10 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
1 feb 20:30 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Does
1 feb 20:35 WIDEX GZC DONK H3 (ManMeer Cup Heren2) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)Groenhovenbad
1 feb 21:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Does
2 feb 14:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
2 feb 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
2 feb 15:15 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
2 feb 16:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
2 feb 16:45 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
2 feb 17:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Sportboulevard
2 feb 18:00 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
8 feb 14:20 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 16:00 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)Polderbad
8 feb 16:25 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)Rivièrabad
8 feb 16:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
8 feb 17:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
8 feb 18:35 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)Sportboulevard
8 feb 19:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
8 feb 20:25 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
8 feb 20:30 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
8 feb 21:20 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - AZC H3 (ManMeer Cup Heren2)Sportboulevard
9 feb 13:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
9 feb 14:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
9 feb 14:40 ZVVS H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Kulk
9 feb 15:25 ZVVS H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Kulk
9 feb 15:50 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
9 feb 17:10 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
9 feb 17:55 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
9 feb 18:40 MNC Dordrecht H10 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)Sportboulevard
9 feb 19:25 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SVH H5 (Heren)Sportboulevard
14 feb 21:15 BZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Hofstee
15 feb 13:55 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 14:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)De Zijl
15 feb 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 feb 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
15 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Hofbad
15 feb 15:30 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
15 feb 16:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)Sportboulevard
15 feb 16:25 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
15 feb 16:35 Katwijk Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Aquamar
15 feb 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)De Zijl
15 feb 17:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)Sportboulevard
15 feb 17:15 WZC (SG) Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)De Veur
15 feb 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Zijl
15 feb 17:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Sportboulevard
15 feb 18:30 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
15 feb 18:45 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportfondsenbad Oost
15 feb 19:30 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
15 feb 20:50 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
16 feb 13:30 d'ELFT H7 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Kerkpolder
16 feb 17:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
22 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - Livo Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
29 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZV Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
29 feb 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))t Walfort
1 maa 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
1 maa 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 maa 13:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
7 maa 17:00 MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
7 maa 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
7 maa 17:30 Poseidon'56 H4 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Fakkel
7 maa 17:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
7 maa 17:45 ZVS H1 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Wellen
7 maa 18:20 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 18:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
7 maa 19:00 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Waterstee
7 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportstad Heerenveen BV
7 maa 19:15 De Lansingh H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Lansingh
7 maa 19:30 d'ELFT Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Kerkpolder
7 maa 19:50 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
7 maa 19:50 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Polderbad
7 maa 20:45 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Groenhovenbad
7 maa 20:55 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
8 maa 14:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
8 maa 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
8 maa 15:15 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
8 maa 15:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
8 maa 16:15 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames)Sportboulevard
8 maa 18:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
14 maa 16:45 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 17:05 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex de Wilgenring
14 maa 18:05 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
14 maa 18:10 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 maa 18:30 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)Zwembad Maesemunde
14 maa 20:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)De Kuil
15 maa 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
15 maa 19:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
21 maa 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 13:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
21 maa 14:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS/Numansdorp DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
21 maa 15:15 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
21 maa 15:30 BZ&PC H8 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Kuil
21 maa 16:00 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
21 maa 16:15 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)Aquamar
21 maa 16:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Sportboulevard
21 maa 17:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
21 maa 17:40 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)Sportboulevard
21 maa 17:45 BZ&PC Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)De Kuil
21 maa 18:25 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
21 maa 19:00 ZV Haerlem Da1 (ManMeer Cup Dames) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)De Planeet
21 maa 19:20 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
21 maa 20:15 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
21 maa 21:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
22 maa 14:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
22 maa 15:50 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Sportboulevard
22 maa 16:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Sportboulevard
22 maa 17:20 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Sportboulevard
22 maa 18:35 De Kempvis Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Rivièrabad
28 maa 17:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
29 maa 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
29 maa 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
29 maa 16:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
4 apr 15:00 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
4 apr 17:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)De Slag
4 apr 17:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 17:15 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
4 apr 18:00 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)Rivièrabad
4 apr 19:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)De Kulk
4 apr 19:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
4 apr 19:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
4 apr 19:15 Poseidon'56 Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Fakkel
4 apr 19:20 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex de Wilgenring
4 apr 19:30 De Lansingh H3 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Lansingh
4 apr 19:45 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
4 apr 20:00 Wiekslag H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Sportcentrum Blokweer
4 apr 21:05 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
4 apr 21:10 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
5 apr 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
5 apr 17:20 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
5 apr 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
18 apr 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 13:10 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
18 apr 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 14:15 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17)Sportboulevard
18 apr 15:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 15:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)Sportboulevard
18 apr 15:45 MNC Dordrecht H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Sportboulevard
18 apr 16:30 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
18 apr 16:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Sportboulevard
18 apr 17:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Sportboulevard
18 apr 18:15 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)Sportboulevard
18 apr 18:45 ZPS Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Hofstee
18 apr 18:45 VZV H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
18 apr 19:00 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
18 apr 19:25 ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)De Zijl
18 apr 20:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportboulevard
18 apr 20:00 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
18 apr 21:05 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
19 apr 14:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
19 apr 15:50 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
19 apr 16:35 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
19 apr 17:20 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Sportboulevard
19 apr 18:30 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
25 apr 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
25 apr 17:00 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)Brandenburg
26 apr 17:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
9 mei 19:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Nood CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
9 mei 20:05 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
16 mei 16:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamMNC Dordrecht
AccommodatiegegevensSportboulevard
DORDRECHT