Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 4 - 4
7 maa 18:30 ZPC Woerden ZPC Woerden CG1* (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 7
7 maa 17:45 Watervlo H3 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 7 - 9
7 maa 17:00 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 7 - 1
7 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 13 - 5
15 feb 16:45 UZSC H6 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 3 - 7
8 feb 20:15 GoSwim H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 7 - 8
8 feb 19:30 GoSwim H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 5 - 9
8 feb 18:45 GoSwim Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 6 - 5
8 feb 18:00 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 7
8 feb 17:15 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 10
2 feb 20:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 9 - 11
1 feb 17:45 HZC de Robben H3 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 7 - 12
1 feb 17:10 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG1* (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 4
1 feb 16:30 GoSwim Da1 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 9 - 8
1 feb 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 5
25 jan 20:05 GoSwim H2 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 15 - 5
25 jan 19:20 GoSwim H1 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 8 - 18
25 jan 18:35 GoSwim Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 13 - 3
25 jan 17:50 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - VZC VZC CG1/Polar Bears CG1* (Gemengd-C <15) 10 - 3
25 jan 17:15 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 2
18 jan 18:45 GoSwim H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 7 - 4
18 jan 18:00 GoSwim H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 8 - 7
18 jan 17:15 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 1 - 9
12 jan 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 12 - 4
11 jan 20:15 De Aalscholver H3 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 15 - 4
11 jan 18:45 De Fuut H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 7 - 18
11 jan 18:15 De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 9
15 dec 19:00 GoSwim H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 7 - 6
15 dec 18:15 GoSwim Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 5 - 5
15 dec 17:30 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden ZPC Woerden CG1* (Gemengd-C <15) 9 - 3
14 dec 16:30 De Vaart H2 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 13 - 5
7 dec 19:45 VZC H3 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 10 - 7
7 dec 18:45 GoSwim Da1 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames) 7 - 4
7 dec 18:00 GoSwim H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 6 - 10
7 dec 16:30 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 6
30 nov 19:45 GoSwim H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 15 - 8
30 nov 19:15 Aquarijn Da4 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 12 - 5
30 nov 19:00 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 17
30 nov 18:15 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 4
30 nov 18:00 De Vuursche H2 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 11 - 6
23 nov 19:15 UZSC H7 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 7 - 7
23 nov 19:15 De Vuursche H1 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 13 - 6
23 nov 19:05 ZPC Woerden ZPC Woerden CG1* (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 6
23 nov 17:00 De Vuursche Da1 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 7 - 4
23 nov 16:10 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 8
16 nov 19:25 VZC H4 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 10 - 3
16 nov 18:00 GoSwim Da1 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 4 - 7
16 nov 17:20 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 18 - 1
16 nov 17:00 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 13
10 nov 19:15 GoSwim H1 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 7 - 7
10 nov 18:30 GoSwim H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 7 - 11
10 nov 17:45 GoSwim Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 5 - 10
10 nov 17:00 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG1* (Gemengd-C <15) 10 - 4
9 nov 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 2 - 4
2 nov 21:50 ZPC Woerden H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 9 - 9
2 nov 18:45 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 7 - 4
2 nov 17:00 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 7
2 nov 16:00 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1* (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
19 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 10 - 8
12 okt 19:00 GoSwim H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 10 - 12
12 okt 18:15 GoSwim H1 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 9 - 3
12 okt 17:30 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
12 okt 16:30 De Vaart Da1 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 8 - 7
12 okt 13:30 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 24 - 2
6 okt 18:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 6 - 5
5 okt 19:20 HZC de Robben H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 12 - 2
5 okt 18:50 IJsselmeer H2 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 4 - 13
5 okt 17:00 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 7 - 1
28 sep 20:00 GoSwim H1 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 6 - 8
28 sep 19:15 GoSwim H2 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 2 - 9
28 sep 18:30 GoSwim Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 1 - 12
28 sep 17:45 GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 3
28 sep 17:00 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 11
21 sep 20:00 GoSwim H2 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 8 - 9
21 sep 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 7 - 1
21 sep 17:00 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG1* (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 16
21 sep 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 8
Verenigingsinformatie
NaamGoSwim
AccommodatiegegevensDe Wetering
HOUTEN