DatumTijdWedstrijdUitslag
15 apr 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 6 - 2
15 apr 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 2
14 apr 20:00 De Kempvis H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 20 - 9
14 apr 19:50 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 4 - 5
14 apr 18:45 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 7 - 8
14 apr 18:25 De Kempvis Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 8 - 3
14 apr 18:15 Vivax H1 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 8 - 8
14 apr 17:00 d'ELFT H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 5 - 7
14 apr 16:50 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 7
14 apr 16:15 d'ELFT H6 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 12 - 4
14 apr 15:30 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) 9 - 3
14 apr 14:45 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - AZC DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 5
14 apr 14:00 d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 1 - 7
8 apr 14:25 ZVVS H6 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 14 - 9
7 apr 20:25 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 4 - 6
7 apr 19:45 d'ELFT H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 14 - 8
7 apr 19:40 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 6 - 7
7 apr 18:50 d'ELFT H2 (Heren) - Alkemade H1 (Heren) 4 - 9
7 apr 18:30 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 3
7 apr 18:00 d'ELFT Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 8 - 5
7 apr 17:50 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 2
7 apr 17:15 d'ELFT Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 8 - 7
7 apr 16:30 d'ELFT H3 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 6 - 7
7 apr 16:05 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 2
7 apr 15:45 d'ELFT H4 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 7 - 6
7 apr 15:00 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 3
7 apr 14:15 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 10 - 1
7 apr 13:30 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 5
25 maa 14:00 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - Poseidon'56 Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) 12 - 1
25 maa 13:15 d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*2 (Gemengd-D <13) 2 - 8
24 maa 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) 8 - 4
24 maa 16:40 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 10
24 maa 16:30 d'ELFT H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren) 11 - 6
24 maa 15:35 d'ELFT H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren) 6 - 6
24 maa 14:45 d'ELFT Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 2 - 6
24 maa 14:30 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 11
24 maa 14:00 d'ELFT H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren) 6 - 8
24 maa 13:15 d'ELFT Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 5 - 1
24 maa 12:30 d'ELFT H5 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H3 (Heren) 1 - 9
18 maa 15:00 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 3
17 maa 21:30 Poseidon'56 H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 5 - 12
17 maa 19:30 De Reigers (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 2 - 11
17 maa 19:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 8 - 5
17 maa 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 9 - 6
17 maa 17:30 ZVS H1 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 5 - 6
17 maa 16:15 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) 3 - 7
17 maa 16:10 d'ELFT H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 3 - 1
17 maa 15:25 d'ELFT H6 (Heren) - DES H1 (Heren) 5 - 8
17 maa 14:40 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) 8 - 4
17 maa 14:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
11 maa 14:45 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 7
11 maa 14:00 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - Zwemvereniging Westland ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 (Meisjes-C <15) 7 - 7
11 maa 13:15 d'ELFT Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 3 - 4
10 maa 19:15 BZ&PC H6 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 4 - 2
10 maa 17:00 BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 11
10 maa 16:30 d'ELFT H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 10 - 9
10 maa 16:15 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 3
10 maa 16:00 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 12
10 maa 15:35 d'ELFT H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 10 - 6
10 maa 14:45 d'ELFT Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 11 - 10
10 maa 14:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 6
10 maa 14:00 d'ELFT Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 6 - 8
10 maa 13:15 d'ELFT H3 (Heren) - De Duck H1 (Heren) 11 - 12
4 maa 16:30 Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 9 - 14
4 maa 15:40 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 3
24 feb 19:15 d'ELFT H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren) 10 - 11
18 feb 15:15 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 2
18 feb 14:30 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 19 - 1
18 feb 13:45 d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 7
18 feb 13:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 22
17 feb 21:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 8 - 9
17 feb 20:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 8 - 7
17 feb 19:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 7 - 3
17 feb 19:00 WZK Zwemmen WZK BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 12
17 feb 18:45 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) 9 - 2
17 feb 16:45 d'ELFT H4 (Heren) - BZC H5 (Heren) 6 - 6
17 feb 16:00 d'ELFT H5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 6 - 2
17 feb 15:15 d'ELFT Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 4 - 4
17 feb 14:30 d'ELFT H6 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 4 - 3
11 feb 18:25 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 6
10 feb 20:10 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 6 - 9
10 feb 19:05 ZVVS Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 9 - 2
10 feb 18:10 Zwemvereniging Westland ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 3
10 feb 18:00 AZC Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 4 - 4
10 feb 17:55 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 2 - 4
10 feb 17:40 d'ELFT H4 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 5 - 8
10 feb 16:55 d'ELFT H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 12 - 5
10 feb 16:10 d'ELFT H6 (Heren) - De Zijl Zwemsport H8 (Heren) 3 - 17
10 feb 15:25 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 0
10 feb 14:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - AZL AZL DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 1
10 feb 14:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG EG*1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
3 feb 20:00 De Reigers (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 7 - 1
3 feb 19:45 d'ELFT H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 12 - 6
3 feb 19:30 Wiekslag H5 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 3 - 5
3 feb 18:50 d'ELFT H2 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren) 4 - 12
3 feb 18:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 5
3 feb 18:00 d'ELFT Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 6 - 7
3 feb 18:00 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) 20 - 1
3 feb 17:25 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 8 - 4
3 feb 17:15 d'ELFT H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) 5 - 4
3 feb 17:00 BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 12
3 feb 16:30 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - Zwemvereniging Westland ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 6
3 feb 14:55 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 6
28 jan 15:45 DES DES/DSZ/ZDHC BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 9
27 jan 21:30 WZC (SG) Da4 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 2 - 5
27 jan 20:25 De Reigers (SG) H2 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 12 - 5
27 jan 19:40 Wave H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 6 - 7
27 jan 16:40 d'ELFT H4 (Heren) - AZL H2 (Heren) 9 - 6
27 jan 15:55 d'ELFT H5 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) 5 - 2
27 jan 15:30 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) 8 - 1
27 jan 15:10 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 15 - 0
27 jan 14:25 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 1
27 jan 13:40 d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) 16 - 6
27 jan 13:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) 20 - 2
21 jan 15:45 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) 9 - 2
21 jan 15:15 d'ELFT H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 11 - 3
21 jan 14:30 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie CJ*2 (Jongens-C <15) 9 - 7
21 jan 13:45 d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) 6 - 21
21 jan 13:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 4 - 3
20 jan 21:20 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 9 - 7
20 jan 20:45 BZ&PC H4 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 6 - 5
20 jan 19:45 Poseidon'56 H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 4 - 5
20 jan 19:10 ZVVS Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 4 - 2
20 jan 18:30 BZ&PC Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 3 - 7
20 jan 16:45 d'ELFT H5 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 5 - 4
20 jan 16:00 d'ELFT Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 3 - 3
20 jan 15:15 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 4
14 jan 15:00 Alkemade H3 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 12 - 2
13 jan 19:50 d'ELFT H2 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 5 - 10
13 jan 19:00 d'ELFT Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 5 - 6
13 jan 18:55 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 8 - 4
13 jan 18:15 d'ELFT Da2 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 10 - 5
13 jan 18:00 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 23
13 jan 17:45 BZ&PC Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 6 - 3
13 jan 17:30 d'ELFT H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 10 - 4
13 jan 16:45 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim Sassenheim BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 10
13 jan 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 9
13 jan 16:00 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 10 - 3
16 dec 19:45 d'ELFT H1 (Heren) - De Kempvis H1 (Heren) 9 - 11
16 dec 19:30 Sassenheim H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 13 - 4
16 dec 19:05 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 6 - 5
16 dec 18:50 d'ELFT H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 4 - 6
16 dec 18:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 1
16 dec 18:00 d'ELFT Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 7 - 5
16 dec 17:15 d'ELFT H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 5 - 8
16 dec 16:30 d'ELFT H4 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 14 - 5
16 dec 16:20 AZC DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 1
16 dec 15:45 d'ELFT Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 9 - 2
16 dec 15:00 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 5
16 dec 14:15 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) 1 - 13
9 dec 19:45 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 9 - 13
9 dec 19:15 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 7 - 8
9 dec 19:00 ZVVS H5 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 7 - 13
9 dec 18:45 ZPS H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 4 - 6
9 dec 18:25 Alkemade H1 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 12 - 5
9 dec 18:15 De Plas Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 6 - 5
9 dec 17:55 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 23
9 dec 17:10 d'ELFT H5 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 8 - 9
9 dec 16:25 d'ELFT H6 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 3 - 5
9 dec 15:40 d'ELFT Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 3 - 3
9 dec 15:25 LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 11
9 dec 14:55 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 2
9 dec 14:10 d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 2
9 dec 13:30 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 4
2 dec 20:45 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 7 - 5
2 dec 18:40 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 12 - 8
2 dec 15:20 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 13 - 5
2 dec 15:15 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 11
26 nov 15:00 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 11 - 3
25 nov 20:55 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 10 - 6
25 nov 20:55 WZC (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 7 - 6
25 nov 19:30 d'ELFT H4 (Heren) - AZC H7 (Heren) 6 - 11
25 nov 19:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 6 - 11
25 nov 18:45 d'ELFT H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 5 - 6
25 nov 18:45 Sassenheim Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 1 - 4
25 nov 18:00 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 6
25 nov 17:50 SVH Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 6 - 5
25 nov 17:15 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 15 - 4
25 nov 16:45 Poseidon'56 Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 17
25 nov 15:20 SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 3
19 nov 16:30 DES H1 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 11 - 6
19 nov 15:00 d'ELFT H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 13 - 2
19 nov 14:15 d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 6
18 nov 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 5 - 14
18 nov 17:05 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
18 nov 17:00 d'ELFT H1 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) 10 - 12
18 nov 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 12
18 nov 16:05 d'ELFT H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 14 - 12
18 nov 15:15 d'ELFT Da1 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) 6 - 14
18 nov 14:30 d'ELFT H3 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 5 - 2
18 nov 13:45 d'ELFT Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da2 (Dames) 6 - 3
18 nov 13:00 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 2
12 nov 18:25 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 4 - 6
11 nov 20:45 De Lansingh H1 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 10 - 6
11 nov 20:40 OZV H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 0 - 10
11 nov 18:25 OZV BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 3
11 nov 16:40 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 4 - 7
11 nov 16:40 Katwijk Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 6 - 3
11 nov 16:40 d'ELFT H4 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) 5 - 22
11 nov 15:55 d'ELFT H6 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 5 - 10
11 nov 15:10 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 4
11 nov 14:25 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 2
11 nov 13:40 d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 6 - 7
11 nov 13:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) 8 - 3
10 nov 20:20 De Duck H1 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 8 - 9
4 nov 20:30 De Plas H3 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 6 - 7
4 nov 19:50 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 13 - 4
4 nov 19:00 AZL AZL DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 6
4 nov 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 15 - 5
4 nov 17:30 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 9
4 nov 17:00 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 15
4 nov 16:05 d'ELFT H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren) 7 - 8
4 nov 15:15 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 10 - 3
4 nov 14:50 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 9
4 nov 14:30 d'ELFT H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 8 - 9
4 nov 13:45 d'ELFT Da2 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 7 - 5
4 nov 13:00 d'ELFT Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 7 - 1
29 okt 19:15 Sassenheim Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 4 - 2
29 okt 17:00 Sassenheim Sassenheim BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 6
28 okt 20:45 De Kempvis H5 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 8 - 8
28 okt 20:40 Sassenheim Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 4 - 8
28 okt 19:25 Sassenheim H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 7 - 8
28 okt 17:40 ZVVS H3 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 13 - 5
28 okt 17:00 d'ELFT H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 9 - 6
28 okt 16:15 d'ELFT H6 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 5 - 15
28 okt 15:30 d'ELFT Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 7 - 4
28 okt 14:45 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15) 24 - 2
28 okt 14:00 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 0
21 okt 13:30 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 7 - 5
14 okt 19:30 WZC (SG) H2 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 10 - 5
14 okt 16:35 AZC H7 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 11 - 4
8 okt 16:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 0
7 okt 21:30 WZC (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 8 - 5
7 okt 21:15 d'ELFT H1 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 (Heren) 8 - 7
7 okt 20:20 d'ELFT H2 (Heren) - WZC (SG) H2 (Heren) 5 - 4
7 okt 19:30 d'ELFT Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 4 - 6
7 okt 19:15 BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 6
7 okt 19:00 BZC H5 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 8 - 7
7 okt 18:45 d'ELFT H3 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) 8 - 7
7 okt 18:20 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 1 - 8
7 okt 18:00 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 8
7 okt 17:45 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 23
7 okt 15:35 WZC (SG) H6 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 11 - 1
7 okt 15:00 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 10
30 sep 21:10 De Reigers (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 12 - 4
30 sep 21:00 Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 6 - 11
30 sep 19:30 Zwemvereniging Westland ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 4
30 sep 19:00 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 6 - 9
30 sep 18:40 d'ELFT H6 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 3 - 9
30 sep 17:55 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 4
30 sep 17:10 d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 25
30 sep 16:30 Wiekslag Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 10 - 5
30 sep 16:30 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 9
24 sep 17:40 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 6
23 sep 20:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 15 - 2
23 sep 19:45 AZL H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 6 - 2
23 sep 19:45 d'ELFT H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 7 - 5
23 sep 18:50 d'ELFT H2 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren) 8 - 5
23 sep 18:00 d'ELFT Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 8 - 8
23 sep 17:40 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
23 sep 17:15 d'ELFT Da2 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 3 - 1
23 sep 17:00 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 13
23 sep 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 11
23 sep 16:30 d'ELFT H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 11 - 12
23 sep 15:45 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - DES DES/DSZ/ZDHC BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 4
23 sep 15:00 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) 3 - 5
16 sep 21:30 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 8 - 5
16 sep 18:00 d'ELFT H5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 9 - 3
16 sep 17:15 d'ELFT Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 2 - 0
16 sep 16:30 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 5
16 sep 15:45 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 3
16 sep 15:20 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 14 - 5
16 sep 15:00 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 7
Verenigingsinformatie
Naamd'ELFT
AccommodatiegegevensKerkpolder
DELFT