TeamPoule
VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse B
VKC'03 Da1 (Dames) 1e klasse A
VKC'03 H1 (Heren) Bond 3e klasse C
VKC'03 H2 (Heren) 3e klasse B
VKC'03 H3 (Heren) 4e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 sep 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
23 sep 18:10 De Meer Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Waterlinie
23 sep 18:15 De Grunte H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)De Slag
23 sep 19:30 De Reest H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)Bad Hesselingen
30 sep 15:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
30 sep 16:00 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
30 sep 16:45 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)De Vlaskoel
30 sep 17:30 VKC'03 H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren)De Vlaskoel
30 sep 18:15 VKC'03 Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De Vlaskoel
30 sep 19:15 VKC'03 H1 (Heren) - Orca H1 (Heren)De Vlaskoel
7 okt 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
7 okt 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
7 okt 18:00 VKC'03 H1 (Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren)De Vlaskoel
7 okt 19:15 VKC'03 H3 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De Vlaskoel
7 okt 20:00 VKC'03 H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)De Vlaskoel
7 okt 21:30 Aquapoldro Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Sprenkelaar
14 okt 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
14 okt 16:45 ZPC De Hof H3 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)De Vijf Heuvels
14 okt 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
14 okt 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Vlaskoel
14 okt 18:45 VKC'03 H1 (Heren) - De Reest H1 (Heren)De Vlaskoel
28 okt 17:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
28 okt 19:00 Proteus H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)De Schaeck
29 okt 16:45 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
29 okt 17:30 EZC H5 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Het Slagman
4 nov 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
4 nov 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
4 nov 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Vlaskoel
4 nov 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Vlaskoel
4 nov 18:45 VKC'03 H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren)De Vlaskoel
5 nov 18:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)t Timpke
11 nov 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
11 nov 17:30 OZ&PC Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Vondersweijde
11 nov 19:00 WS Twente H6 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)t Wooldrik
11 nov 19:00 WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)Pagedal
18 nov 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
18 nov 17:15 De Spreng Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Rhienderoord
18 nov 17:15 VKC'03 H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)De Vlaskoel
18 nov 18:15 VZ&PC H4 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)De Stamper
19 nov 20:15 Het Ravijn H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Het Ravijn
25 nov 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)De Vlaskoel
25 nov 18:00 VKC'03 H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)De Vlaskoel
25 nov 18:45 VKC'03 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De Vlaskoel
25 nov 20:15 Aqua'68 H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)De Bonte Wever
2 dec 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
2 dec 17:50 Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
9 dec 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
9 dec 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
9 dec 18:00 VKC'03 H2 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)De Vlaskoel
9 dec 18:45 ZPC De Hof Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
9 dec 18:45 VKC'03 H1 (Heren) - EZC H1 (Heren)De Vlaskoel
9 dec 19:00 De Dinkel H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Dorper Esch
16 dec 16:30 VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Vlaskoel
16 dec 16:40 Deltasteur H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)Zwembad De Steur
16 dec 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)De Vlaskoel
16 dec 18:15 Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Wilder
16 dec 19:30 Swol 1894 Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Vrolijkheid
6 jan 14:15 De Zandstuve H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)De Stamper
6 jan 19:00 WS Twente H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)t Wooldrik
13 jan 13:00 De Walvisch H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)De Parrel
13 jan 16:30 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
13 jan 20:15 Piranha H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Het Slagman
20 jan 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
20 jan 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Vlaskoel
20 jan 18:00 Losser H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Brilmansdennen
20 jan 18:15 VKC'03 H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren)De Vlaskoel
20 jan 18:45 Losser H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Brilmansdennen
27 jan 17:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
27 jan 18:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)t Wooldrik
27 jan 19:15 VKC'03 Da1 (Dames) - De Meer Da1 (Dames)Dorper Esch
3 feb 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
3 feb 17:15 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
3 feb 19:45 Orca H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)De Blauwe Golf
3 feb 20:30 DWK Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Veluwehal
17 feb 15:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
17 feb 16:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Vlaskoel
17 feb 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - EZC H5 (Heren)De Vlaskoel
17 feb 20:30 DraGor (SG) H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)De Welle
18 feb 16:30 EZC H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Het Slagman
24 feb 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
24 feb 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)De Vlaskoel
24 feb 18:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Vlaskoel
24 feb 19:45 VKC'03 H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)De Vlaskoel
3 maa 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
3 maa 19:00 VKC'03 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Dorper Esch
10 maa 16:00 VKC'03 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (Heren)De Vlaskoel
10 maa 17:15 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
10 maa 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - VZ&PC H4 (Heren)De Vlaskoel
10 maa 18:45 VKC'03 H2 (Heren) - Het Ravijn H5 (Heren)De Vlaskoel
10 maa 18:45 VKC'03 Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames)Dorper Esch
17 maa 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
17 maa 18:00 De Zandstuve H1 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)De Stamper
17 maa 19:45 VKC'03 Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)Dorper Esch
17 maa 20:15 Neptunia'24 H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)It Rak
24 maa 16:30 VKC'03 H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)De Vlaskoel
24 maa 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
24 maa 20:35 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Valkenhuizen
24 maa 21:15 OZ&PC H3 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Vondersweijde
7 apr 19:45 VKC'03 Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)Dorper Esch
8 apr 16:30 EZC H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)Het Slagman
14 apr 15:00 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
14 apr 15:45 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
14 apr 16:30 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)De Vlaskoel
14 apr 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Vlaskoel
14 apr 18:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Swol 1894 Da2 (Dames)De Vlaskoel
14 apr 19:45 VKC'03 H1 (Heren) - Deltasteur H1 (Heren)De Vlaskoel
21 apr 16:00 Thetis Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
21 apr 18:15 De Dinkel H1 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Dorper Esch
21 apr 19:00 OZ&PC H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Vondersweijde
21 apr 19:00 De Veene H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)Het Sportpark
28 apr 19:00 De Grunte H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)De Slag
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamVKC'03
AccommodatiegegevensDe Vlaskoel
TUBBERGEN