DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
14 dec 17:45 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)Brandenburg
14 dec 19:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)De Planeet
14 dec 19:55 De Reuring Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)Duikerdel
15 dec 18:30 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)De Meerkamp
11 jan 14:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
11 jan 17:30 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
11 jan 18:00 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
11 jan 18:45 AquaWaarD H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Waardergolf
18 jan 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
18 jan 18:40 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)Weth. F.B. Duran
18 jan 19:10 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)De Waardergolf
18 jan 20:00 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
18 jan 20:45 AquaWaarD Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Waardergolf
18 jan 21:30 AquaWaarD H1 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Waardergolf
25 jan 14:45 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
25 jan 16:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
25 jan 19:45 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
25 jan 20:50 ZV Haerlem Da3 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)De Planeet
26 jan 17:10 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)De Meerkamp
26 jan 17:45 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
1 feb 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13)De Waardergolf
1 feb 19:10 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Waardergolf
1 feb 19:55 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
1 feb 20:40 AquaWaarD Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Waardergolf
1 feb 21:25 AquaWaarD H1 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Waardergolf
2 feb 17:45 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
8 feb 16:15 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
8 feb 16:45 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
8 feb 17:25 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)De Waardergolf
8 feb 18:10 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
8 feb 18:55 AquaWaarD Da1 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Waardergolf
8 feb 19:40 AquaWaarD H1 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Waardergolf
29 feb 18:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
7 maa 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
7 maa 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
7 maa 17:45 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 18:15 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
7 maa 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)Zwembad de Witte Brug
7 maa 19:45 Aquafit H1 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)Zwembad de Witte Brug
14 maa 16:05 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)Sloterparkbad
14 maa 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
14 maa 16:45 VZV H3 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)De Heerenduinen
14 maa 16:55 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
14 maa 21:25 DWT Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)Boerhaavebad
15 maa 17:45 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Waardergolf
21 maa 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
21 maa 19:10 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Waardergolf
21 maa 20:00 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
21 maa 20:45 AquaWaarD Da1 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)De Waardergolf
21 maa 21:30 AquaWaarD H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Waardergolf
22 maa 17:45 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
28 maa 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
28 maa 19:00 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
28 maa 19:10 AquaWaarD Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames)De Waardergolf
28 maa 19:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
28 maa 19:55 AquaWaarD H1 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Waardergolf
29 maa 14:00 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
4 apr 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
4 apr 17:15 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
4 apr 17:40 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
4 apr 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
4 apr 20:00 WZ&PC Purmerend Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
4 apr 20:55 KZC H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
18 apr 16:15 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Waardergolf
18 apr 17:05 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
18 apr 17:50 AquaWaarD Da1 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)De Waardergolf
18 apr 18:35 AquaWaarD H1 (Heren) - Triton H1 (Heren)De Waardergolf
19 apr 17:05 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 3 - 12
8 dec 16:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) 22 - 5
7 dec 20:30 Triton H1 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 9 - 8
7 dec 20:10 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 11 - 4
1 dec 18:40 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 13 - 10
1 dec 18:00 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 5 - 6
30 nov 21:00 AquaWaarD H1 (Heren) - KZC H2 (Heren) 10 - 2
30 nov 20:15 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) 5 - 1
30 nov 19:30 AquaWaarD Da1 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da2 (Dames) 10 - 0
24 nov 17:45 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
23 nov 20:45 DAW H3 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 10 - 3
23 nov 19:50 KZC Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 6 - 4
23 nov 17:30 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) 17 - 2
23 nov 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 4
23 nov 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 15 - 3
17 nov 17:05 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
17 nov 14:40 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
16 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 8
16 nov 19:45 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 3 - 3
16 nov 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 3 - 3
16 nov 15:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 12 - 3
9 nov 19:05 AquaWaarD H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 5 - 8
9 nov 18:30 De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 11
9 nov 18:20 AquaWaarD Da1 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 6 - 5
9 nov 17:35 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) 0 - 9
9 nov 16:45 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 5
9 nov 16:15 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 3
2 nov 18:20 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) 9 - 2
2 nov 17:50 DAW Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 6 - 2
2 nov 17:40 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
2 nov 17:30 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) 10 - 12
2 nov 17:15 De Meerkoeten H1 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 3 - 6
12 okt 19:50 ZPCH H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 12 - 6
12 okt 18:00 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) 19 - 5
12 okt 17:30 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 6
12 okt 17:30 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 3
12 okt 16:40 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 3
12 okt 16:00 VZV Da3 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 12 - 4
5 okt 20:50 AquaWaarD H1 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 2 - 5
5 okt 20:05 AquaWaarD Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 8 - 2
5 okt 19:20 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 5 - 4
5 okt 18:45 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 13
5 okt 18:30 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 12 - 10
5 okt 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
29 sep 17:45 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 12 - 2
28 sep 21:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 7 - 3
28 sep 18:15 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 1 - 11
21 sep 20:30 AquaWaarD H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 9 - 9
21 sep 19:45 AquaWaarD Da1 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 11 - 6
21 sep 19:00 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 7 - 5
21 sep 18:10 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) 6 - 5
21 sep 17:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) 4 - 10
21 sep 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 13
Verenigingsinformatie
NaamAquaWaarD
AccommodatiegegevensDe Waardergolf
HEERHUGOWAARD