DatumTijdWedstrijdUitslag
25 mei 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 12
11 mei 19:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 11 - 6
11 mei 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 12 - 4
20 apr 15:30 De Reest H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 4 - 5
13 apr 20:45 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 10 - 14
13 apr 20:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren) 7 - 6
13 apr 19:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 9 - 10
13 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) 5 - 23
13 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 1
13 apr 17:15 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 9 - 10
13 apr 17:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 21 - 2
13 apr 16:45 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - Moby Dick Moby Dick DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 7 - 4
13 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 1
7 apr 18:30 Azuro D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 4 - 6
7 apr 16:35 Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 3 - 10
7 apr 15:20 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 1 - 12
7 apr 13:30 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 6 - 1
6 apr 21:00 ZVL-1886 H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 20 - 6
6 apr 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames) 5 - 11
6 apr 18:50 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 18 - 5
6 apr 18:45 Bolsward H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 9 - 9
6 apr 18:00 Bolsward H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 6 - 9
6 apr 18:00 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 8 - 5
6 apr 17:00 DraGor (SG) DraGor DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 5 - 10
6 apr 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 7 - 4
6 apr 15:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 22
5 apr 21:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 9 - 2
31 maa 16:00 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Orca H4 (Heren) 8 - 7
31 maa 15:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 9 - 13
31 maa 14:15 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 2 - 10
31 maa 13:15 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 1 - 7
30 maa 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 15 - 5
30 maa 20:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames 2e deel) 8 - 5
30 maa 19:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Het Y H1 (Heren) 9 - 8
30 maa 18:00 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) 3 - 11
30 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
30 maa 17:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 9 - 3
30 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 21 - 4
25 maa 21:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 18 - 5
24 maa 15:00 Moby Dick Moby Dick DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 2 - 2
24 maa 14:30 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DraGor DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 2 - 7
23 maa 21:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 5 - 4
23 maa 20:30 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 12 - 7
23 maa 20:00 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - SVH H2 (Heren) 6 - 22
23 maa 18:35 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 8 - 6
23 maa 18:30 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 5 - 4
23 maa 18:15 SWOL 1894 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 24 - 7
23 maa 17:45 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 6 - 6
23 maa 14:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 4 - 7
23 maa 13:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 22
16 maa 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 25 - 7
16 maa 20:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren) 5 - 11
16 maa 20:00 Aqua-Novio'94 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 21 - 5
16 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) 8 - 11
16 maa 18:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Plons D1 (Dames) 14 - 3
16 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 9 - 7
16 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 3
16 maa 16:00 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 6 - 2
16 maa 15:30 Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 2 - 10
12 maa 20:40 DraGor (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 8 - 10
9 maa 20:00 Katwijk H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 9
9 maa 19:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren) 11 - 18
9 maa 19:15 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 12 - 3
9 maa 18:40 PWC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 9 - 14
9 maa 18:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 6 - 7
9 maa 18:10 De Vennen Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 7 - 8
9 maa 17:45 Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 7 - 2
9 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - De Inktvis De Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 3 - 11
9 maa 17:00 De Granaet Granaet D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 4 - 7
9 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia'24 EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 2 - 16
3 maa 18:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 13
3 maa 17:55 VZV Da1 (Dames 2e deel) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 11 - 3
2 maa 18:30 TriVia Da3 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 6 - 7
2 maa 18:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 3 - 1
2 maa 16:15 Wetterwille H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 5 - 16
2 maa 16:00 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 20
2 maa 16:00 De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 10
2 maa 15:30 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 14 - 1
2 maa 15:15 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 9 - 7
2 maa 15:00 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 7 - 9
2 maa 14:45 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - Azuro Azuro DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 9 - 6
23 feb 19:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - VZV Da1 (Dames 2e deel) 4 - 7
23 feb 18:45 Livo H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 12 - 11
23 feb 18:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - ZV Haerlem H1 (Heren) 10 - 14
23 feb 17:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 16 - 3
23 feb 17:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 13 - 7
23 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Orca H5 (Heren) 2 - 11
17 feb 13:30 Azuro D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 2 - 10
16 feb 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 9 - 9
16 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames) 11 - 6
16 feb 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 9 - 5
16 feb 18:50 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 19 - 8
10 feb 19:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - DraGor (SG) DraGor (SG) H4 (Heren) 13 - 2
10 feb 18:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 14 - 7
10 feb 15:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren) 12 - 10
10 feb 14:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 9 - 1
10 feb 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 1
10 feb 13:00 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 1 - 10
9 feb 21:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren) 4 - 10
9 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren) 10 - 12
9 feb 20:15 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 10 - 9
9 feb 17:30 De Reest De Reest EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 6 - 4
9 feb 16:30 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 6 - 3
2 feb 20:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 16 - 1
2 feb 19:25 VZV H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 7
2 feb 19:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 2
2 feb 18:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 2
2 feb 18:15 Orca H5 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 7 - 6
2 feb 18:15 De Reest Reest D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 4 - 11
2 feb 18:15 BZ&PC Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 11 - 5
2 feb 18:00 De Mors H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 11 - 5
2 feb 18:00 BZC Brandenburg H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 15 - 4
2 feb 17:15 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 8 - 6
2 feb 16:45 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 11 - 2
2 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 3
2 feb 16:00 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 0 - 12
2 feb 15:30 Aqua'68 BAS EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 8 - 2
27 jan 20:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren) 5 - 11
27 jan 19:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - VZC H1 (Heren) 7 - 14
26 jan 21:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 10 - 4
26 jan 19:00 OZ&PC Da1 (Dames 2e deel) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 9 - 9
26 jan 18:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren) 12 - 1
26 jan 17:15 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 7 - 2
26 jan 16:45 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 BAS EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 17
26 jan 16:45 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 3 - 6
26 jan 15:45 TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 15 - 1
26 jan 14:50 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 4 - 11
26 jan 14:25 Azuro Azuro DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 1 - 16
26 jan 11:30 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 14
19 jan 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 10 - 16
19 jan 21:00 OZ&PC H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 16 - 9
19 jan 19:45 BZC Brandenburg H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 19 - 10
19 jan 19:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) 11 - 7
19 jan 18:40 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 21 - 4
19 jan 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) 6 - 12
19 jan 17:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 5 - 10
19 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 13
19 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 12 - 0
13 jan 13:00 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 3 - 8
12 jan 20:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren) 8 - 15
12 jan 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) 5 - 12
12 jan 18:30 De Plons D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 3 - 15
12 jan 15:15 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 18 - 3
16 dec 16:45 VZC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 12 - 6
16 dec 14:15 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 11
16 dec 13:45 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
16 dec 13:45 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 3
16 dec 13:15 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 3
16 dec 13:15 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 9
15 dec 19:30 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 1 - 10
15 dec 19:05 DraGor (SG) DraGor (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 6 - 10
15 dec 17:35 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 1
15 dec 17:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 2 - 15
15 dec 16:55 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 5
15 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 7
14 dec 21:00 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 9 - 11
9 dec 15:30 Azuro H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 10 - 12
8 dec 21:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 11 - 5
8 dec 19:45 FZC'54 H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 14 - 9
8 dec 19:15 OZ&PC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 6
8 dec 18:45 Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 34 - 8
8 dec 17:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
1 dec 20:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) 8 - 20
1 dec 19:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (Heren) 6 - 11
1 dec 19:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Bolsward H2 (Heren) 14 - 7
1 dec 18:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Bolsward H1 (Heren) 8 - 7
1 dec 18:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 8 - 4
1 dec 17:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 10
24 nov 20:15 De Reest H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 9 - 13
24 nov 19:30 Orca H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 9 - 7
24 nov 19:00 Het Y H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 11 - 10
24 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 2
24 nov 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 9 - 6
24 nov 17:30 TriVia Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 7 - 7
24 nov 16:30 TriVia H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 11 - 1
18 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 9 - 6
17 nov 20:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) 3 - 12
17 nov 19:40 SVH H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 28 - 0
17 nov 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) 5 - 12
17 nov 18:55 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 8
17 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren) 9 - 11
17 nov 18:10 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 5
17 nov 18:05 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
17 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 5
17 nov 16:45 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 1
17 nov 16:30 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 19
11 nov 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 5 - 21
11 nov 17:15 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 6 - 5
10 nov 19:30 MNC Dordrecht H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 7
10 nov 19:00 De Plons D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 5 - 10
10 nov 18:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren) 6 - 13
10 nov 17:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 2 - 17
10 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 3
10 nov 17:15 WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 9 - 5
10 nov 16:45 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
10 nov 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 5
10 nov 15:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 28
4 nov 14:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 7 - 6
4 nov 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 15 - 4
3 nov 19:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 2 - 6
3 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - PWC H1 (Heren) 14 - 6
3 nov 18:10 Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 6
3 nov 17:45 Aquapoldro H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 10 - 11
3 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 9
3 nov 17:05 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 9
3 nov 16:40 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
3 nov 16:15 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 9
3 nov 15:50 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 0
3 nov 15:25 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 0
27 okt 20:25 ZV Haerlem H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 8
27 okt 20:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Livo H2 (Heren) 5 - 16
27 okt 18:45 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 8 - 24
27 okt 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 3 - 13
20 okt 18:00 De Vennen H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 17
20 okt 17:00 Bolsward H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 9 - 23
20 okt 14:45 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 3 - 8
14 okt 14:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 3
14 okt 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
13 okt 21:20 DraGor (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 9 - 11
13 okt 20:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 11 - 6
13 okt 17:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 12 - 7
13 okt 15:00 Het Ravijn H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 15 - 6
7 okt 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 5 - 22
7 okt 16:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames) 6 - 12
7 okt 15:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren) 12 - 6
7 okt 13:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 13 - 2
6 okt 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 14 - 11
6 okt 20:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - VZV H1 (Heren) 10 - 19
6 okt 16:30 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
6 okt 16:30 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 3
6 okt 16:05 Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 15
6 okt 16:00 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 10
6 okt 15:30 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 3
6 okt 15:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
6 okt 14:00 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 8
29 sep 20:30 Neptunia'24 H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 1 - 12
29 sep 20:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 12 - 11
29 sep 20:00 VZC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 12 - 9
29 sep 18:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 11 - 5
29 sep 18:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) 6 - 14
29 sep 17:30 Schuurman BZC H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 18 - 5
29 sep 17:15 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 3
29 sep 16:45 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
29 sep 16:45 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 11
29 sep 16:15 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 6
29 sep 16:15 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 1
29 sep 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
23 sep 14:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren) 9 - 12
23 sep 13:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 8 - 13
22 sep 21:30 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 19 - 3
22 sep 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 9 - 4
22 sep 19:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 8 - 18
22 sep 19:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 13 - 2
22 sep 17:30 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 0
22 sep 14:20 PSV PSV Waterpolo Da1 (ManMeer Cup Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 14 - 8
16 sep 16:30 TriVia H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 4 - 14
16 sep 13:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) 15 - 8
8 sep 19:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames) 6 - 20
8 sep 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 24 - 2
Verenigingsinformatie
NaamHZPC/Avéna (SG)
AccommodatiegegevensSportstad Heerenveen BV
HEERENVEEN