TeamPoule
DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 1e klasse A
DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
DraGor (SG) Da1 (Dames) Ronde 1 HBTrofee
DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 2e klasse A
DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie B
DraGor (SG) H2 (Heren) Ronde 2 BvdWBeker (tussen)
DraGor (SG) H3 (Heren) Ronde 1 BvdWB
DraGor (SG) H4 (Heren) Ronde 1 BvdWB
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
14 dec 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
14 dec 18:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)De Welle
14 dec 19:00 DraGor (SG) Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)De Welle
14 dec 20:00 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)De Welle
15 dec 13:40 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Watertoren
20 dec 21:00 DraGor (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)De Welle
21 dec 17:10 Moby Dick H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
21 dec 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
21 dec 18:05 DraGor (SG) H4 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren)De Welle
21 dec 19:30 De Granaet Granaet D1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Tolhuisbad
1 jan 00:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
11 jan 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - TriVia H4 (Heren)De Welle
11 jan 18:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
11 jan 19:05 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Welle
11 jan 19:30 WSG Westergo (SG) H3 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren)Vitaloo
12 jan 13:30 Azuro Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Dubbelslag
12 jan 15:30 Azuro H2 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Dubbelslag
19 jan 18:00 [Concept]DraGor (SG) Da1 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)De Welle
25 jan 14:00 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Wetterstins
25 jan 15:30 Wetterwille H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)De Wetterstins
25 jan 17:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
1 feb 16:30 Neptunia'24 H4 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
1 feb 17:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Welle
1 feb 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)It Gryn
1 feb 18:20 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
1 feb 19:10 DraGor (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)De Welle
2 feb 15:30 GZVW H2 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)De Watertoren
2 feb 16:30 GZVW Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)De Watertoren
8 feb 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
8 feb 20:00 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
8 feb 20:55 De Reest H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Bad Hesselingen
15 feb 15:15 De Walvisch H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
15 feb 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)De Welle
15 feb 18:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
15 feb 18:30 Orca H5 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren)De Blauwe Golf
15 feb 19:00 WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Recreatiebad Bloemketerp
15 feb 19:05 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Welle
15 feb 20:00 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)It Gryn
21 feb 20:30 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Welle
22 feb 17:15 DraGor (SG) H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren)De Welle
22 feb 18:05 DraGor (SG) Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)De Welle
22 feb 18:55 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren)De Welle
29 feb 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
7 maa 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
7 maa 18:00 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex De Swaneburg
7 maa 18:05 DraGor (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren)De Welle
7 maa 18:40 PWC H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Tolhuisbad
7 maa 18:55 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)De Welle
7 maa 20:00 DraGor (SG) H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren)De Welle
7 maa 20:10 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
14 maa 20:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
21 maa 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - Azuro H1 (Heren)De Welle
21 maa 17:30 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
21 maa 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren)It Gryn
21 maa 18:05 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
21 maa 18:15 Wetterwille H2 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)De Wetterstins
21 maa 19:45 Wetterwille Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)De Wetterstins
21 maa 20:15 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
28 maa 21:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
4 apr 15:30 Orca CG2 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
4 apr 18:05 DraGor (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)De Welle
4 apr 19:05 DraGor (SG) H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H3 (Heren)De Welle
4 apr 21:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)De Welle
5 apr 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Pagedal
11 apr 16:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
11 apr 19:00 WSG Westergo (SG) H2 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
11 apr 19:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
11 apr 19:00 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
11 apr 20:00 DraGor (SG) H2 (Heren) - Orca H3 (Heren)De Welle
18 apr 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
18 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Aquarena
18 apr 18:45 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Vitaloo
18 apr 18:55 DraGor (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)De Welle
19 apr 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Pagedal
19 apr 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
25 apr 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)De Welle
25 apr 18:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)De Welle
25 apr 18:55 DraGor (SG) H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren)De Welle
25 apr 19:55 DraGor (SG) Da1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)De Welle
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:50 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 8 - 5
7 dec 19:45 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 14 - 14
7 dec 18:55 DraGor (SG) H4 (Heren) - Orca H5 (Heren) 2 - 18
7 dec 18:15 Orca H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 9 - 9
7 dec 18:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 6 - 7
7 dec 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 19
30 nov 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 13 - 7
30 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
30 nov 19:30 Orca H4 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren) 11 - 14
30 nov 19:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 16 - 5
30 nov 18:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 5
30 nov 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 16 - 9
23 nov 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 12
23 nov 16:45 TriVia H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 13 - 8
23 nov 15:45 TriVia Da3 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 12 - 10
23 nov 14:45 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 2
17 nov 16:00 Azuro H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 12 - 11
16 nov 20:50 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 20 - 7
16 nov 19:45 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 9 - 17
16 nov 18:55 DraGor (SG) H3 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 12 - 6
16 nov 18:05 DraGor (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren) 11 - 9
16 nov 17:55 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
16 nov 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 5
16 nov 15:00 Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 18 - 1
16 nov 14:00 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 0 - 19
9 nov 21:15 TriVia Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 7 - 4
9 nov 20:15 WSG Westergo (SG) H2 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren) 18 - 1
9 nov 18:30 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 9 - 6
9 nov 18:05 DraGor (SG) H2 (Heren) - PWC H1 (Heren) 21 - 9
9 nov 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
9 nov 13:05 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 22 - 3
3 nov 18:00 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 6
2 nov 21:20 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 22 - 4
2 nov 20:20 DraGor (SG) H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H3 (Heren) 15 - 14
2 nov 18:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 8 - 17
26 okt 20:00 DraGor (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 16 - 4
26 okt 19:10 DraGor (SG) H4 (Heren) - Orca H4 (Heren) 10 - 26
26 okt 18:05 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 9 - 11
26 okt 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
26 okt 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 19
19 okt 19:55 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 15 - 19
19 okt 18:55 DraGor (SG) Da1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 6 - 8
19 okt 18:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 15 - 8
19 okt 18:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 12 - 10
19 okt 17:15 DraGor (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 7 - 16
19 okt 17:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 2
12 okt 21:30 Orca H5 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren) 18 - 3
12 okt 20:55 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 18 - 9
12 okt 18:30 Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 5 - 33
12 okt 17:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 7 - 16
12 okt 16:30 WSG Westergo (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 12 - 4
12 okt 16:00 Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 16 - 1
12 okt 15:30 Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 26 - 1
5 okt 20:30 DraGor (SG) H2 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 15 - 6
5 okt 19:20 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
5 okt 19:15 Orca H5 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren) 29 - 4
5 okt 18:45 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 1
5 okt 18:30 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 7
5 okt 18:00 De Plons Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 8 - 4
5 okt 17:15 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) 5 - 9
5 okt 16:45 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) 3 - 9
5 okt 16:15 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) 1 - 18
28 sep 19:45 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames) 8 - 12
28 sep 18:55 DraGor (SG) H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 15 - 9
28 sep 18:30 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
28 sep 18:05 DraGor (SG) H4 (Heren) - Orca H4 (Heren) 3 - 23
28 sep 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 7
28 sep 16:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 15 - 8
28 sep 16:05 Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 20 - 0
28 sep 15:15 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) 0 - 12
22 sep 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 3 - 16
21 sep 18:05 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 11 - 5
21 sep 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren) 13 - 12
21 sep 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 26
Verenigingsinformatie
NaamDraGor (SG)
AccommodatiegegevensDe Welle
DRACHTEN