DatumTijdWedstrijdLocatie
19 okt 19:30 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Planeet
26 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 okt 14:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
26 okt 17:30 VZC H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Vallei
26 okt 18:45 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Sniep
26 okt 20:00 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
27 okt 14:30 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
2 nov 14:00 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
2 nov 17:15 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Brandenburg
2 nov 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
2 nov 18:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
2 nov 18:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)De Planeet
2 nov 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Planeet
2 nov 19:40 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)De Planeet
2 nov 19:45 Aquafit Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Zwembad de Witte Brug
2 nov 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Planeet
2 nov 20:20 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)De Slag
2 nov 20:25 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))De Planeet
2 nov 20:45 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
2 nov 20:55 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
2 nov 21:30 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))De Planeet
3 nov 18:30 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
9 nov 17:15 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Sloterparkbad
9 nov 17:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
9 nov 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 nov 18:15 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)Spurd-Leeghwaterbad
9 nov 18:15 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
9 nov 18:50 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Planeet
9 nov 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)De Planeet
9 nov 19:45 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))De Planeet
9 nov 20:00 ZV Haerlem H6 (Heren) - AZVD H1 (Heren)De Planeet
9 nov 20:45 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
9 nov 20:55 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
10 nov 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
10 nov 16:10 EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
10 nov 17:00 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
16 nov 14:15 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Waterhoorn
16 nov 17:25 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
16 nov 18:00 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)Weth. F.B. Duran
16 nov 18:45 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
16 nov 19:00 WZ&PC Purmerend Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
16 nov 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
16 nov 19:15 ZV Haerlem H5 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Planeet
16 nov 19:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Kuil
16 nov 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))De Planeet
16 nov 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Planeet
16 nov 20:45 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)De Planeet
16 nov 21:05 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Planeet
16 nov 21:30 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
17 nov 16:05 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
17 nov 16:20 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
23 nov 17:55 DAW H4 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
23 nov 18:45 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
23 nov 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
23 nov 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
23 nov 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Planeet
23 nov 19:15 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
23 nov 19:55 DWT Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Boerhaavebad
23 nov 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Planeet
23 nov 20:00 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Planeet
23 nov 20:15 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
24 nov 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Crommenije
24 nov 18:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
24 nov 19:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
30 nov 15:35 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sloterparkbad
30 nov 17:00 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
30 nov 18:00 VZV H4 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Heerenduinen
30 nov 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
30 nov 18:50 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
30 nov 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
30 nov 19:55 ZV Haerlem Da3 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)De Planeet
30 nov 20:00 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Planeet
30 nov 20:40 ZV Haerlem H6 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)De Planeet
30 nov 21:20 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
30 nov 21:25 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
30 nov 21:30 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))Wasbeek
7 dec 15:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
7 dec 18:25 KZC H3 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 dec 19:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)De Planeet
7 dec 19:15 De Reuring Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Duikerdel
7 dec 19:50 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
7 dec 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Planeet
7 dec 20:35 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))De Planeet
7 dec 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Planeet
7 dec 21:40 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames)De Planeet
8 dec 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
14 dec 17:45 DAW CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Hoornsevaart
14 dec 18:00 Het Y H6 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Sportfondsenbad Oost
14 dec 18:15 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
14 dec 18:25 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))De Sniep
14 dec 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 dec 19:10 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
14 dec 19:30 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
14 dec 19:50 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)De Planeet
14 dec 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
14 dec 20:15 DWT H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Boerhaavebad
15 dec 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
21 dec 18:15 WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Spurd-Leeghwaterbad
22 dec 13:45 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
11 jan 14:50 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
11 jan 15:35 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
11 jan 18:50 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
11 jan 19:00 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Planeet
11 jan 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
11 jan 19:50 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)De Waterhoorn
11 jan 19:55 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Slag
11 jan 19:55 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Planeet
11 jan 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Planeet
11 jan 20:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Planeet
11 jan 21:15 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Planeet
11 jan 21:30 ZV Haerlem H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Planeet
12 jan 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
18 jan 12:45 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 17:50 DAW Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
18 jan 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportplaza Mercator
18 jan 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
18 jan 19:20 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
18 jan 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Planeet
18 jan 20:05 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Ham H5 (Heren)De Planeet
18 jan 21:05 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Planeet
19 jan 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
19 jan 19:15 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)De Meerkamp
25 jan 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
25 jan 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
25 jan 19:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)De Planeet
25 jan 19:05 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
25 jan 19:20 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Planeet
25 jan 19:30 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)De Heerenduinen
25 jan 19:45 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
25 jan 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))t Walfort
25 jan 19:45 OZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
25 jan 19:55 De Reuring H2 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Duikerdel
25 jan 20:05 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
25 jan 20:40 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2)De Planeet
26 jan 14:55 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
1 feb 17:30 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kulk
1 feb 17:30 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Witte Brug
1 feb 17:45 KZC Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 18:40 Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Dijnselburg
1 feb 18:45 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Planeet
1 feb 19:45 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Planeet
1 feb 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)De Planeet
1 feb 20:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Slag
1 feb 20:45 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Planeet
1 feb 20:50 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
1 feb 21:40 ZV Haerlem H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Planeet
8 feb 17:05 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))Groenhovenbad
8 feb 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Sportplaza Mercator
8 feb 18:15 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
8 feb 18:40 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
8 feb 19:00 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2)De Planeet
8 feb 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Planeet
8 feb 20:00 ZV Haerlem H6 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Planeet
8 feb 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)De Planeet
8 feb 20:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
8 feb 21:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
8 feb 21:05 DWT H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Boerhaavebad
8 feb 21:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 feb 13:30 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
15 feb 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
15 feb 18:15 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
15 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Brandenburg
15 feb 19:25 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Planeet
16 feb 17:15 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
22 feb 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Planeet
22 feb 20:00 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Planeet
22 feb 20:05 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
29 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))De Zijl
29 feb 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Hofbad
1 maa 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
7 maa 17:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
7 maa 17:15 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
7 maa 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Hofbad
7 maa 18:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
7 maa 19:00 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
7 maa 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Planeet
7 maa 19:45 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))De Planeet
7 maa 20:00 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)De Planeet
7 maa 20:45 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
7 maa 20:50 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Planeet
8 maa 14:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
8 maa 17:00 AZVD H1 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)De Crommenije
8 maa 18:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
14 maa 18:10 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
14 maa 18:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
14 maa 18:45 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)De Planeet
14 maa 18:45 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Het Heersdiep
14 maa 19:20 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17)De Planeet
14 maa 19:30 ZV Haerlem Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames)De Planeet
14 maa 20:05 ZV Haerlem H5 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)De Planeet
14 maa 20:15 De Ham H5 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)De Crommenije
14 maa 20:15 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames)De Planeet
15 maa 18:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
21 maa 15:45 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
21 maa 17:45 Het Y H5 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportfondsenbad Oost
21 maa 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
21 maa 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2)De Planeet
21 maa 19:05 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))De Slag
21 maa 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da2 (Dames)De Planeet
21 maa 20:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
21 maa 20:15 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
21 maa 20:30 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Planeet
21 maa 20:50 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
22 maa 15:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
22 maa 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Mirandabad
22 maa 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
28 maa 18:00 VZV Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
28 maa 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
28 maa 18:15 DJK-ZAR H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportplaza Mercator
28 maa 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
28 maa 18:45 Het Y H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
28 maa 19:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)De Planeet
28 maa 20:15 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
28 maa 20:30 ZV Haerlem H6 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Planeet
29 maa 17:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
4 apr 17:30 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Brandenburg
4 apr 18:05 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
4 apr 18:30 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15)De Planeet
4 apr 19:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)De Planeet
4 apr 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Planeet
4 apr 19:15 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
4 apr 19:30 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
4 apr 19:40 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Het Heersdiep
4 apr 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Planeet
4 apr 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)De Planeet
4 apr 20:25 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Het Heersdiep
4 apr 21:05 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))De Planeet
4 apr 21:05 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
5 apr 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
11 apr 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)De Waterhoorn
18 apr 18:00 De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)Weth. F.B. Duran
18 apr 18:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Slag
18 apr 18:15 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
18 apr 18:30 De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Duikerdel
18 apr 18:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Mirandabad
18 apr 19:05 Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))Aquamar
18 apr 19:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Planeet
18 apr 19:25 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Planeet
18 apr 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)De Planeet
18 apr 20:25 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kuil
18 apr 20:45 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2)De Planeet
19 apr 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
25 apr 18:30 Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))t Walfort
9 mei 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames)De Planeet
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 okt 20:45 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 7 - 14
13 okt 19:50 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 19 - 4
13 okt 18:30 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 6 - 12
12 okt 20:30 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) 7 - 10
12 okt 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 3 - 15
12 okt 19:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 9 - 8
12 okt 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 2
12 okt 18:15 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 6 - 13
12 okt 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren) 3 - 12
12 okt 17:00 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) 9 - 4
12 okt 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 0
6 okt 17:45 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 6
5 okt 21:30 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
5 okt 21:20 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) 6 - 7
5 okt 20:45 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 11 - 6
5 okt 20:15 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 22 - 11
5 okt 20:05 AquaWaarD Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 8 - 2
5 okt 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 6 - 15
5 okt 19:45 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 11
5 okt 19:20 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 6
5 okt 19:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
5 okt 18:45 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 13
5 okt 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 15 - 0
29 sep 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 12 - 11
28 sep 21:20 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2) 5 - 10
28 sep 20:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
28 sep 20:10 WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 4 - 14
28 sep 20:05 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 8 - 4
28 sep 20:05 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 12 - 7
28 sep 19:50 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
28 sep 19:40 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 10
28 sep 19:20 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 2
28 sep 18:55 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 12
28 sep 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 22 - 5
28 sep 18:00 VZV Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 6 - 2
28 sep 17:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 4
28 sep 16:30 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) 6 - 3
21 sep 20:35 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 8 - 7
21 sep 20:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 12 - 6
21 sep 19:30 ZV Haerlem H5 (Heren) - VZV H4 (Heren) 25 - 7
21 sep 19:30 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 22 - 10
21 sep 18:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - DWT H3 (Heren) 13 - 8
21 sep 18:30 Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 12
21 sep 18:30 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 11
21 sep 18:10 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
21 sep 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 4
14 sep 21:30 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 7 - 8
14 sep 20:10 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 17
14 sep 19:00 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames) 9 - 11
14 sep 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 28
14 sep 16:45 VZV H4 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 1 - 15
14 sep 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 5
Verenigingsinformatie
NaamZV Haerlem
AccommodatiegegevensDe Planeet
HAARLEM