DatumTijdWedstrijdLocatie
26 okt 19:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Sportboulevard
26 okt 20:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
2 nov 15:30 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)Berenschot
2 nov 16:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)Berenschot
2 nov 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - SVH Da2 (Dames)Berenschot
2 nov 17:45 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Berenschot
2 nov 18:35 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Berenschot
2 nov 19:20 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren)Berenschot
2 nov 20:25 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Berenschot
2 nov 21:10 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Berenschot
9 nov 16:25 Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
9 nov 17:10 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
9 nov 18:00 SVH Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
9 nov 18:40 Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
9 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Zuiderparkbad
9 nov 20:00 Wave H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Kerkpolder
9 nov 21:30 DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
16 nov 16:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
16 nov 16:45 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Polderbad
16 nov 17:45 ZVS H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)De Wellen
16 nov 18:30 Sassenheim Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Wasbeek
16 nov 18:35 SVH H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
16 nov 19:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Hofbad
16 nov 20:00 Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Aquamar
16 nov 21:30 Sassenheim H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Wasbeek
23 nov 15:15 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Caribabad
23 nov 16:00 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15)Caribabad
23 nov 16:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)Caribabad
23 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Caribabad
23 nov 18:15 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Caribabad
23 nov 19:05 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Caribabad
23 nov 19:50 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZPS H1 (Heren)Caribabad
30 nov 16:45 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)Caribabad
30 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)Caribabad
30 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Berenschot
30 nov 18:15 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)Caribabad
30 nov 18:20 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Berenschot
30 nov 19:00 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Caribabad
30 nov 19:05 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Berenschot
30 nov 19:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Caribabad
30 nov 20:30 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Caribabad
7 dec 12:00 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
7 dec 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Polderbad
7 dec 17:50 d'ELFT Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Kerkpolder
7 dec 18:35 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
7 dec 18:35 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Vijf Meibad
7 dec 19:30 De Lansingh H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)De Lansingh
7 dec 21:00 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 12:45 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 17:55 WZC (SG) Da4 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)De Veur
14 dec 18:00 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 18:15 Wiekslag Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
14 dec 18:45 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))De Kulk
14 dec 18:45 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 20:25 De Vliet (SG) H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
11 jan 15:45 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Berenschot
11 jan 16:30 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Berenschot
11 jan 17:15 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)Berenschot
11 jan 18:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Berenschot
11 jan 19:05 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Berenschot
11 jan 19:50 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Berenschot
18 jan 15:25 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 15:45 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
18 jan 16:45 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
18 jan 17:45 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)H2O
18 jan 18:55 ZVVS H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)De Kulk
18 jan 19:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 19:40 ZVVS Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)De Kulk
18 jan 19:55 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 13:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
25 jan 17:15 ZVVS Da5 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)De Kulk
25 jan 18:15 WZC (SG) Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)De Veur
25 jan 18:15 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Polderbad
25 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Zuiderparkbad
25 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Fletiomare
25 jan 20:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Overbosch
1 feb 15:00 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Caribabad
1 feb 15:45 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15)Caribabad
1 feb 16:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Caribabad
1 feb 17:15 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Caribabad
1 feb 18:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)Caribabad
1 feb 18:45 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Caribabad
1 feb 19:35 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Caribabad
1 feb 20:20 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren)Caribabad
8 feb 13:30 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Hofstee
8 feb 16:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
8 feb 17:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))De Vennen
8 feb 17:15 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Kulk
8 feb 19:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Polderbad
8 feb 19:30 ZPS H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)De Hofstee
8 feb 19:55 d'ELFT H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Kerkpolder
15 feb 14:45 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)Berenschot
15 feb 15:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Berenschot
15 feb 16:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)Berenschot
15 feb 17:00 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)Berenschot
15 feb 17:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)Berenschot
15 feb 18:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Berenschot
15 feb 19:20 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Berenschot
15 feb 20:25 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Berenschot
15 feb 21:10 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren)Berenschot
29 feb 21:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
7 maa 16:15 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17)Caribabad
7 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - Wave H2 (Heren)Caribabad
7 maa 17:45 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)Caribabad
7 maa 18:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames)Caribabad
7 maa 19:15 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Caribabad
7 maa 20:20 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Caribabad
7 maa 21:10 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)Caribabad
14 maa 15:25 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
14 maa 16:10 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
14 maa 19:05 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 19:25 SVH Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
14 maa 19:35 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)De Sniep
14 maa 19:55 Alkemade Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)De Tweesprong
21 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Berenschot
21 maa 17:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)Berenschot
21 maa 18:15 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZVS H1 (Heren)Caribabad
21 maa 18:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Berenschot
21 maa 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren)Caribabad
21 maa 19:15 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Berenschot
21 maa 20:05 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - SVH H4 (Heren)Berenschot
21 maa 20:05 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Caribabad
4 apr 16:00 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Kuil
4 apr 16:15 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
4 apr 16:30 De Kempvis Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
4 apr 17:45 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
4 apr 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 18:20 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Polderbad
4 apr 19:10 Katwijk Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Aquamar
4 apr 19:30 De Kempvis H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Rivièrabad
4 apr 21:00 De Kempvis H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Rivièrabad
18 apr 15:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15)Caribabad
18 apr 16:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Caribabad
18 apr 17:00 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Caribabad
18 apr 17:45 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Caribabad
18 apr 18:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Caribabad
18 apr 19:20 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Caribabad
18 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Caribabad
DatumTijdWedstrijdUitslag
19 okt 21:05 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 9 - 6
19 okt 20:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 19 - 9
19 okt 19:15 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 14 - 5
19 okt 18:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 7 - 3
19 okt 17:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 3
13 okt 13:00 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
12 okt 20:50 De Kempvis Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 3 - 7
12 okt 20:05 De Kempvis H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 6 - 7
12 okt 18:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
12 okt 17:05 BZ&PC Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 14 - 4
12 okt 16:45 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
12 okt 15:10 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
5 okt 21:25 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 13 - 5
5 okt 20:35 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 4 - 5
5 okt 19:30 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 20 - 10
5 okt 18:45 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 5 - 7
5 okt 18:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 6 - 4
5 okt 17:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames) 5 - 6
5 okt 16:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 4
5 okt 15:45 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) 9 - 9
28 sep 21:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 12 - 7
28 sep 20:30 Poseidon'56 H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 4 - 6
28 sep 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 4 - 17
28 sep 19:15 BZ&PC Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 0 - 8
28 sep 19:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 9 - 8
28 sep 13:40 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
21 sep 19:20 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren) 25 - 8
21 sep 18:35 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 10 - 2
21 sep 17:45 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 8 - 8
21 sep 17:10 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 5 - 10
21 sep 17:00 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 4 - 9
21 sep 15:40 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 4
14 sep 19:30 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren) 18 - 7
Verenigingsinformatie
NaamDe Linge/PCG (SG)
AccommodatiegegevensBerenschot
LEERDAM