TeamPoule
Azuro Da1 (Dames) 1e klasse A
Azuro DG1(2019) (Gemengd-D <13) 2e klasse B
Azuro H1 (Heren) Reserve 1e klasse A
Azuro H2 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
21 sep 19:00 [Concept]De Plons Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
21 sep 19:50 [Concept]De Plons H1 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
28 sep 16:30 [Concept]WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Aquarena
28 sep 19:50 [Concept]DraGor (SG) H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)De Welle
28 sep 21:40 [Concept]DraGor (SG) Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)De Welle
6 okt 15:30 [Concept]Azuro Da1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)Dubbelslag
6 okt 16:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - PWC H1 (Heren)Dubbelslag
6 okt 17:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)Dubbelslag
20 okt 13:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Dubbelslag
20 okt 14:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)Dubbelslag
20 okt 15:30 [Concept]Azuro Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)Dubbelslag
3 nov 15:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - GZVW H2 (Heren)Dubbelslag
3 nov 16:30 [Concept]Azuro Da1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames)Dubbelslag
3 nov 17:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - Orca H3 (Heren)Dubbelslag
9 nov 17:00 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)Helperbad
9 nov 18:00 [Concept]WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Vitaloo
10 nov 18:30 [Concept]Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Aqualaren
17 nov 13:30 [Concept]Azuro Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)Dubbelslag
17 nov 14:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Dubbelslag
17 nov 15:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Dubbelslag
30 nov 20:30 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)Helperbad
30 nov 21:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Helperbad
1 dec 14:00 [Concept]Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren)De Smelte
8 dec 13:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)Dubbelslag
8 dec 14:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren)Dubbelslag
8 dec 15:30 [Concept]Azuro Da1 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames)Dubbelslag
14 dec 17:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
14 dec 18:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
14 dec 19:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
22 dec 13:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)Dubbelslag
22 dec 14:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Dubbelslag
12 jan 13:30 [Concept]Azuro Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Dubbelslag
12 jan 14:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Dubbelslag
12 jan 15:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Dubbelslag
25 jan 17:00 [Concept]De Granaet Granaet D1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)Tolhuisbad
25 jan 18:40 [Concept]PWC H1 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Tolhuisbad
25 jan 20:55 [Concept]Moby Dick H1 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
1 feb 18:45 [Concept]WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)Aquarena
1 feb 21:00 [Concept]TriVia H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Helperbad
2 feb 17:30 [Concept]WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Pagedal
9 feb 13:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Dubbelslag
9 feb 14:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Dubbelslag
9 feb 15:30 [Concept]Azuro Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)Dubbelslag
15 feb 09:00 [Concept]Orca H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren)De Blauwe Golf
16 feb 15:30 [Concept]GZVW H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren)De Watertoren
16 feb 16:30 [Concept]GZVW Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)De Watertoren
8 maa 13:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)Dubbelslag
8 maa 14:30 [Concept]Azuro Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)Dubbelslag
8 maa 15:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)Dubbelslag
21 maa 14:05 [Concept]De Walvisch H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
21 maa 18:00 [Concept]DraGor (SG) H2 (Heren) - Azuro H1 (Heren)De Welle
21 maa 18:45 [Concept]Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)It Gryn
29 maa 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Pagedal
5 apr 15:30 [Concept]Azuro Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)Dubbelslag
5 apr 16:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Dubbelslag
5 apr 17:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren)Dubbelslag
11 apr 14:45 [Concept]Wetterwille H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren)De Wetterstins
11 apr 15:30 [Concept]Wetterwille H1 (Heren) - Azuro H1 (Heren)De Wetterstins
11 apr 16:15 [Concept]Wetterwille Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)De Wetterstins
19 apr 13:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Dubbelslag
19 apr 14:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Dubbelslag
19 apr 15:30 [Concept]Azuro Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Dubbelslag
25 apr 18:15 [Concept]Neptunia'24 H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
25 apr 20:45 [Concept]De Reest H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Bad Hesselingen
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamAzuro
AccommodatiegegevensDubbelslag
DELFZIJL