HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Zijl - Leiden

Naam De Zijl
Telefoon
Straat Paramaribostraat 66
Postcode 2315 VK
Plaats Leiden
DatumTijdWedstrijd
16 nov 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))
16 nov 15:20 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)
16 nov 16:05 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)
16 nov 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
16 nov 16:50 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)
16 nov 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)
16 nov 17:35 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)
16 nov 17:35 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
16 nov 18:20 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - De Vliet (SG) deVliet/AZL DG*1 (Gemengd-D <13)
16 nov 18:20 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
16 nov 19:05 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
16 nov 19:05 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
16 nov 19:50 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)
16 nov 19:50 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)
16 nov 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)
16 nov 20:45 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
16 nov 21:20 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
17 nov 15:15 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))
23 nov 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ EG1 (Gemengd-E <11)
23 nov 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
23 nov 15:35 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)
23 nov 16:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
23 nov 16:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
23 nov 17:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)
23 nov 17:20 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
23 nov 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)
23 nov 18:25 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15)
23 nov 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
23 nov 19:10 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)
23 nov 19:30 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
23 nov 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
23 nov 21:20 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - AZC H5 (Heren)
24 nov 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
24 nov 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
24 nov 16:40 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
24 nov 18:00 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
30 nov 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 15:35 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
30 nov 16:30 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)
30 nov 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 17:15 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
30 nov 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
30 nov 18:00 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
7 dec 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
7 dec 15:00 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 dec 16:05 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
7 dec 16:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)
7 dec 17:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
7 dec 17:25 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
7 dec 17:45 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 18:30 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13)
7 dec 18:50 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
7 dec 19:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
7 dec 20:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
7 dec 20:10 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
7 dec 20:45 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)
7 dec 21:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)
8 dec 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
8 dec 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
8 dec 16:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 dec 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
14 dec 15:20 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)
14 dec 16:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)
14 dec 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
14 dec 16:55 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)
14 dec 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))
14 dec 17:40 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)
14 dec 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
14 dec 18:25 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 18:40 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
14 dec 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)
14 dec 19:25 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
14 dec 19:55 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
14 dec 20:10 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)
14 dec 20:40 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
14 dec 20:55 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
20 dec 21:00 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
21 dec 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))
21 dec 15:35 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
21 dec 16:55 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))
11 jan 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
11 jan 14:55 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 15:40 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
11 jan 16:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 16:45 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
11 jan 17:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)
11 jan 17:45 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)
11 jan 17:50 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
11 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
11 jan 18:35 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
11 jan 19:30 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))
12 jan 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
12 jan 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
18 jan 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
18 jan 15:20 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
18 jan 16:05 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
18 jan 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
18 jan 17:35 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)
18 jan 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
18 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
18 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
18 jan 19:15 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
25 jan 15:00 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
25 jan 16:05 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))
25 jan 16:10 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
25 jan 17:10 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)
25 jan 17:20 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
25 jan 18:05 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
25 jan 18:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 jan 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
25 jan 19:55 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)
25 jan 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))
26 jan 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
1 feb 16:20 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
1 feb 17:00 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)
1 feb 17:05 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
1 feb 17:40 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
1 feb 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 18:25 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
1 feb 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
1 feb 19:20 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))
1 feb 19:55 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
2 feb 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
8 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
8 feb 15:45 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
8 feb 16:20 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)
8 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)
8 feb 17:15 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
8 feb 17:35 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 18:00 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - BZC H3 (Heren)
8 feb 18:40 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))
8 feb 18:45 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - BZC H2 (Heren)
8 feb 19:30 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
8 feb 19:50 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
8 feb 20:15 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
8 feb 21:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 21:10 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
9 feb 15:00 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 15:20 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
15 feb 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)
15 feb 16:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
15 feb 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
15 feb 17:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15)
15 feb 17:35 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)
15 feb 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
15 feb 18:20 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG*2 (Gemengd-D <13)
15 feb 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)
15 feb 19:05 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17)
15 feb 19:15 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
15 feb 19:50 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
15 feb 20:00 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)
16 feb 13:40 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
16 feb 15:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
22 feb 16:10 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))
22 feb 17:30 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
29 feb 15:45 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
29 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))
29 feb 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))
7 maa 16:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
7 maa 17:20 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
7 maa 18:25 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 maa 19:15 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
7 maa 19:30 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)
7 maa 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
14 maa 14:00 ZVL-1886 Tetteroo MINI (Mini polo) - ZVL-1886 Tetteroo MINI (Mini polo)
14 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))
14 maa 15:20 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)
14 maa 16:15 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
14 maa 17:00 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
14 maa 17:30 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
14 maa 18:10 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 18:50 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
14 maa 18:55 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
21 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
21 maa 15:20 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
21 maa 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 16:25 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 16:55 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:30 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 17:40 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)
21 maa 18:25 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
21 maa 18:25 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
21 maa 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
21 maa 19:35 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))
21 maa 19:55 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
21 maa 20:40 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
22 maa 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
22 maa 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
22 maa 16:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
28 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)
28 maa 15:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)
4 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)
4 apr 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
4 apr 15:45 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 16:15 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
4 apr 16:30 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
4 apr 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
4 apr 17:35 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)
4 apr 17:45 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
4 apr 18:20 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)
4 apr 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)
4 apr 19:05 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
4 apr 19:15 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 19:50 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)
5 apr 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
5 apr 18:20 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))
11 apr 15:45 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))
11 apr 17:05 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
18 apr 14:30 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
18 apr 15:15 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
18 apr 16:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
18 apr 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
18 apr 16:55 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 17:35 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
18 apr 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
18 apr 18:20 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
18 apr 19:05 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
18 apr 19:25 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)
18 apr 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
19 apr 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
19 apr 17:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
25 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
16 mei 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 16:40 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 26 - 6
10 nov 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 31 - 4
10 nov 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 7
9 nov 21:15 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 9
9 nov 20:30 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
9 nov 20:05 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 6 - 0
9 nov 19:45 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 7 - 2
9 nov 19:00 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 14
9 nov 18:50 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 23 - 3
9 nov 17:45 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 18
9 nov 17:40 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 8
9 nov 17:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
9 nov 16:20 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 18 - 9
9 nov 16:15 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 3
9 nov 15:15 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 15 - 6
9 nov 14:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) 1 - 25
2 nov 21:15 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 2 - 7
2 nov 20:55 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 9
2 nov 20:30 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 3 - 7
2 nov 20:10 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 8 - 6
2 nov 19:45 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17) 3 - 20
2 nov 19:25 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 7 - 6
2 nov 19:00 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
2 nov 18:40 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 3 - 8
2 nov 18:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) 5 - 4
2 nov 17:55 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 11
2 nov 17:35 ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 23
2 nov 17:10 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 7 - 4
2 nov 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 9
2 nov 16:25 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 0 - 23
2 nov 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 1
2 nov 15:20 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 12 - 6
27 okt 19:10 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 17 - 6
27 okt 17:50 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 21 - 4
27 okt 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 13
26 okt 20:40 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 8 - 18
26 okt 19:35 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 10
26 okt 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 4 - 16
26 okt 17:25 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 6 - 4
26 okt 16:40 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 15
26 okt 15:55 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 4
19 okt 18:55 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 8 - 9
19 okt 17:40 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 4 - 11
19 okt 16:45 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
19 okt 15:40 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 11
19 okt 14:55 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 5
19 okt 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 2
13 okt 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 19 - 11
12 okt 20:40 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - AZL H1 (Heren) 9 - 4
12 okt 19:55 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 5 - 13
12 okt 18:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 22
12 okt 18:20 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 9 - 0
12 okt 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 8 - 1
12 okt 17:35 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 6 - 4
12 okt 17:10 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 5
12 okt 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 20 - 0
12 okt 16:25 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 7 - 6
12 okt 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
12 okt 15:20 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 14 - 0
12 okt 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 15 - 8
5 okt 20:30 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) 18 - 10
5 okt 20:30 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 12 - 4
5 okt 19:45 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - AZC H6 (Heren) 7 - 14
5 okt 19:10 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) 16 - 9
5 okt 19:00 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 8 - 8
5 okt 18:15 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
5 okt 18:00 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 9
5 okt 17:35 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 1
5 okt 17:15 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 6 - 7
5 okt 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 22
5 okt 16:30 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 9 - 9
5 okt 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 4
5 okt 15:45 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) 9 - 1
5 okt 15:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) 9 - 4
5 okt 14:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 9
29 sep 19:05 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 7
29 sep 17:50 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 19 - 11
29 sep 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 18
28 sep 19:50 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 15 - 8
28 sep 18:35 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 11
28 sep 17:30 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) 16 - 10
28 sep 16:30 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 5 - 12
28 sep 15:45 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 9 - 9
28 sep 15:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 4
28 sep 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
21 sep 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 4 - 18
21 sep 19:50 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 6 - 11
21 sep 19:05 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) 14 - 10
21 sep 18:50 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 11 - 4
21 sep 18:20 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 9 - 6
21 sep 18:05 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 9 - 7
21 sep 17:35 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 21 - 0
21 sep 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
21 sep 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 22 - 2
21 sep 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 17