HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad Maesemunde - 's-gravenzande

Naam Zwembad Maesemunde
Telefoon 0174-420099
Straat Koningin Julianaweg 158
Postcode 2691 GH
Plaats 's-gravenzande
DatumTijdWedstrijd
30 jan 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 17:40 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
30 jan 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
30 jan 19:10 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)
30 jan 19:55 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
30 jan 20:40 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)
30 jan 21:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
13 feb 16:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)
13 feb 16:40 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)
13 feb 17:20 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)
13 feb 18:05 De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15) - BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)
13 feb 18:50 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)
13 feb 19:35 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)
13 feb 20:20 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
13 feb 21:05 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
27 feb 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
13 maa 17:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
13 maa 17:40 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13)
13 maa 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)
13 maa 19:10 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)
13 maa 19:55 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)
13 maa 20:40 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)
13 maa 21:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))
27 maa 16:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)
27 maa 16:40 De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
27 maa 17:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
27 maa 18:10 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)
27 maa 18:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - ZPV Barracuda H6 (Heren)
27 maa 19:40 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
17 apr 15:15 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11)
17 apr 15:55 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11)
17 apr 16:35 De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)
17 apr 17:20 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
17 apr 18:05 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
17 apr 18:50 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - SVH H5 (Heren)
17 apr 19:35 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))