HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Waterlelie - Aalsmeer

Naam De Waterlelie
Telefoon
Straat Dreef 7
Postcode 1431 WC
Plaats Aalsmeer
DatumTijdWedstrijd
3 okt 15:15 [Concept]Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
3 okt 16:00 [Concept]Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
3 okt 16:45 [Concept]Oceanus H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren)
3 okt 17:30 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))
10 okt 16:15 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)
10 okt 17:15 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)
10 okt 18:15 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))
10 okt 19:20 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))
24 okt 16:15 [Concept]Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 17:00 [Concept]Oceanus H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)
24 okt 17:45 [Concept]Oceanus Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)
24 okt 18:30 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
31 okt 16:15 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)
31 okt 17:15 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
31 okt 18:15 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))
14 nov 16:15 [Concept]Oceanus H4 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)
14 nov 17:00 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
14 nov 18:00 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)
14 nov 19:00 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))
14 nov 20:00 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))
21 nov 16:15 [Concept]Oceanus Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
21 nov 17:00 [Concept]Oceanus H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
28 nov 15:15 [Concept]Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)
28 nov 16:00 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
28 nov 17:00 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)
28 nov 18:00 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
28 nov 19:05 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))
12 dec 16:15 Oceanus Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
12 dec 17:00 Oceanus H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
12 dec 17:45 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
12 dec 18:45 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)
12 dec 19:45 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))
9 jan 16:15 [Concept]Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)
9 jan 17:00 [Concept]Oceanus Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)
9 jan 17:45 [Concept]Oceanus H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)
16 jan 16:15 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)
16 jan 17:15 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))
23 jan 18:30 [Concept]Oceanus Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
23 jan 19:15 [Concept]Oceanus H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)
30 jan 16:15 [Concept]Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 17:00 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
30 jan 18:00 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))
30 jan 19:00 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))
6 feb 16:15 [Concept]Oceanus Da2 (Dames) - Watervlo Da5 (Dames)
6 feb 17:00 [Concept]Oceanus H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
6 feb 17:45 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)
13 feb 15:15 [Concept]Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)
13 feb 16:00 Oceanus Da2 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)
13 feb 16:45 Oceanus H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)
13 feb 17:30 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)
13 feb 18:30 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)
27 feb 15:30 Oceanus Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)
27 feb 16:15 [Concept]Oceanus H4 (Heren) - KZC H5 (Heren)
27 feb 18:00 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))
13 maa 15:15 [Concept]Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 16:00 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
13 maa 17:00 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)
13 maa 18:00 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))
13 maa 19:00 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))
27 maa 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)
27 maa 16:15 [Concept]Oceanus H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
27 maa 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)
27 maa 18:00 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))
10 apr 15:15 [Concept]Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)
10 apr 16:00 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)
10 apr 17:00 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)
10 apr 18:00 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
10 apr 19:05 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))
24 apr 16:15 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)
24 apr 17:15 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))
24 apr 18:15 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.