HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Schelp - Bergen op zoom

Naam De Schelp
Telefoon
Straat De Boulevard Noord 45
Postcode 4617 HD
Plaats Bergen op zoom
DatumTijdWedstrijd
17 sep 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - De Schelde H2 (Heren)
24 sep 18:00 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
24 sep 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
1 okt 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)
8 okt 18:00 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
8 okt 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
8 okt 20:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
15 okt 18:00 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)
15 okt 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
5 nov 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)
5 nov 20:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
12 nov 18:00 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
12 nov 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
19 nov 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)
19 nov 20:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
26 nov 18:00 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
26 nov 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
3 dec 18:00 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
3 dec 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
3 dec 20:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
10 dec 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15)
17 dec 18:00 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
17 dec 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)
17 dec 20:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
14 jan 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)
14 jan 20:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
21 jan 18:00 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
21 jan 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
28 jan 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)
28 jan 20:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
4 feb 18:00 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
4 feb 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
4 maa 20:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
11 maa 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)
25 maa 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
25 maa 20:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
1 apr 18:00 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)
1 apr 18:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
15 apr 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.