HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie H2O - Harmelen

Naam H2O
Telefoon
Straat De Uithof 1
Postcode 3481 WE
Plaats Harmelen
DatumTijdWedstrijd
16 jan 17:30 OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11)
16 jan 18:10 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17)
16 jan 18:55 OZV H3 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
16 jan 19:40 OZV H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
16 jan 20:25 OZV Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames)
16 jan 21:10 OZV H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
30 jan 17:30 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 18:10 OZV H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
30 jan 19:15 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
30 jan 20:00 OZV Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
30 jan 20:45 OZV H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)
6 maa 17:30 OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)
6 maa 18:10 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 18:50 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17)
6 maa 19:35 OZV H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)
6 maa 20:20 OZV Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
6 maa 21:05 OZV H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)
7 maa 18:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
20 maa 17:30 OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
20 maa 18:10 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
20 maa 18:50 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)
20 maa 19:35 OZV H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
20 maa 20:20 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BJ*1 (Jongens-B <17)
20 maa 21:05 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
21 maa 18:00 OZV Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
27 maa 17:30 OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*3 (Gemengd-E <11)
27 maa 18:10 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*2 (Gemengd-E <11)
27 maa 18:50 OZV H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
27 maa 19:55 OZV Da1 (Dames) - SVH Da2 (Dames)
27 maa 20:40 OZV H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
27 maa 21:25 OZV H3 (Heren) - AZL H3 (Heren)
17 apr 17:30 OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11)
17 apr 18:10 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
17 apr 18:50 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17)
17 apr 19:35 OZV H3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
17 apr 20:20 OZV Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)
17 apr 21:05 OZV H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
18 apr 18:00 OZV H2 (Heren) - ZPV Barracuda H3 (Heren)